Diyadin Servis Sağlayıcılar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Servis Sağlayıcılar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özel Eğitim Öğretmeni

Tarsus Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Diyadin

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Özel Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.Not: Sınıf öğretmenliği mezunu adayların Meb Özel Eğitim alanında destek eğitimi verecel Uzman Öğretici Yetiştirme kursunu tamamlamış olması gerekmektedir.

2 ay önce

Hemşire

Aydeniz Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Diyadin

Şanlıurfa merkez de bulunan tıp merkezinde çalışmak üzere bayan Hemşire aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Gürsan Temizlik ve Personel Hizmetleri San ve Tic A.ş - Diyadin

Çayırova Akse Mahallesinde bulunan fabrikada temizlik hizmetinde çalışacak deneyimli erkek Temizlik Personeli alınacaktır.Servis: Gebze, Çayırova çevreleri

6 ay önce

Motor Mekanik Ustası

Sezer Motorlu Araçlar - Diyadin

Ankarada DEUTZ motorların yedek parça satışını ve bakım onarımını yapmaktayız.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Durakcan Yapı Gayrimenkul - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Fotoğrafçı Asistanı

Oktay Çalışır Fotoğrafçılık - Diyadin

İzmir’de yeni kurulan kreatif konsept fotoğrafçı için bayan asistan aranıyor. Full-time / Part-time. Fotoğraf merakı olan, fotoğrafçılığı öğrenmek isteyen. Sosyal medyayı aktif kullanabilen. Bilgisayar bilgisi olan. Diksiyonu düzgün, giyim ve görünümüne özen gösteren. Insan ilişkileri güçlü. İngilizce bilen. Seyahat engeli olmayan. Kendini geliştirmeyi seven, disiplinli ve titiz çalışma ortamına uyum sağlayabilecek bayan asistan aranıyor. Başvuru: - Ön Yazı (Bu işi neden yapmak istediğinizi ve kendinizi tanıtan kısa bir ön yazı) - Güncel ve Fotoğraflı CV

9 ay önce

Sunucu

Bonus Ticaret - Diyadin

Ellibin Youtube Kanalı için içeriklerde olabilecek ve içerik çıkarabilecek Oyuncu/Sunucu arkadaşlar arıyoruz. Düzenli iştir.

9 ay önce

E- Ticaret Uzmanı

Enk Organizasyon - Diyadin

E-Ticaret platformlarında satış yapan iki adet mağazamız var. E-ticaret bilgisi ve tecrübesi olan, reklam, ürün geliştirme, pazarlama konularında bilgili eleman arıyoruz.

4 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Forum Osgb Sağlık Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Diyadin

İzmir İli Karabağlar ilçesinde kurulu bulunan ortak sağlık ve güvenlik birimimizde görevlendirilmek üzere A, B ya da C Sınıfı iş güvenliği uzmanı takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Altınkoza Organik Gıda A.Ş. - Diyadin

Satış ve üretimini yaptığımız Altınkoza Organik Şalgam ürünlerinin;Resmi kurumlar (Yemekhane/kantin),Restoranlar (Et/balık),Şarküteriler (Organik ürün satanlar) vb. noktaların satış organizasyonunu yönetecek arkadaşlar arıyoruz.

6 ay önce

Satış Elemanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Diyadin

Mağazamızda çalışacak deneyimli bayan Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Mimar

Membratek Membran Yapılar San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İkitelli OSBde bulunan asma germe gölgelik şirketimizde aktif çalışacak, şirketimize gelen membran gölgelendir iş taleplerini müşteri isteğine göre hızlıca 3D görselleştirme yapacak, şirket maillerini kontrol edecek, teklif hazırlayabilen, mümkünse web siteleri hakkında bilgi sahibi olan ve sosyal medya yönetebilen, Autocad bilgisi olan, şirketin tüm bilgisayar işlerini yürütebilecek çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Temizlik Personeli

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Diyadin

Yeni açılacak kurumumuza Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.İş Tanımı:Ofislerin ve ortak kullanım alanlarının günlük temizlik, düzen ve bakımı,Öğle yemeği servisini gerçekleştirmek,Temizlik malzemelerini prosedürlere uygun olarak kullanmak,Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarını takip edip ilgili birimlere aktaracak.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

1 yıl önce

Bulaşıkçı

1E1 Tekstil Gıda Tic Şti - Diyadin

Restoranımızda Çalışacak Bulaşıkçı Aranıyor.

10 ay önce

Otomasyon Mühendisi

Dinamik Otomasyon Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İŞ TANIMIElektrik projesinin çizilmesi,Otomasyon panosunun yapılması,Plc programlama,Sahada devreye alma,Satış sonrarı servis hizmetleri,Arıza ve bakım işlerinin yapılması ile ilgilenecek Otomasyon Mühendisi/Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.Proje Müdürüne bağlı olarak çalışılıp;- Sorumluluğuna verilen makinaların elektrik projelerinin tasarlanıp çizilmesi, - PLC panolarının tasarlanıp montajının yapılması, - Makine üstü saha montajlarının yapılması - Dokümantasyonlarının oluşturulması, - Sevkiyat sonrası müşteri yerinde kurulumu.

5 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Med Yapı - Diyadin

Müşteri TemsilcisiEsenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize kadın ve erkek Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smmm Erol Ayma - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Atakar Filo Yönetim ve Güvenlik Sistemleri Tic Ltd Şti - Diyadin

Elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Saha Satış Temsilcisi aranmaktadır.* Sorumlu olunan bölge içerisindeki müşterileri ziyaret etmek,* Randevu ve çat kapı sistemiyle portföyüne yeni müşteriler kazandırmak.* Günlük / haftalık raporlama sağlayabilmek

3 ay önce

Sekreter

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız için 22 -29 yaş arası YETİŞTİRİLMEK ÜZERE  Kadın Kartelacı alınacaktır. *Kartela Numune Takibi *Müşteri taleplerinin kartela haline getirilip kargolanması*Kartela dikimi* Dışarıdan gelen telefonların yönlendirilmesi (santral)

1 yıl önce

Kaynak Ustası

Zemar Makina San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Çalışkan, çalışma saatlerine özen gösterecek deneyimli Kaynakçı/Demir Doğrama Ustası alınacaktır.

11 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler