Diyadin Seri İlan Ajansları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Seri İlan Ajansları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Elemanı

Elif Kağıtçılık San ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Kapı firmaları için PVC folyo ithalatı ve satışı yapan firmamız için; ofiste çalışacak kadın satış elemanı alınacaktır.İŞ TANIMI:• .Müşterilerden gelen siparişleri alıp sevkiyat sürecini yönetebilmek ve takip etmek.• Satış ve tahsilatla ilgili bütün işlemlerin yapılması ve muhasebeye işlenmesi.

4 ay önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Diyadin

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Asfen Okulları - Diyadin

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Hidrolik Pnömatikçi

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

İdea Tekstil İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Kumaş tekstil sektöründe eta programı bilen Muhasebeci aranıyor.

5 ay önce

Bay-bayan site sertifikalı güvenlik/danışma / pendik çamlık mh

VİZYON VİP - Diyadin

Pendik, çamlık mh site projemizde çalışacak, bayanlar yaş sınırı 23-35 arası, boy: 1.65 yada üzeri, 12 saat 4 gündüz 2 izin ayrıca erkeklerde yaş sınırı 23-38 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 4 gece 2 gün izin ve 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2625 TL maaş + agi + servis ile çalışcak bay sertfikalı danışma/güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Sertifikası var yada Güvenlik kimliğie Başvurmuş yada Güvenlik Kimliği Olan yada Güvenlik Sınavına Girmiş Olması Zorunludur 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. /Not: Şuan Eksiğimiz Olan 4 Gece 2 izin Olan Vardiyada Hemen İşbaşı Yapcaktır /Not: 30.06.2020 tarihinde 1 Bay Sertfikalı Danışma 2 Gündüz 2 Gece 2 Gün izin 1 Bayan Sertifikalı Danışma 4 Gündüz 2 izin Eksiğimiz Olup İşbaşı Yapacaktır ( servis güzergahı= kurtköy yenişehir mahallesinden kalkıp projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Taç Eğitim Kurumları - Bayrampaşa - Diyadin

TAC Eğitim Kurumları Bayrampaşa şubemizde görevlendirilmek üzere; Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Yönetici (İş Hizmetleri)

Dıgıseat Müşteri Hizmetleri ve Teknoloji A.Ş. - Diyadin

Silivri Bölgesindeki tekstil hizmeti veren fabrikamızda görevlendirmek üzere,

6 ay önce

Odyolog

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Kurumumuzda yarı zamanlı çalışmak üzere Odyolog çalışma arkadaşı arıyoruz. Kurumumuz Pendik Kurtköy Mahallesinde bulunmaktadır.

1 yıl önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Ayon Makine Ltd Şti - Diyadin

Maslak ta bulunan taksi durağımıza (Gece) telefonlara bakacak emekli eleman aranmaktadır. Şişli ve Sarıyer bölgesi tercih sebebidir.

9 ay önce

Donanım Tasarım Mühendisi

Exentech Savunma Medikal Havacılık Bilişim Ltd Şti - Diyadin

Kişisel Beceriler:• Araştırmaya ve kendini geliştirmeye istekli• Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm odaklı• Zaman yönetimini yapabilen, sorumluluk sahibi• Ekip çalışmasına yatkın• Bulunduğu proje içerisinde uzun soluklu olarak çalışabilecekİş TanımıEğitim Teknolojileri ve Savunma Sanayii alanlarında devam etmekte olan AR-GE projelerinde rol almak üzere,• Donanım tasarım gereksinimlerinin oluşturulması,• Donanım tasarım, doğrulama faaliyetlerinin yürütülmesi ve koordinasyonunun sağlanması,• Talep edildiğinde donanımların kullanıldığı sistemlere sertifikasyon çalışmalarında destek verilmesi,• Prototip geliştirme ve donanımların kullanıldığı sistemlere entegrasyon çalışmalarında teknik destek verilmesi,• Donanımların seri üretim ve bakım/onarım idame faaliyetlerine teknik destek verilmesi.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Alpacar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Diyadin

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Diyadin

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Yeni Kural Bilgi Değerlendirme Oto Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Diyadin

Ofisimizde çalışacak Ofis Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Teknik Servis Uzmanı

Tnection Teknoloji A.Ş. - Diyadin

Firmamız ultrasonik kaynak makinaları ithalatı üzerine kurulmuş hali hazırda bu cihazların satışını ve teknik servis hizmetini veren bir firmadır.Teknik servis departmanında çalışabilecek Teknik Servis Uzmanı araaktayız.

3 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Diyadin

İstanbul Anadolu yakası Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan 4 yıldızlı otelimizin ön bürosunda misafir karşılama, uğurlama ve faturalama işlemlerini yapacak Resepsiyonist takım arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Eskişehir ve Bursada pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere aktif tanıtım, pazarlama ve satış alanında operasyonlarımıza yardımcı olacak Laboratuvar Teknikeri arkadaşlar aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından aramıza katılacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

9 ay önce

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Diyadin

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

11 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Dilruba Turizm İşletmeciliği Ltd Şti - Diyadin

Üsküdarda bulunan restoran & kafemize Garson ekip arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Üçbüyükler Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Alanında uzman Matematik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler