Diyadin Restaurant - Cafe - Bar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Restaurant - Cafe - Bar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kaynakçı

Aym İskele Metal İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Gazaltı Kaynakçısı aramaktayız.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mersan Paslanmaz Makina San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Fabrikamızda yemekhane ve ofis temizliğinde görevlendirilmek üzere , titiz ve çalışkan personel e ihtiyacımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Çağri Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güzeller Turizm Seyahat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı istihdam edilecektir.

9 ay önce

Grafiker

Vizyon Matbaa - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.Çalışma alanımız:EtiketDokuma etiketKutuKatalog vb.Çalışma saatlerimiz Haftaiçi 09.00 - 18.00 Cumartesi 09.00 - 13.00

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Vasfi Yavuz - Diyadin

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Aşçı

Psa İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Güzelyalı da bulunan mutfağımızda gündüz çalışacak Aşçı aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Esenyel Hukuk Bürosu Avukatlık Ve Danışmanlık - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Çalışma Saatleri:Hafta içi : 09:00 - 19:00Haftasonu : Tatil Sabit Maaş + Sgk + Yemek

3 ay önce

Müdür

Kavak Yerel Eylem Grubu Derneği - Diyadin

Derneğimizin onaylanmış Yerel Kalkınma Stratejisinin gerektirdiği iletişim, yerel halk ve kurumların harekete geçirilmesi, tanıtım ve idari iş ve işlemlerini yerine getirilmesini sağlamak, ayrıca Yönetim Kurulu tarafından verilecek diğer iş ve işlemleri yerine getirmek üzere Müdür istihdam edilecektir.

4 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Sefir Plastik Ambalaj ve Otomotiv San Tic Ltd Şti - Diyadin

Bağcılar Güneşlide bulunan plastik poşet imalatı yapan fabrikamıza pazarlama alanında kendine güvenen öz güven sahibi Pazarlama Temsilcisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Gazeteci

Çocukgazetesi - Diyadin

ÇOCUK GAZETESİ 11 senedir 500 haftadır haftalık yayınlanmaktadır.Ülkemizin ve dünyanın ilk ve tek çocuk gazetesiyiz. Gazetemiz konusu çocuk olan sayısız projelere sahiptir.Ülkemizin her ilinde ve her ilçesinde gazetemiz ve çocuklar ile alakalı projelerimiz için temsilciler gazeteciler ve ekip arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Psikolog

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - Diyadin

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Psikolog arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştığınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayenehane gelirini artırmak içinde başvuruda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ücret ve çalışma şartları görüşülecektir.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Wanderlust-Hüseyin Karadağ - Diyadin

Mevcut ve potansiyel müşterilerimize tanıtım ve danışmanlık,Anlaşmalı olduğumuz otellerin tatil paketi satışları,Çanakkalede yahut çevre illerde yaşayan aileler için organizasyon davetleri yapılan Çanakkale Merkez konumundaki ofisimiz için Satış Danışmanı aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Diyadin

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Şantiye Depocusu

Taşçılar Madencilik Tur Yapı San ve Dış Tic A.Ş. - Diyadin

İstanbul/Beyoğlu ilçesine bağlı Piyalepaşa şantiyesinde Alüminyum dış cephe kaplama işinde deneyimli Depocu personel aramaktayız.

6 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Pendik Kurtköyde bulunan kurumumuza tercihen erkek Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Teknik Ressam

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Dizayn Makina Vida Kovan İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Plastik Sektöründeki Makineci ve İmalatçıların ihtiyaçlarına uygun olarak bakım, onarım, imalat işleri ve teknik destek olarak hizmet vermek suretiyle kısa zamanda sektördeki yerini almıştır.Kurulduğu günden itibaren her zaman ve her koşulda sindirilebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde kesin ve uygun hizmet anlayışı ile etkili çözümleri sunan iyi şirket olmayı hedeflemektedir.Yaptığı İşlerde, kaliteden ödün vermeden, hizmeti ve zamanı doğru kullanarak, büyük bir ciddiyet içerisinde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız. İş yerimiz Yenişehir Gıda Çarşısında olduğundan ulaşım sorunu olmayanlar tercih sebebimizdir

11 ay önce

Satış Temsilcisi

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Diyadin

Ümraniye, Üsküdar ve Kadıköy bölgelerinde müşteri ziyaretleri yapılacak ve sipariş alınacak. girişken, dinamik elemanlar alınacaktır.

2 ay önce

Güzellik Uzmanı

Yaka Estetik - Diyadin

İstanbul Nişantaşında açılacak güzellik merkezimize işlem yapacak elemanlar aramaktayız. Uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İkra İletişim Telekomünikasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Diyadin

2017den bugüne sektöründe önde gelen çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyeti vizyonu ile hedeflerine koşan, Şirketimiz Bünyesinde (D-SMART+MİLLENİCOM+DİGİTURK+TİVİBU+TTNET ) Projelerimizde görevlendirilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Maaş+Prim+SGK+Yemek (Madenler metrosuna yakın)

1 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler