Diyadin Promosyon Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Promosyon Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pamuk Eksperi ve İplikçilik Teknikeri

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - Diyadin

İplik fabrikası bünyesinde değerlendirilmek üzere Pamuk Sorumlu Denetçisi aramaktayız.

1 yıl önce

Plasiyer

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Diyadin

Şirketimiz, muhtelıf meyvelerin paketlenerek zincir marketlere ayrıca Türkiye geneli meyve sebze hallerine satışını yapmaktadır. İstanbul Kartal merkezli bir firmayız.Ulusal ve yerel market zinciri müşteri portföyü olan personel alınacaktır.Maas+Haklar+Prim

9 ay önce

SPOR Salonu görevlisi kardiyo dan anlıyan!

PARK 35 Sitesi - Diyadin

Park 35 sitemizin spor salonuna fitnıs ve kardiyo dan anlayan spor görevlisi (mümkün ise bayan) arıyoruz

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özaş Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Şirketimizde ön muhasebede görevlendirilmek üzere 21-25 yaş aralığında , en az 1 yıl deneyimli , kendini geliştirebilecek , bay Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Maaş+sgk+yol+yemek

5 ay önce

Aşçı

Çeysa Tekstil - Diyadin

25 kişilik personel yemeği dahilinde Gece ve gündüz vardiyası vardır Çalışma saatleri: 09:00-18:00 Çalışma şartları yüz yüze görüşülecektir

4 ay önce

Lehim Bandı İşçisi

Pci Elektronik - Diyadin

Lehim Elemanı : Dalga lehim Makinasından çıkan elektronik kartlara Lehim yapacak veya elektronik kartlara kablo lehimleme yapabilecek el ve göz becerisi yüksek takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Zigzag Kids Club - Diyadin

Çift dil eğitim veren, Lara bölgesindeki kreşimize Okul Öncesi Öğretmen alınacaktır.

4 ay önce

Fotoğrafçı Asistanı

Oktay Çalışır Fotoğrafçılık - Diyadin

İzmir’de yeni kurulan kreatif konsept fotoğrafçı için bayan asistan aranıyor. Full-time / Part-time. Fotoğraf merakı olan, fotoğrafçılığı öğrenmek isteyen. Sosyal medyayı aktif kullanabilen. Bilgisayar bilgisi olan. Diksiyonu düzgün, giyim ve görünümüne özen gösteren. Insan ilişkileri güçlü. İngilizce bilen. Seyahat engeli olmayan. Kendini geliştirmeyi seven, disiplinli ve titiz çalışma ortamına uyum sağlayabilecek bayan asistan aranıyor. Başvuru: - Ön Yazı (Bu işi neden yapmak istediğinizi ve kendinizi tanıtan kısa bir ön yazı) - Güncel ve Fotoğraflı CV

9 ay önce

Sekreter

Berkan Arslan İç Mimarlık Tic ve San Ltd Şti - Diyadin

Sivas/Merkezde Açılmak üzere olan Kütahya Seramik, Vitrifiye ve Armatür Satış Mağazamızda görevlendirmek üzere; Şirket Sekreteri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Doru Kırtasiye - Diyadin

Kırtasiye sektöründe çalışmış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Ambargoo Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızın projelerinde mevcut ve yeni yapılacak mobil uygulamalar için gerekli yazılım geliştirmenin yürütülmesinde görev alacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyoruz.

5 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Yiğit Filtre Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.Sevkiyatların zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilmesi,Araç yükleme ve boşaltma işlemlerinin zamanında ve doğru olarak yapılması,Doğru araca doğru ürünlerin hatasız ve ürüne zarar vermeden zamanında yüklenmesi.

6 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Changer Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Diyadin

Changer Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon olarak verdiğimiz hizmeti dijitale taşıyoruz. Bu yolda alanında başarılı ve yaratıcı tasarımlar, fikirler üretebilen sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz!İş TanımıSosyal Medya, Web Tasarım, Katalog, Kurumsal Kimlik, Video Prodüksiyon ve 360 Sanal Tur hizmetlerinde; yenilikçi fikir ve önerilerle ekibe katkı sağlayacak, üretken bir yapıya sahip, yazılı briefi modern tasarımlarıyla görsel hale getirebilen, sosyal medya içeriği, katalog, banner, flyer, web page tasarımlarını zamanı etkili kullanarak hazırlayabilen ve baskı işlerinde projeyi anahtar teslim şekilde üretebilen, Photoshop, Illustrator, Indesign programlarına çok iyi derecede hakim, HTML, CSS bilgisine sahip, After Effects kullanabilen ancak en önemlisi işinden zevk almanın önemine inanan ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Buğlem Yeşil Su Arıtma Sistemleri Hiz San Tic Ltd Şti - Diyadin

Su arıtma servisinde çalışacak 25-30 yaşları arasında tercihen sektörde tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bay teknik servis elemanı alınacaktır. Su arıtma cihazı kurulum, servis ve arızalarına müdahale edecek personel arayışımız mevcuttur. Maaş; Asgari ücret + yol + yemek şeklindedir.

3 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Gülaylar Mağazacılık - Diyadin

Venezia Mega Outlet Avm de bulunan Gülaylar mağazamız için İngilizce bilen Mağaza Satış Danışmanları aranıyor.

9 ay önce

Döküm Elemanı

Pemax Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Döküm kalıbından anlayan anlayan eleman alınacaktır.

2 ay önce

Biyomedikal Mühendisi

Sezin Tıbbi Görüntüleme Kalp Merkezi San Tic Ltd Şti - Diyadin

Tıbbi cihaz ve donanım alımı ile ilgili tüm aşamaları takip etmek, yazışmaları yapmak, konuyla ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak,ölüm tarafından yapılacak AR-GE projelerinde gerektiğinde aktif olarak görev almak,Görevini çalıştığı bölümün kalite süreçlerine uygun olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmek,Görevi ile ilgili araştırma, geliştirme yaparak birim içi yaygınlaştırma ve sonuç raporlarını hazırlamak,Görevini yerine getirirken iletişim kurulması gereken firma içi, firma dışı görüşmeleri yapmak,Kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla her türlü iç ve dış yazışmaları hazırlamak, düzenlemek ve takip etmek.

5 ay önce

Ön Muhasebeci

Yeniçağ İnşaat Ltd Şti - Diyadin

Şantiyelerimiz de görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aranmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Şantiyemizde çalışacak Elektrik Elektronik Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler