Diyadin Perakende İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Perakende İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Weworks Enterprise - Diyadin

Yönetim Kurulunun günlük iş planını organize ederek ajanda takibini yapmak,Toplantı organizasyonlarını yapmak, gerekli sunumları hazırlamak, toplantı notlarını almak ve raporlamak,Dahili telefonlarının kayıtlarını dinlemek ve gerektiğinde raporlamak,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek,• Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,Yurt içi - Yurt dışı yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek,Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, gerektiğinde bizzat rehberlik yaparak konuklara Türk misafirperverliği ve kültürünü hissettirmek,Üst Yönetici ile diğer departmanlar arasındaki iletişimi sağlamak.

6 ay önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Dış Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Ziraat Mühendisi

Yılmaz Mühendislik - Diyadin

Firmamız için dönemsel olarak Ziraat Mühendisi ya da Ziraat Teknikeri takım arkadaşları aramaktayız.

11 ay önce

Depo Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Şirketimizde çalışmak üzere Depo Elemanı aramaktayız.Depodaki tüm süreçlere destek olmak, Toplama, etiketleme, ve bunun gibi depo içerisinde yapılması gereken tüm işleri yerine getirmek.

10 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Diyadin

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veren şirketimizin İstanbul Ümraniye bölgesinde görevlendirilmek Diğer Sağlık Personeli aramaktayız.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özgü Pvc Alüminyum ve Tic San A.Ş. - Diyadin

Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Seçkin Çocuk Akademisi Anaokulu - Diyadin

Kurumumuzda görevlendirilecek Anaokulu Öğretmeni alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Ofis Destek Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Dezenfeksiyon ve izolasyon alanında hizmet veren firmamızda;Müşteri karşılayacak,Telefonda hizmet sunumunu yapacak,Dış ekiplerin iş planlamasına yardımcı olacak,Hizmeti tamamlanan işlerin servis formlarını alacak ve evrak takibi yapan,Evrakların sisteme veri girişini sağlayacak,Ofis içerisinde planlama yapmış yada öğrenmeye yatkın,İş emirlerinin hazırlanması ve takibi,Dokümantasyon,Evrak takibi,Müşteri takibi,Alacak takibi,Müşteri karşılama,Telefonda hizmet sunum,Proje geliştirme ve tamamlamalarını yapacak,Bilgisayarda veri girişi yapacak,İyi derecede Word, Excell ve Mail outlook kullanabilien,Prezentabl, diksiyonu düzgün, çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Kesinlikle İstanbul Bahçelievler ve çevre İlçelerde ikamet eden Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

4 ay önce

Mimar

Soykan Alüminyum Cephe Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Alüminyum giydirme cephe sektöründe en az 5 yıl deneyimli, autocad ve çizim yapabilensatış ve pazarlama departmanında çalıştırılmak üzere aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır.

11 ay önce

Beden İşçisi (Taşıma, Yükleme-Boşaltma)

Atila Yuva Sinai Ve Tibbi Gazlar Ticaret - Diyadin

Döşemealtında bulunan dolum tesisimizde görevlendirilmek üzere personel aramaktayız.

5 ay önce

Ziraat Mühendisi

İlkay Tarımsal Labaratuvar Tarım San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızın yeni oluşumunda görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisi alınacaktır.

10 ay önce

Teknik Eleman

Vestel Servis - Diyadin

Vestel yetkili servisinde elektrik elektronik ve beyaz eşya bölümünde teknik anlamda bilgili çan ve biga servislerinde istihdam edilmek üzere Teknik Eleman ekip arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Sekreter

Oficity İş Merkezi - Diyadin

İş merkezimiz için kat asistanı ihtiyacımız vardır, her katta 20 ofis bulunuyor ve asistan katındaki ofislere misafir karşılama, ikram hizmetleri, kargo-kurye takip hizmeti gibi destekte bulunacak.

2 ay önce

Fotoğrafçı Asistanı

Oktay Çalışır Fotoğrafçılık - Diyadin

İzmir’de yeni kurulan kreatif konsept fotoğrafçı için bayan asistan aranıyor. Full-time / Part-time. Fotoğraf merakı olan, fotoğrafçılığı öğrenmek isteyen. Sosyal medyayı aktif kullanabilen. Bilgisayar bilgisi olan. Diksiyonu düzgün, giyim ve görünümüne özen gösteren. Insan ilişkileri güçlü. İngilizce bilen. Seyahat engeli olmayan. Kendini geliştirmeyi seven, disiplinli ve titiz çalışma ortamına uyum sağlayabilecek bayan asistan aranıyor. Başvuru: - Ön Yazı (Bu işi neden yapmak istediğinizi ve kendinizi tanıtan kısa bir ön yazı) - Güncel ve Fotoğraflı CV

9 ay önce

Grafiker

Bilirkişi Ajans - Diyadin

Kendi evinde verilecek işleri yapabilecek Grafiker aranmaktadır.

11 ay önce

Şoför

Doğruluk Mefruşat Ltd Şti - Diyadin

İstoç ticaret merkezinde faaliyet gösteren firmamıza depodaki ürünleri ambarlara teslim edebilecek Şoför aranmaktadır.

5 ay önce

Tekstil İşçisi

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Diyadin

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda kartela yapımında yetiştirilecek Tekstil İşçisi aranmaktadır.

8 ay önce

Şoför

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Şoför iş arkadaşları aranıyor.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Changer Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Diyadin

Changer Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon olarak verdiğimiz hizmeti dijitale taşıyoruz. Bu yolda alanında başarılı ve yaratıcı tasarımlar, fikirler üretebilen sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz!İş TanımıSosyal Medya, Web Tasarım, Katalog, Kurumsal Kimlik, Video Prodüksiyon ve 360 Sanal Tur hizmetlerinde; yenilikçi fikir ve önerilerle ekibe katkı sağlayacak, üretken bir yapıya sahip, yazılı briefi modern tasarımlarıyla görsel hale getirebilen, sosyal medya içeriği, katalog, banner, flyer, web page tasarımlarını zamanı etkili kullanarak hazırlayabilen ve baskı işlerinde projeyi anahtar teslim şekilde üretebilen, Photoshop, Illustrator, Indesign programlarına çok iyi derecede hakim, HTML, CSS bilgisine sahip, After Effects kullanabilen ancak en önemlisi işinden zevk almanın önemine inanan ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Rezidans Bay Özel Güvenlik

VİZYON VİP - Diyadin

Erenköy, Ethemefendi Cd rezidans projemizde çalışacak, 23-40 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2520 TL maaş+agi+ymk ile bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

11 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler