Diyadin Mimarlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Mimarlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Müdürü

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Diyadin

Sigorta Acentesi Yönetmeni ve Yardımcısı

3 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Diyadin

Fuar standlarının -tasarım ve uygulama- proje takibi yapılacaktır. Müşteriler ile güçlü bir iletişim kurulması, satış ve pazarlama konusunda etkili teknikler kullanılarak müşteri portföyünün genişletilmesi pozisyonun gerekliliklerindendir.

1 yıl önce

Grafiker

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Diyadin

Uluslararası reklamcılık pazarına hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcı aramaktayız.

1 yıl önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Diyadin

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Uluslararası Satış Pazarlama Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Diyadin

İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce dillerinden enaz birini çok iyi seviyede bilen, aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Halkla İlişkiler Uzmanı aramaktayız.

10 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Famous Ofis Mobilyalari San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayızTüm sosyal haklar mevcuttur.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Kütahya Kadir Özkanat İlkokulu - Diyadin

Özel Kadir Özkanat İlkokulu Kütahyada açıldığı günden beri eğitim alanında lider bir okul haline gelmiş,Vatanını ve milletini seven,Karakterli ve kariyerli nesiller yetiştiren İsabet Okulları bünyesinde hizmet veren bir okuldur.

1 yıl önce

Satış Elemanı (Perakende)

Ofis Kırtasiye - Diyadin

Kırtasiyemizde çalışacak satış ve kopyalama bilgisi olan Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Ekingen Elektronik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Görsel İletişim Tasarımı için Stajyer arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı: Departman olarak kurumun tüm dijital tanıtım materyallerini tasarlıyoruz. Ürün çekimleri, kataloglar, kampanya çalışmaları, web sitesi çalışmaları, mailing çalışmaları, sosyal medya içerik tasarımları ve yönetimi.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

IQ Medikal Ltd Şti - Diyadin

Gaziosmapaşa da bulunan firmamıza tekstil işinde çalışacak adayların başvurusunu bekliyoruz.

4 ay önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Diyadin

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Diyadin

2002 den bu yana bilgisayar satışında ara toptan olarak faaliyet gösteren şirketmize satış bölümünde görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Temsilcisi arıyoruz. İŞİN TANIMI:*Çamlıcadaki merkezimizde çalışacak ve İstanbul ve tüm Anadoludaki bilgisayar firmalarına satış yapacaktır.*Kendisine verilen ve müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek hergün telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek ara ara da müşteri ziyaretleri yaparak portföyünü geliştirecektir.

11 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Er-Um Teknik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Özellikle vana ve valfler olmak üzere teknik tesisat ürünleri, yapı malzemeleri ticaret ve imalatında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere, firmamızın ürünlerini tanıtacak, iş yaptığımız ya da yapma potansiyelimiz olan firmalarla, devlet kurumlarıyla iletişim kuracak, onlara ziyaretlerde bulunacak Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Diyadin

Yeni açılacak kurumumuza Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Kurumumuza başvuran bireylere ve ilgili resmi kurumlara bilgi ve belgeleri iletmek,Resmi kayıtları fiziksel ve dijital olarak arşivlemek,Resmi raporları yazım kuralları çerçevesinde yazmak,Kurum içi görevlendirilecek programları ve etkinlikleri oluşturmak,Telefon trafiğini yönetmek.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

1 yıl önce

Gıda Mühendisi

Altınekin Unlu Mamulleri Gıda San Tic Ltd Şti - Diyadin

Altınekin Unlu Mamulleri & Bonex, 1975den beri var olan markamız, Toprağımızdan Sofranıza Bir Armağan mottosu ile başlamış, katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Altınekin Unlu Mamulleri Bonex bünyesinde uzun soluklu çalışabilecek Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Önemli Not:Konyada ikamet etmeyen ya da iş tecrübesi (min. 2 sene) olmayan adayların başvurularının dikkate alınmayacağını bildirmek ister anlayışınız için teşekkür ederiz.

11 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yavuzlar Ayakkabıcılık Tic Ltd Şti - Diyadin

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen Yavuzlar Eğitim Kurumları olarak; derslerimize devam etmekteyiz. Kurumumuz da görevlendirilmek üzere İngilzce Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Üretim Müdürü

Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş. - Diyadin

Oluklu mukavva üretim sektöründe deneyimli, yönetici vasfı olan, çözüm odaklı, Üretim Müdürü aramaktayız.

1 yıl önce

Elektrik Öğretmeni

Özel Sonuç Yayıncılık Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Ankara - Etimesgutta bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi OkulumuzaÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun;1. Elektronik Öğretmenliği/Eğitimi2. Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği3. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği/Eğitimi4. Telekomünikasyon Öğretmenliği

4 ay önce

Satış Danışmanı

Ege Kayış Pazarlama Güç San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Deneyimli Satış ve Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ebe

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Diyadin

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirmek üzere Ebe aramaktayız.

11 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler