Diyadin Klinikler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Klinikler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Diyadin

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerine hizmet vermektedir.Villaların ve genel alanların temizliği için kadın Kat Temizlik Görevlisi alınacaktır.

9 ay önce

Satış Destek Personeli

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İmalatını ve ithalatını yapmış olduğumuz otomasyon ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, özellikle plc,hmı,invertör ve servo-step sistemler konusunda bilgi sahibi, alanında deneyimli ve sonuç odaklı çalışan Satış Destek Personelleri arıyoruz.Aşağıda belirtilen niteliklerden önce gerçekten çalışmak isteyen, firmayı sahiplenen ve iş odaklı çalışan personeller arıyoruz.

9 ay önce

Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı

Hazar Plastik Kalıp İnşaat Tic Ltd Şti - Diyadin

Plastik Fabrikamızın Kalıp Biriminde Çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Aranmaktadır.

2 ay önce

Ofis Destek Personeli

Çelik Oto Kardeşler Hurda San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İş yerimizde tam zamanlı çalışacak kadın eleman aranmaktadır.

4 ay önce

Teknik ressam

Dizayn makina - Diyadin

İstanbul/Bayrampaşa'da çalışacak teknik ressam aranıyor. Solidworks,ZWcad ve ofis programları kullana bilen en az üniversite mezunu olan

7 ay önce

Sekreter

Belya Makine İnşaat Tur ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

1 ay önce

Döşeme Ustası

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Diyadin

Orpak Mobilya Pancardaki üretim fabrikamız için dikiş makinesinden anlayan Döşeme Ustaları alınacaktır.Buca, Torbalı, Karabağlar, Gaziemir servisleri vardır.

10 ay önce

Mimar

Lazenza Furniture - Diyadin

İstanbul, Beşiktaş da bulunan mimari ofisimizde görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.Büyük ve orta ölçekli projelerde; konsept ve ruhsat aşamalarından sorumlu olacak, diğer proje mükellefleri ile koordinasyonu sağlayacak.

2 ay önce

Fabrika Danışma Personeli ( Bilgisiyar Kullanabilen )

VİZYON VİP - Diyadin

Çekmeköy Ömerli Bölgesi, Koçullu mh fabrika projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, yaş sınırı 23-35 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, bekar agi içinde 2400 TL maaş + ymk + servis + maaşa zam şeklinde çalışacak, daha önce çalışmış bay danışma/gözetim personeli aranıyor. Şantiye Hariç, Danışma/Gözetim Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerin den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Bilgisiyar Kullanmayı Bilmesi Zorunludur. 1. Servis Güzergahı= Ortadağ Üzerin den Yenidoğan Merkeze Geçip Sonra Projeye Bırakıyor. 2. Servis Güzerhahı= Sultanbeyli Gölet den Geçip Samandıra Alt Tarafın dan Kavaklı Tarafına Girip Sonra Projeye Bırakıyor Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Diyadin

Kurumumuzda çalıştırılmak üzere en az 20 yıl tecrübeli devlet okullarında veya özel okullarda görev almış Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

11 ay önce

Periyodik Muayene ve Ölçüm Mühendisi

Amper Enerji Teknik A.Ş. - Diyadin

Süreli ve tam zamanlı çalışmak üzere sahada görev alacak Periyodik Kontrol Muayene Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Periyodik kontrol ve muayene hizmetleri alanında hizmet vermeyi görev edinerek kurulan Amper Enerji Teknik Kontrol Ölçüm Test ve Analiz Anonim Şirketi iş sağlığı ve güvenliğini korumak adına yıllarca deneyimlediği tecrübesiyle Türkak tarafından akredite edilmiş A Tipi bir Muayene kuruluşudur.Her zaman öğrenmeye devam eden dinamik yapımız, sektörel değişiklikleri takip edip, uyum sağlamamızı beraberinde getirmektedir.Mevzuata hakim, değişken standartları analiz eden ve hızlı aksiyon alabilen kadromuzla siz değerli müşterilerimize elektrik ve mekanik alanlarında ölçüm ve muayene hizmetleri vermeye devam ediyoruz.Elektriksel ve mekanik ölçümler konusunda hizmet veren TÜRKAKtan akredite firmamızda elektrik ölçümlerini gerçekleştirmek üzere saha ölçüm personelleri aranmaktadır.

6 ay önce

Stajyer - Dönemsel

Eyüp Atalay Design Studio - Diyadin

Ağırlıklı olarak ev / ofis Mobilyası tasarımı, iç mimarlık alanlarında çalışmalar yapan ve Bursada bulunan tasarım ofisimize Stajyer aramaktayız.

10 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Uğur Çelikdur Turizm Tic Ltd Şti - Diyadin

Acentamız bünyesinde bize çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.Lehçe bilmesi yeterli

10 ay önce

Üretim Elemanı

Afd Seramik İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Yetiştirilmek üzere seramik sektöründe eleman aranıyor.

2 ay önce

Eğitim Danışmanlığı

Akz Eğitim Danışmanlık - Diyadin

Balıkesir İngiliz Kültür Dil Okulları nda eğitim danışmanı pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Mağaza Satış Danışmanı

Elt Enerji İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızın yapı inşaat mağazasında ön muhasebeye bakacak müşterilerle ilgilenecek mağazanın tüm işlerini yapacak esnek çalışma saatlerine uygun seyahat engeli olmayan Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır

8 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Delta Koleji Sancaktepe - Diyadin

“Delta Koleji ; Lider Ruhlu Çağdaş Nesillerin Yıllardır yetiştirilmesinde en önde yer alan kurumuz.” 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’ nda· İstanbul İli Anadolu yakası ( Sancaktepe ) kampüsümüzde,· İlkokul kademesinde görevlendirilmek üzere,· Üstün Zekalılar Öğretmenliği yada Sınıf Öğretmenliği MezunuSınıf Öğretmeni alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Ahmet Eroğlu - Diyadin

Küçükçekmece Halkalıda bulunan muhasebe büromuz için Muhasebe Personeli aramaktayız.Çalışma saatleri:(09.00-18.30),(Tatil: Cumartesi-Pazar)

3 hafta önce

Makine Mühendisi

İşcan Dış Ticaret Makina Pazarlama Ltd Şti - Diyadin

Matbaa makineleri üretim tamir bakım revizyon alanında çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

4 ay önce

Matematik Öğretmeni

Ege Deha Eğitim Kurumları - Diyadin

Lise ve ortaokul gruplarımızda çalışmak üzere Matematik Öğretmeni aramaktayız.

6 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler