Diyadin Kargo - Kurye İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Kargo - Kurye İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

Zara Bilişim Hizmetleri Ltd Şti - Diyadin

Satış Danışmanlığı Tecrübesi Olan Personeller Alınacaktır.

8 ay önce

Amatör Oyuncu

Agenda Giyim - Diyadin

Amatör reklam çekimi için Amatör Oyuncu arıyoruz.

8 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Feyizoğlu Motorlu Araçlar - Diyadin

Motosiklet giyim ve aksesuarları konusunda sektöründe öncü firmamızın Şişli Halil Rıfat Paşada bulunan perakende satış mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

4 ay önce

Şoför

Osmanlı Kristal Avize San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Avize ve aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Çanta/ Silivrideki fabrikasında günlük servis ve nakliye işlemlerini yapacak Sürücü aranıyor.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Model Makineci

Gözde Öz Moda Evi - Diyadin

Modelleri en temiz ve yanlışsız şekilde dikebilecek Model Makineci arıyoruz.Firmaların koleksiyon hazırlığı aşamasında kalıp dikim ütü paket her şey bünyemizdedir.Ceket ve abiye ağırlı çalışmaktayız.Dikilecek olan ürünü kesilmiş şekilde size veriyoruz.

10 ay önce

Acil apartman kursiyer-sertifikalı bay danışma/güvenlik / kadıköy caddebostan

VİZYONVİP - Diyadin

ÇALIŞMA YERİ: KADIKÖY BÖLGESİNE BAĞLI, CADDEBOSTAN PROJE İSMİ: APARTMAN KURSİYER YADA GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA GÜVENLİK SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ YADA GÜVENLİK KURSUNA YAZILMIŞ GÜVENLİK-DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-Vİ LLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK-DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24-35 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2530TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ= CADDEBOSTAN KÜLTÜRMERKEZİNE YAKIN ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN MİNİBÜSLER: KADIKÖY-PENDİK MİNİBÜS VE SAHİLDEN GEÇEN SARI DOLMUŞLAR ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN OTOBÜSLER: 16D NOLU KADIKÖY-ALTKAYNARCA-PENDİK YADA 17 NOLU KADIKÖY-PENDİK NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Uğurlu Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu - Diyadin

Çekmeköy de bulunan dershanemize Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.

11 ay önce

Model Makineci (Dokuma Hazır Giyim ve Ev Tekstili)

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamıza Model Makineci arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Deneyimli Marangoz Ustası alınacaktır.

2 gün önce

Muhasebe Elemanı

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Diyadin

Muhasebe Elemanı” arıyoruz.

1 yıl önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Ykp Servis Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Alanında tecrübeli karışık marka model araçların bakım ve mekanik onarımlarını yapan Mekanik Bakım Onarımcısı aramaktayız.

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Nefise Elektronik Pazarlama Tic Ltd Şti - Diyadin

Tüm stok giriş ve çıkışlarını,ürün kargolamasını yapmak,Alınan siparişlerin sevkiyata hazırlanmasını sağlamak,Stok sayımlarını takip ve organizİe etmek,Depo düzenini ve işleyişinin koordinasyonunu sağlamak,Mal kabul,dağılım,stok,sevkiyat süreçlerini yönetip takip etmek,Üst yönetime raporlama ve analizleri düzenli yapacak

9 ay önce

Metal isleme

ERPAMAK - Diyadin

Dik isleme merkezini bilen Tecrübeli program yazmasını bilien Elemanlar alınacaktır

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gls Gelişim Otomotiv İnş San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere kadın/erkek Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Eskiden acil nakit ihtiyaçlarımızı eş,dost ve yakın çevremizden aldığımız borç para ile karşılayabiliyorduk.Günümüzde acil nakit ihtiyaçlarımızın karşılamak için bankların vermiş olduğu kredi ürünleri ile karşılamaktayız.Fakat her bankanın kredi risk değerlendirme kurulu kredi başvurularını farklı değerlendirmektedir.Kredi veren kuruluşlar size olumsuz cevap verdiğinde, kredi danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar ekonomik durumunuz çerçevesinde destek olacaktır.Kredi danışmanlığı şekli kişiyi çoğu zaman iflas etme yolundan korur.İflasın aslında borçları tamamen ortadan kaldırabilmesi şeklinde bir avantajı vardır.Ancak kişinin kredi geçmişi üzerinde olumsuz sonuçları da göz ardı edilmemelidir.Örneğin; kredi borcu, taşıt borcu, ev borcu gibi borçları alabilmesine engel olur.Kişinin belirli bazı işlere girmemesini de engeller.Bu nedenle kredi danışmanlıkları önemlidir.

1 yıl önce

Eğitim Satış Danışmanı

Dual Akademi Özel Eğitim ve Danış Hiz Ltd Şti - Diyadin

Firmamız bünyesinde bulunan eğitimlerin tanıtım, sunum ve satışının gerçekleşmesi,reklam, mail ve telefon ile gelen Potansiyel Müşteri Bilgi Taleplerine telefon ve mail ile dönüş yapmak,satış ekibi ile entegre çalışmak,DUAL AKADEMİ EĞİTİM KURUMUNDA, telefon ile müşteri ilişkilerini ve satış süreçlerini yönetmek üzere görevlendirilecek takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Vizyon Biyoteknoloji San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamız sağlık ürünleri ve inşaat malzemeleri tedariği işi ile iştigal etmektedir.Firmamıza Yönetici Asistanlığı yapacak kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.Sabah 09:00 akşam 18:00 mesai saatleridir. Hafta sonu cumartesi yarım gün çalışma vardır.Maaş, ssk, yemek verilecek olup ücret görüşmeye çağrılacak kişiler ile yüz yüze anlatılacaktır.

8 ay önce

Grafikler

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Diyadin

Bahçelievlerde bulunan yazılım firmamıza; Grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,fiyat araştırması,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

5 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler