Diyadin Gayrimenkul İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Gayrimenkul İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - Diyadin

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

1 yıl önce

Mağaza Elemanı

Ada Plast Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Mağazamızda sekreterlik ve satış yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Rıdvanoğulları Şirketler Grubunun turizm alanındaki iştiraki olan Noorhamad turizmin ISPARTAKULE ofisinde görevlendirilmek üzere Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

E-Ticaret ve Sadakat projeleri alanında faaliyet gösteren BiggPlus Şirketler Grubumuzun Kavacık/İstanbul‘daki genel merkezinde görev alacak Dijital Pazarlama Yönetmeni arıyoruz.İş Tanımı:Sorumluluğunda olan web sitelerin SEO uyumlu içeriklerini hazırlamak, ilgili sitelerin içerik yönetimlerinin yapmak, kelime performanslarını takip ederek düzenli olarak raporlamak, Sorumluluğunda olan web sitelerinin trafik-performans analizlerini yapmak ve geliştirmeye yönelik aksiyonları almak, Marka iletişim stratejileri doğrultusunda dijital iletişim stratejisinin hazırlanmasına destek olmak,B2B kanallarındaki pazarlama iletişimi girişimlerinin hedef kitlelerini tanımlamak, Düzenli performans kampanyalarının tüm değerlendirmelerini takip ederek teknik geliştirme ve optimizasyonlarından sorumlu olmak,Dijital Pazarlama ve sosyal medyada dünya trendlerini takip etmek,Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmeleri yapmak, pazarlama ölçümlemeleri doğrultusunda yeni ve doğru stratejiler önermek.

10 ay önce

Satış Destek Elemanı (Mörş)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Diyadin

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmakÜrün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamakÖncelikli bölgemiz İSTANBUL olup tüm Türkiye genelinde başvurular kabul edilecektir.

11 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Enk Organizasyon - Diyadin

Kişiye Özel hedyelikler yapan firmamızda grafik tasarımı ve fotoğraf ile ilgilenecek elemana ihtiyacımız var . İşini seven işinde hızlı hemen kavrayabilen bireylerle çalışmak istiyoruz. Çalışma ortamımız güzel ve rahattır.

4 ay önce

Güzellik Uzmanı

Tuğba Gündoğdu Güzellik Merkezi - Diyadin

Microblading kıl tekniği ve dudak renklendirme işlemlerinde tecrübeli, ya da ipek kirpik uygulamasını ustalıkla yapabilecek yarı ya da tam zamanlı 20-45 yaş arasında Güzellik Uzmanı alınacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Diyadin

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

9 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Diyadin

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

4 ay önce

Sofor

Talih 77 - Diyadin

Src 2 belgeli 25 35 yas arasi sofor araniyor

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Selvi Yeşilyurt - Diyadin

İstanbul, Pendik, Kurtköy’de ki muhasebe bürosuna, sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Luca programı kullanabilenGenel muhasebeye vakıfKdv, muhtasar, geçici vergi, bordro vs. beyannameleri düzenleyebilenSorumluluk almaktan çekinmeyen ve kendini geliştirmeye açık

9 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Artil Endüstriyel ve Sanatsal Çözümler Ltd Şti - Diyadin

Kamu kuruluşlarına iş yapan Kazan’daki fabrikamız bünyesine;Tam zamanlı çalışacak,Aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen personel aramaktayız.Ostim metrodan servisimiz mevcuttur.

4 ay önce

Güzellik Uzmanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Diyadin

Ebru Öztekmen Güzellik & Kalıcı Makyaj Güzellik bölümünü okuyan veya yeni mezun çalışma arkadaşı arıyoruz

3 ay önce

İşyeri Hekimi

Tardu Mühendislik İş Sağlığı ve Güvenliği Tic A.Ş - Diyadin

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın, hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı firmalarında görevlendirilmek üzere İstanbul için İş Yeri Hekimleri arayışımız bulunmaktadır.Yarı Zamanlı iş yeri hekimi olarak başvurmak isteyenler lütfen başvurularında ön yazı içinde belirtsinler. (Kaç saat boşlukları olduğunu da) İş Tanımıİşe giriş ve işe dönüş, periyodik, koruyucu ve tedavi amaçlı muayenelerin gerçekleştirilmesi,Sağlık konularındaki zorunlu eğitimlerin verilmesi,Poliklinik hizmetlerinin verilmesi,Firmalarda meslek hastalıklarıyla ilgili risk analizlerinin yapılması,Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması,İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması,Güncel Mevzuatın takibinin yapılması.

10 ay önce

Kasap

Yaprak Marketçilik Tic Ltd Şti - Diyadin

Merhaba kasap ve şarküteri tezgahından anlayan işinin ehli ustalar arıyoruz.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

FFK İnşaat Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamıza minimum 5 yıl deneyimli sorumluluk alabilecek, tercihen smm bay Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Garson

Medcezir Cafe - Diyadin

Kafelerimize profesyonel kadın Garson ihtiyacımız vardır.

10 ay önce

Vasıfsız Eleman

Hakan Gıda Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

20:00 / 06:00 saatleri arasında Sultanbeyli ve çevresinde ikamet eden çalışacak vasıfsız bay takım arkadaşları aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Ysk Mekanik Havalandırma Sistemleri - Diyadin

Büromuzda çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Üretim Elemanı

Spd Endüstriyel Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda, üretim alanında çalışacak erkek Üretim Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler