Diyadin Emlak Geliştirme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Emlak Geliştirme İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Melis Arı Çiftliği Gıda San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Panora Avm de çalıştırılmak üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Nissa Car Rental - Diyadin

Ataşehir için 1 kişi ve Kurtköy için 1 kişi Genel Muhasebe Uzmanı ihtiyacı vardır.Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek müşterilerine garantili ve 7/24, kesintisiz hizmet vermekteyiz.Kapadokya, Kayseri, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Dalaman, Fethiye, Antalya ve Marmaris şehirleri başta olmak üzere 57 farklı lokasyonda araç kiralama hizmeti vermekteyiz.Filomuzda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunmaktayız.Filomuzda ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır.Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.7/24 çağrı merkezimiz ile yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü soruna müdahale etmek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinerek bu amacımıza her gün ulaşmak bizleri daha kaliteli hizmet vermeye sevk etmektedir.Araç kiralama ihtiyacınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz.Nissa Car Rental

8 ay önce

Google Ads Uzmanı

Arslan Game Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Reklam Raporlama Departmanında çalışacak,Günlük, aylık, dönemsel raporlar hazırlayacak Google Ads Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Diyadin

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

1 yıl önce

Temizlik Personeli

Nextgen Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Çubukta bulunan bayan hamamında çalıştırılmak üzere Temizlik Görevlisi aramaktayız.Maaş ve ilave olarak tip box ödenecektir.

2 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, showroom da çalışacak İnternet Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda için internet satışı ön planda olacak şekilde, internet ve diğer satış kanallarının yönetimini sağlayacak, sosyal medyada ürünlerin satışından sorumlu olacak ve ilgili sitelerde satış takibi yaparak satış departmanını geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunacak,telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi verilmesinden sorumlu olacaktır.Aynı zamanda;Teknik Aksaklıklara Çözüm Üretebilen,Teknik İşlerden Teknolojik Arıza Tamirinden Anlayan,Sunucu bakımı ve yönetimi yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Ysk Mekanik Havalandırma Sistemleri - Diyadin

Büromuzda çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

İnşaat Teknikeri

Asya Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri A.Ş - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

4 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Tunç Model Döküm Makine San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere deneyimli CNC İşleme Merkezi Operatörü aranıyor.

5 ay önce

Müdür

Kavak Yerel Eylem Grubu Derneği - Diyadin

Derneğimizin onaylanmış Yerel Kalkınma Stratejisinin gerektirdiği iletişim, yerel halk ve kurumların harekete geçirilmesi, tanıtım ve idari iş ve işlemlerini yerine getirilmesini sağlamak, ayrıca Yönetim Kurulu tarafından verilecek diğer iş ve işlemleri yerine getirmek üzere Müdür istihdam edilecektir.

4 ay önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Asfen Okulları - Diyadin

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

Şube Müdürü

Pr Partners Media Group - Diyadin

ANKARA, ANTALYA,ESKİŞEHİR başta olmak üzere,Türkiye geneli AVMlerde bulunan şubelerimizde, masaj alanında faaliyet gösteren PROMASAJ bünyesinde çalışacak Şube Satış Müdürü alınacaktır.İş tanımı :Sorumlu olduğu alana tam hakim olabilmek,Yeni müşteriler kazanmak ve ekiple birlikte var satışı olanı yükseltmek,Günlük ciroları hesaplayıp genel merkeze eksiksiz raporlama yapmak,Sosyal haklar; - Ticket 400 TL -Haftada 1 gün izin, -Sgk, -Lojman,

4 ay önce

Depo Elemanı

Thalia Logistic - Diyadin

OSB bölgesi toptancılar sitesinde bulunan soğuk hava ve lojistik şirketimize depo elemanları alınacaktır.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Yükseliş Asansör Isı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Office programlarını bilen , netsis ve ön muhasebe bilen , planlama konusunda kendine güvenen lise ve üniversite mezunu Ofis Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

İmalat Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda İMALAT bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

8 ay önce

Kamp Amiri

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Diyadin

Assos Çanakkale de bulunan butik otel bünyesinde kurulan doğa kampında 5-12 yaş çocuklarımızla doğa, spor ve eğlence aktivitelerini yapabilecek Kamp Görevlileri aranmaktadır. Lojman imkanı bulunmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Azze Yapı İzolasyon İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Polentek Enerji Mühendislik Müşavirlik A.Ş. - Diyadin

Şanlıurfa Merkez’de bulunan şirketimizde;Fatura ve cari hesap işlemlerinin takibinin yapılması,Alış - satış faturalarının ve irsaliyelerinin kesilmesi, Şirket prosedürleri çerçevesinde evrakların kontrolleri ve kayıtlara girilmesi Firma mutabakatlarının yapılması (BA/ BS ve Cari Mutabakat) Ön muhasebe ve genel muhasebe evraklarının dosyalanması, kayıtların tutulması ve raporlanması Ödeme ve alacak takiplerinin yapılması.Görevlerini yürütecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü

Witforms Plastik San Paz ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü alınacaktır. İşlenecek kalıp parçalarının cam programını yapacak. Parçaların tezgaha bağlanması ve işlendikten sonra ölçü kontrollerinin yapılması.

2 hafta önce

Gayrimenkul Müdürü

Hari Uluslararası Dış Ticaret Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Müdürü aramaktayız.Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

2 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler