Diyadin Doğalgaz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Doğalgaz İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Teknik Akustik Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

10 yıldır faaliyet gösteren Sultanbeylideki mimarlık tasarım atölyesi ofisimize ofis çalışma ortamına uyumlu kadın Sekreterler alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Firmaya gelen misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi,Yöneticilerinin iş akışına bağlı olarak, günlük, haftalık ve aylık iş planının organize edilmesi,Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması ve arşivlenmesi,Toplantı, seyahat ve konaklama organizasyonlarının yapılması,Verilen görevler doğrultusunda, diğer birimler ile gerekli bilgi akışının sağlanması ve takip edilmesi,İstenilen sunum ve raporların eksiksiz olarak zamanında hazırlanması gibi görevlerden sorumlu olacaktır.

1 yıl önce

Teknik Servis Elemanı

Topaloğlu Turizm Yatırım ve Tic A.Ş. - Diyadin

İstanbul - Fatih de bulunan 4 yıldızlı otelimizde çalışacak boya, duvar kağıdı işlerinden anlayan, öncelikli otel tecrübesi olan Teknik Servis Elemanı aranıyor.

2 hafta önce

Front-End Developer

K2 Bilişim - Diyadin

Dudullu Teknoparktaki yeni girişimimizde bizimle çalışabilecek ve projemize değer katacak yol arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Ofis Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Yaşlı Bakımı Meslek Elemanı

Sefa Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi A.Ş. - Diyadin

Sefa Huzurevi 2006 yılından itibaren Türkiyenin ve Ankaranın en büyük kurumlarından biri olarak yaşlılarımıza profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Bu misyon çerçevesinde görevlendirilmek üzere Yaşlı Bakım Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Mobilya Cilacısı (Püskürtme İle) (Ağaç)

Sys Concept Plastik San Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Deneyimli Ahşap Mobilya Boya Ustası alınacaktır.

5 gün önce

Cnc Operatörü

Türker Teknik Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Tecrübeli, Cnc torna ve cnc dik işlem tezgah operatörleri alınacaktır.

1 yıl önce

Grafiker

Akropack Ambalaj Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Cafe restaurant cv. gıda firmalarının baskılı servis ürünleri imalatı yapan firmamıza Grafiker takım arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Sıvı Dolum Makinesi Operatörü

Hm Mekanik Elektrik San ve Tic A.Ş. - Diyadin

Yurt dışında Danışmanlığını yaptığımız firma için sıvı dolum makinası ustası işe alınacaktır.Tüm konaklama ve yemek firma tarafından karşılanacaktır.

3 ay önce

Muhasebeci

Mar Kağıtçılık Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Toptan kağıt ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aramaktayız.

11 ay önce

Sekreter

Anadolu Grup Klima San ve Tic A.Ş. - Diyadin

Telefon ve faks trafiğini yönlendirebilecek, ön muhasebeye yardımcı olabilecek (Tercihen ön muhasebede deneyimli) bayan sekreter alınacaktır.

5 gün önce

Sportif Eğitim Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Yabancı sermayeli turizm firmamızın,düzenleyeceği spor / zayıflama kampları için tamamen yabancı misafirlerimiz için, beslenme ve diyet yönetiminden ve ayrıca programları hazırlayıp yürütülmesinden sorumlu olacak , KADIN Spor Koç u arıyoruz.

1 yıl önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Diyadin

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

8 ay önce

İhracat Elemanı

Farmavera Ecza Deposu San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

İlaç, Medikal ve kozmetik ürünler ihracatı yapan Esenler Giyimkentte bulunan ecza deposuna İhracat Elemanı olarak yetiştirilecek bayan arkadaş arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Sancaktar Pazarlama ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Muhasebe Yardımcı Elemanı aramaktayız. İdeal adaylar , ön muhasebe ve finans departmanlarını desteklemekle sorumlu olacaktır. Faturaları, işlemleri, giderleri işleyerek ve muhasebe veritabanımızı güncelleyerek ticari büyüme ve muhasebe departmanımızı destekleyeceksiniz. Bu pozisyon size muhasebe bilgi ve deneyiminizi geliştirme fırsatı verecektir.Sorumluluklar:İşlem faturaları ve günlük işlemler,İdari destek işlevlerini gerçekleştirme,Mali ve ticari veri tabanına veri girişi ve kontrolünün yapılması,Alacak hesapları, borçlar hesapları ve bordro dahil günlük görevlerin yerine getirilmesi.

11 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Çelik Oil Madeni Yağ - Diyadin

Madeni Yağlar satışı konusunda veya benzer sektörlerde satış tecrübesi olan Satış Pazarlama Temsilcisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Diyadin

Salonumuza Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı aramaktayız.

6 ay önce

Gıda Mühendisi

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Diyadin

Gıda güvenliği ve kalite güvence süreçlerinin organizasyonu, denetimini yapacak Gıda Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Airstar Hava Süspansiyon Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Yurt içi ve yurt dışında her geçen gün ilerleme kaydeden otomotiv sektöründe büyük araç grubu için kabin körüğü üretimi yapmakta olan firmamız için Montaj Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler