Diyadin Dernek ve Vakıf İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Dernek ve Vakıf İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Elemanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Diyadin

Muratlıda bulunan inşaat firmasının ofisine Sekreter arıyoruz.

8 ay önce

Mağaza Müdürü

Mehmet Gök Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Antalya Işıkalrda bulunan bayan giyim mağazamıza Mağaza Müdürü aramaktayız.Ürünlerin mağaza görsel standartlarına uygun şekilde teşhir edilmesini sağlamak,.Bilgiasayar Kullanmaya Yatkın Tercihen Nebim V3 progamı kullanabilen,Gerekli raporlamaların zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlama ,Personel çalışma saatlerinin düzenlenmesi ve takibini gerçekleştirmek,Mağaza ekibinin motivasyonunu sağlamak ve satışı arttırmak,,Müşteri talep/şikayet sistemini yönetmek.

11 ay önce

Makine Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamız; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda (AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Residanslar, Toplu Konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmek vermeyi amaçlamıştır.Geçen yıllarla birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi), Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenarasyon Tesisatı işleriyle genişletmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır. Şantiyemizde Çalışacak Makina Mühendisi ve Makine Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Doktor

Ab-ı Deva Doğal Tedaviler - Diyadin

Sağlık Bakanlığı onaylı Getat kliniğinde çalışmak üzere Doktor aramaktayız.

3 ay önce

Web Master

Nemmak Nem Kurutma Sistemleri - Diyadin

Firmamızı web alanında ileriye taşıyabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz,

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Anadolu Grup Danışmanlık - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Kemal Dal - Diyadin

Acil Mali Müşavirlik Ofisinin tüm işlerini yapabilen deneyimli Muhasebe Elemanı aranıyor.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Diyadin

Fulya Mimarlık A.Ş Grup Şirketler Genel Müdürü Asistan İlanıDiksiyonu düzgün,Dış görünümüne özen gösteren,Yöneticisinin telefonlarını yönetebilecek,Mail akışını kontrol edebilecek,Tüm toplantılarda Yöneticisine eşlik edecek,Yöneticisinin günlük programını organize edebilecek,Sosyal medya için fotoğraf video çekebilecek,Toplantı, Lansman organize edebilecek.Yukarıda belirtilen niteliklere haiz olan adayların başvuruda bulunmasını dileriz.Saygılarımızla

6 ay önce

Kültür Sanat Elemanı

Medya Çuvalı - Diyadin

Medya, organik tarım, turizm ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler topluluğumuz tarafından; kültür, sanat ve sosyal medya konularında yeni bir kar amacı gütmeyen Toplum Projesi oluşturulmuştur. Projenin amacı özetle ülkemiz tanınmamış değerlerinin toplumla buluşturulmasıdır.Kısa bir süre önce lanse edilen ve hızla ülkemizin önce gelen bir kültür ve sanat sitesi haline gelen Medya Çuvalı’nda yer almak isteyecekler için duyurudur :Söz konusu projede, GÖNÜLLÜLÜK esaslı, evden çalışarak yer alma fırsatları verilecektir.Adayların internet ve sosyal medya uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi olması gerekmemektedir.Bilişim, Teknoloji, Beslenme- Diyet, Sinema-Tiyatro, Müzik, Spor, Sağlık, Moda, Güzellik, Tıp, Sanat Tarihi, Mühendislik, Mimarlık, Sosyoloji, Psikoloji, Seyahat, Fen, Edebiyat, Arkeoloji, Fütürizm ve benzeri konularda blog işletmesi yapabilecek adaylara yer verilebilecektir.Yukarıda belirtilen iş tanımlarının bir ya da birkaçı adaylarda aranacaktır.Medya Çuvalı, ülkemiz sanatçıları eserlerinin uluslararası bir platform olarak sergilendiği benzersiz yapısı yanında, tamamı gönüllü yazar ve bloggerlerdan oluşan bir kültür ve düşünce platformudur.

4 ay önce

garson ve KOMİ

CAFE buu - Diyadin

CAFE BUU Bünyemizde çalışacak bayan garson , komi aramaktayız . Mutfakta çalışacak aşcı yardımcısı aranmakta . ilgilenenler için ; tlf : 5053421375 yer : setbası .

11 ay önce

Veteriner Hekim

Arman Emea Gıda Tarım San ve Tic A.Ş. - Diyadin

Adana da kurulu yem fabrikamız (Mera Yem) bünyesinde görevlendirilmek üzere; dinamik, hedef odaklı Veteriner Hekim takım arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Otomotiv Boya Ustası

Servis 20 - Diyadin

Firmamızda çalışacak Oto Boya Ustası arıyoruz.

5 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Youth Mağazacılık A.Ş. - Diyadin

Perakende sektörünün lider markası için kurulan saha satış ekibine Satış Pazarlama Müdürü aranıyor.

3 ay önce

Depo Elemanı

Zeybekler Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

B.B Tekstil Gıda San ve Dış Tic A.Ş. - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri alınacaktır.Santral telefonlarına bakacak ve yönlendirecek ,Yöneticinin telefon trafiğini organize edecek,Kargo takibi yapacak ,Gelen misafirleri karşılanması ve yönlendirmesini yapabilecek.Hafta içi 08:30 - 18:45Cumartesi : 08:30-15:00

4 ay önce

Kaporta Boya Formeni

Kaymaz Oto Tamir Bakım Onarım ve Servis San Tic Ltd Şti - Diyadin

1. Tedarikten gelecek parçaya göre onarım sırasındaki araçları planlamak,2. Kaportanın genel düzeni, çalışma durumunu ayarlamak, hasar danışmanları sürekli iletişimde olmak,3. Tüm parça sorumluluğu, kaporta düzeni, sırada bekleyen araçlarını onarım takibi v.s. gibi görevlerin tamamını üstlenmek,

4 ay önce

Ürün Tanıtım Görevlisi

Abc Perakende Destek Hizmetleri A.Ş. - Diyadin

ABC Perakende Destek Hizmetleri A.Ş. perakende sektöründe faaliyet gösteren birçok uluslararası firmaya danışmanlık,insan kaynakları, eğitim ve raporlama gibi alanlarda hizmet vermektedir.Sektöründe lider müşterimiz için İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki önemli noktalarda yer alan Zincir Mağazalarda görevlendirilmek üzere Ürün Tanıtım Görevlisi aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Özel Bina Elektronik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamız Atakule yakınındadır.Firma hakkında ; Zayıf Akım Sistemleri üzerine montaj test ve devreye alma kısmında çalışan, 10 kişi altı küçük işletmedir.

8 ay önce

Analist

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Diyadin

Firmamız Laboratuvar çalışmalarında görevlendirilmek üzere Analist alınacaktır.

2 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler