Diyadin Bilişim Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Bilişim Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı

Malkoç Baharat Tarım Hayv San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

5-6 kişiye yemek yapabilecek, aynı zamanda çay servisi ve temizlik işlerine de bakacak kadın personele ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Aypek Ambalaj San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamız, 1995 yılında kurulmuş olup Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m²’lik kapalı alana sahip bir fabrikada üretimine başlamıştır.Aypek, otomotiv sektöründe ileri teknoloji ürünlerin üretimini yaparak bu sektörde büyük katkı sağlamıştır.Şirketimiz 2005 yılında tarım sektöründe taze ürünlerin depolama ve raf ömrünü uzatan Modifiye Atmosfer paketleme teknolojisini Türkiyede üreten ilk firmadır.Firmamızın başta tarım, otomotiv sektörlerinde yurt içindeki başarılarını ihracata yansıtarak hızla büyümeye devam etmiştir.2013 yılında üretim kapasitesine artırarak 8000 m² alana sahip fabrikasına yerleşerek makine parkuruna genişletme yatırımlarına devam etmiştir.Aypek, faaliyet gösterdiği her sektörde, dinamik üretim anlayışıyla,müşterilerinin ihtiyaçlarını en etkin şekilde çözmeye yönelik hizmet kalitesini sürekli kılacaktır.Firmamızda istihdam edilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.Servis Güzergahı;Emek-Akpınar-Hamitler-Yenibağlar-Bağlarbaşı-YunuseliAcemler-Kültür Park-Kent Meydanı Metro istasyonları yol güzergahıdır.Servis iç kısımlara girmemektedir. Ona göre başvurunuzu yapınız.Not: TELEFONLA BİLGİ KESİNLİKLE VERİLMEYECEKTİR.

5 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Nobocert Uluslararası Belgelendirme ve Muayene Hizm Ltd Şti - Diyadin

Denetim ve belgelendirme sektöründe, yönetim sistemleri belgelendirme ve ürün belgelendirme faaliyetlerinde bulunan kuruluşumuzda, şirketin sorumluluğunda olan hizmetleri, portföyde yer alan ya da yeni kazanılacak olan müşterilere tanıtmak amacıyla projelerde yer alacak, hedef strateji doğrultusunda hizmet verecek, müşteriyi şirkete kazandırmak için sahada aktif satış faaliyetleri yürütecek “Satış Pazarlama Uzmanı“ alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kernek İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ltd Şti - Diyadin

Firmamızın ön muhasebe kayıtlarını tutacak Ön Muhasebe Elemanı-Sekreter aramaktayız.Satın Alma ve Satış İşlemelerini yapabilecek ,Cari Takibi, Alacak-Borç Takibi, BA-BS Formu, Mutabakat vb. yapacak,Stok Takibi ,SGK Giriş ve Çıkışları Takibinden sorumlu,Personel Kayıtları , Telefon ile Müşteri Karşılama yapacak.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Diyadin

Bahçelievler , Şirinevler projemizde görevlendirilmek üzere tecrübeli Temizlik Personeli aranmaktadır. Cvbenim.com üzerinden sadece online yapılan başvurular kabul edilecektir.

8 ay önce

Yardımcı Öğretmen

Özel Tırtıl Anaokulu - Diyadin

Tuzla Aydınlıdaki anaokulumuza Yardımcı Öğretmen aramaktayız.

10 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Tlg Turizm Taşımacılık Hiz Ltd Şti - Diyadin

Firmamıza alanında tecrübeli Sosyal Medya ve Seo Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.

9 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Diyadin

Çekmeköy Şahinbey caddesinde bulunan Sigorta şirketimiz için Sigorta sektöründe deneyimli, diksiyonu düzgün, iş ahlakına uygun çalışma arkadaşı arıyoruz. Maaş ve prim usulü çalışılacak.Mevcut portföyü varsa artı puan kazandıracaktır.

5 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Diyadin

Sektörünün öncülerinden olan firmamızın Sapancada bulunan üretim tesislerinde Kalite Kontrol Sorumlusu olarak çalışacak arkadaşlar arıyoruz.Kalite Kontrol süreçlerini takip edecek ( giriş-proses-final-laboratuvar)Kalite Yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlayıp takibini yapacakProses ve ürün kalitesinin sürekliliğini sağlayacak çalışmaları gerçekleştirecekMüşteri şikayetlerini inceleyip kayıt ve takibini yapacakÜretimde çalışan personelin hijyen kurallarına uymasını sağlayıp denetleyecekMakine ve ekipman sanitasyonunun yapılmasını sağlamak

4 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Matris Araştırma Saha Hiz Ltd Şti - Diyadin

İstanbul Şişli merkezli şirketimizde çalışmak üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Görevlisi arıyoruz.

5 gün önce

Asistan

Rdh Sağlık Yatırımları San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Şanlıurfa merkezde bulunan kliniğimize yetiştirilmek üzere bayan Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

10 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Royal Ofis Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi - Diyadin

Kopyalama ve grafik tasarımı üzerine kurulu iş yerimizde çalışacak, baskı işlerinden anlayan Copy Center’da çalışmış kadın/erkek Grafik Tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

10 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Medu Sağlık ve Öğretim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Diyadin

Ataşehirde bulunan firmamıza İngilizce ve ya Arapça bilenSatış Pazarlama elemanı arayışımız vardır.Yurtdışındaki müşterilerle görüşecek, anlaşmalı olduğumuz hastanelerle doktorlarla ilgili onlara bilgi verecek ve satış yapacaktır.Asgari maaş+prim+sgk

9 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Fabrikamızda Kadın/Erkek Garson (Servis Elemanı) arıyoruz.

9 ay önce

Makine Mühendisi

Dicle Mekanik İnşaat A.Ş. - Diyadin

Firmamızın Elazığda bulunan Toki şantiyesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Acil Rezidans Bay Temizlik /2380+Agi+Ymk / Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Diyadin

Kadıköy bölgesine bağlı; erenköy mh rezidans projemiz’de çalışacak, 23-43 arası, 08:00 -:17:00 pazar günü izin, 2380tl maaş+agi+ymk ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villla Projelerimizde Çalışmış Olması Tercihimizdir Enaz 1 Yıl Temizlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Projemiz: Erenköy fizik tedavi hastanesine yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

4 ay önce

Desinatör

Ayteks Tekstil Emprime San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Emprime baskı imalat firmamızın bünyesinde emprime baskıdan anlayan argeye önem veren takım çalışmasına uyumlu desinatör yardımcısı ve desinatör çırağı arıyoruz. Tercihen Bağcılar,Yenibosna,Bahçelievler civarından ikamet eden.

4 ay önce

Satış Elemanı

Kaptan İletişim - Diyadin

Türk Telekom başvuru noktası olan bayiimizde çalışmak üzere bayan Satış Elemanı arıyoruz

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Değer Project Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

İlknur Bindalli - Diyadin

Muhasebe bölümümüze tercihen byte muhasebe programını bilen Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler