Diyadin Ağır Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Diyadin Ağır Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - Diyadin

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlamacı

Altaş Yemek - Diyadin

Catering firmasında çalışacak, müşteri portföyümüzü arttıracak Pazarlamacı ekip arkadaşı arıyoruz.Maaş + komisyon şeklinde olacaktır.

8 ay önce

Kebap Ustası

Memleketim Yemek Salonu - Diyadin

Terkirdağ / Süleymanpaşa / Altınovada çalışacak Kebap ve Pide Ustası aranıyor.

2 ay önce

Teknik Personel

Azur Resort Spa Otel - Diyadin

Antalya/Alanya Payalar bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimize teknik servis departmanda çalışacak Teknik Personel alımı yapılacaktır.Ocak ayında iş başı yapılacak ve il dışında gelenler için lojman mevcuttur.

11 ay önce

Sekreter

Akpolatcan Gıda Hayvancılık Turizm San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere Sekreter alınacaktır.

4 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Arf Güvenlik A.Ş. - Diyadin

Hizmet vermekte olduğumuz lojistik depolarda görevlendirilmek üzere 3 vardiya çalışacak personeller aramaktayız.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

9 ay önce

Kalıpçı

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Diyadin

Kocaeli Gebze de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirmek üzere; “Plastik Enjeksiyon Kalıp Ustası” aramaktayız.İş Tanımı:Plastik enjeksiyon kalıplarının arızalarının giderilmesinin sağlanması,Plastik enjeksiyon kalıplarının periyodik bakımlarının yapılması,Plastik enjeksiyon kalıplarının iyileştirmeler yapılması,Arızalara en kısa sürede müdahale edilerek, üretimin devamlılığının sağlanması,Kullandığı yedek parçaların takibinin yapılması,Kendisine verilen alet ve ekipmanları en iyi şekilde kullanılması,Bakım atölyesinde tertip ve düzeni sağlanması ve muhafaza edilmesi,Tüm kalıpların ve yardımcı aparatların planlı bakımlarının/arıza bakımlarının yapılması,Kaynak bilgisine sahip.

10 ay önce

Tıbbi Sekreter

Esiler Özel Sağlık Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Özel sağlık kurumumuz için çalışma arkadaşı aramaktayız.***Cv benim üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Asi Efe Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Gelen misafirleri karşılama ofis temizliği ve zaman zaman fatura takibinde bulunacak tam zamanlı çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Resim Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Diyadin

Alanında deneyimli Resim Öğretmeni Alınacaktır.

11 ay önce

Biyomedikal Teknikeri

Sezin Tıbbi Görüntüleme Kalp Merkezi San Tic Ltd Şti - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere Biyomedikal Teknikeri aramaktayız.İş Tanımı:Tıbbi cihaz ve donanım alımı ile ilgili tüm aşamaları takip etmek, yazışmaları yapmak, konuyla ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak,Birim tarafından yapılacak AR-GE projelerinde gerektiğinde aktif olarak görev almak,Görevini çalıştığı bölümün kalite süreçlerine uygun olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmek,Görevi ile ilgili araştırma, geliştirme yaparak birim içi yaygınlaştırma ve sonuç raporlarını hazırlamak,Görevini yerine getirirken iletişim kurulması gereken firma içi, firma dışı görüşmeleri yapmak,Kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla her türlü iç ve dış yazışmaları hazırlamak, düzenlemek ve takip etmek.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Keya Real Estate - Diyadin

Kurumsal bir kimlik altında özgürce çalışmak isteyen,Girişimci ruha sahip,Kendi işinin sahibi olmak isteyen,Eğitime ve gelişime açık,İnsan ilişkileri kuvvetli,Sosyal yönü güçlü, özgüveni yüksek ve vizyon sahibi,Kurumsal bir çerçevede tanınmış ve saygın bir ofiste mesai sistemiyle değil kendi işi gibi çalışmak isteyen,Öğrenciliği devam edip; kariyerine yön vermek isteyen,Emekli olup üretmeye devam etmek isteyen,Hayat standartlarını yükseltmek isteyenTAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

1 ay önce

Elektrik Teknikeri

Kuantum İş Sağlığı ve Güvenliği San ve Tic Ltd Şti - Diyadin

Ankara da faaliyette bulunan ve İş Sağlığı Güvenliği alanında çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere elektrik teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız. Tecrübeli ve Tecrübesiz adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Satış Operasyon Sorumlusu

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Diyadin

Bilgisayar hızlı klavye kullanan, akıcı Türkçe konuşabilen, ikna kabiliyeti yüksek konuşma diksiyonu düzgün kadın eleman alınacak, Rusça, İngilizce, Arapça bilenler tercih edilecektir, Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye genelinde bölge Temsilcileri oluşturulacak, tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, ulaşım çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen Instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve takip işlerini düzenli kayıt altında tutulacaktır, yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır, İşimiz, sektörürümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

11 ay önce

Grafiker

Welldermo Sağlık Güzellik ve Spor San Tic Ltd Şti - Diyadin

Dünyaca ünlü Dermokozmetik ve Genel Yaşam Destek Ürünleri Markalarının satışının yapıldığı welldermo.com’da çalışmak üzere Grafiker aranmaktadır.

11 ay önce

Servis Garsonu

Bereket Restaurant - Diyadin

Firmamızda çalışmak üzere, Acil Servis Garsonu alınacaktır

4 ay önce

Amatör Oyuncu

Agenda Giyim - Diyadin

Amatör reklam çekimi için Amatör Oyuncu arıyoruz.

8 ay önce

Tezgahtar

Bzn Ayakkabı - Diyadin

Tezgahta çalışacak tecrübeli tecrübesiz bayan eleman aranıyor.Ssk yol mevcuttur.

4 ay önce

Diyadin Geneli Sektörler