Divriği İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Divriği İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Vetaderma - Divriği

Üst Düzey Yönetici Asistanı İş Tanımı Dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren Çankaya’da bulunan firmamız için bünyemize katmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''Üst Düzey Yönetici Asistanı'' arıyoruz. Vetaderma; kendi markası altında üretmiş olduğu ürünleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarda hizmet sunmaktadır. Topluma ve insana değer vermesiyle birlikte; insanların yaşam kalitelerini arttırarak dünyaca tanınan bir milli dermokozmetik firması vizyonuna sahip, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve kalite politikası ile seçkin ve tecrübeli çalışanlara sahiptir. Üst Düzey Yöneticiyi asiste etmek, randevularının takibi, telefon ve mail trafiğinin yönetmek, toplantı ve randevularının organize etmek, Yöneticinin misafirlerinin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonları yapmak, yönlendirmek, Firma içi veya dışı tüm iletişim unsurlarını yönetmek, Faturalandırma sürecine destek olmak, faturaların takibini yapmak ve mali müşavirle koordinasyonu sağlamak, Yönetimce yapılacak tüm analiz, rapor, evrak ve sonuçları kayıt altına almak, Yöneticinin istediği konularda araştırmalar yapıp sunum hazırlamak, Gerek görülmesi halinde toplantılara katılım sağlamak, Yöneticisinin talep ettiği konularda kendisine gerekli tüm desteği vermek, Satış ekibiyle koordinasyon içerisinde çalışmak ve gelişmelerini takip ederek bağlı bulunduğu yöneticisini bilgilendirmek, Yurt içi-yurt dışı seyahat organizasyonlarının yapmak ve gerektiğinde eşlik etmek. Genel Nitelikler Tercihen İktisadi İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, 25- 35 yaş aralığında bayan, Yönetim Asistanlığı konusunda tecrübe sahibi, tercihen sağlık sektöründe benzer bir pozisyonda çalışmış, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, görünümüne özen gösteren, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanan, Ön muhasebe süreçlerine hakim, Planlama, raporlama, sunum ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takım çalışması ve işbirliği içinde çalışmaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Seyahat engeli bulunmayan. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır. En az 2 yıl Yönetici Asistanı olarak çalışmış olduğunu ve istenilen deneyime sahip olduğunu SGK'dan alacağı belgeyle ibraz edecektir.

11 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Sena Raf Beyaz Eşya Soğutma Sist Mob İnş San Tic Ltd Şti - Divriği

Perakende sektöründe son tüketicilere hizmet sunan firmamız bünyesinde hedef kitle ve hedeflerle uyumlu bir şekilde ticari faaliyetleri, e-ticaret sisteminin iş akışını, pazaryerleri ile olan entegrasyon ve iş geliştirme süreçleri ile birlikte tüm e-ticaret faaliyetlerini yönetmek ve iyileştirmekten sorumlu E-Ticaret Yöneticisi aranmaktadır.

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Özhakverdi İnşaat Taah San Tic Ltd Şti - Divriği

Merkez ofisimizde çalıştırılmak üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Şantiye Şefi

Lima Dekorasyon İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Divriği

Banka Şubesi ve Mağaza Şantiye Konusunda Deneyimli,Şantiye sürecini eksiksiz yönetebilecek teknik & ticari bakış açısı olan,Problem çözmede sonuç odaklı ve pratikMimar ,İnşaat Mühendisi ve İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

6 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı

Mck Gıda Turizm İnş ve Tic Ltd Şti - Divriği

Şirketimiz bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Mevcut yazılım projelerine destek verebilecek veya yeni yapılan projelerde görev alabilecek, teknik anlamda kendine güvenen ve sorumluluk almayı seven,tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz

5 ay önce

Market Elemanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Divriği

Market stant başı firma ürünlerini tanıtabilecek Erkek - Kadın Market Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz. Genel olarak hafta sonu iki gündür çalışmalarımız. 11:00-20:00 arası saatlerdedir. Hafta içi de olabilmektedir. Kurumsal firmaların ürünlerini temsil edebilecek aktif, güler yüzlü hemen hemen her hafta müsait ve satış azmi olan arkadaşlar tercihimiz olacaktır.

1 yıl önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Divriği

Narlıderede bulunan kişisel gelişim kursuna Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Elektrik Mühendisi

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Divriği

İstanbul ofisimizde, yurt içi - yurt dışı görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi alınacaktır.

7 ay önce

Makine Mühendisi

Elitkons İnşaat ve Elektro Mekanik San ve Tic Ltd Şti - Divriği

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Şantiyemiz Senegal/Dakardadır.

1 yıl önce

Tornacı

Çapa Makina - Divriği

Tornada ve frezede çalışabilecek ve bu tezgahlarda imal ettiği parçaların makinelerde montajını yapabilecek Tornacı aramaktayız.

5 gün önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Elnet Elektrik İletişim Mühendislik San ve Tic A.Ş. - Divriği

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Teknikeri aramaktayız.

10 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sahram İç ve Dış Tic Ltd Şti - Divriği

Şirketimizin yeni açılacak şubesine çay ve temizlik işlerine bakacak Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Başarı Emlak - Divriği

Emlak firmamızda çalışacak Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Trablus Tercüme ve Yayıncılık Ltd.Şti. - Divriği

Şirketimiz Taksimde Arap Ülkelerine İhracat yapan firmaların evrak takip işlemini yürütmekte ve tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.Ofisimize ; Kurumsal Firmalarla iletişim kurabilecek,Fotokopi, Yazıcı, Bilgisayar , Telefon gibi ofis araçlarının kullanımına hakimWord, Excell kullanmayı bilen,Ön Muhasebe Personeli Aranıyor.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Eminler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Divriği

Sigorta acentemize mesleki yeterliliğe sahip Acente Müdürü aramaktayız.

8 ay önce

İhracat Satış Temsilcisi

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Divriği

Endüstriyel Etiket sektöründe faaliyet gösteren firmamıza İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız.Siparişlerin alınmasından hazırlanmasına ve teslimlerine kadar süreçlerin takibini yapabilecek,Müşterilerle yazışmaları gerçekleştirebilecek,Cari ödeme ve tahsilat takiplerini gerçekleştirebilecek ve sonuçlandırabilecek

5 gün önce

Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu ( Ümraniye Sancaktepe )

VİZYON VİP - Divriği

Sancaktepe, abdurrahmangazi mh site projemizde çalışacak, 22-40 arası, 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 12:00 çalışma pazartesi günü izin ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe/Halkla İlişkiler departman bölümünde çalışmış Olması Zorunludur. Çalışığı işyerlerin'den yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur. site-rezidans-villa projeler'de çalışmış olması tercihimizdir. Sancaktepe Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Apsiyon ve Önmuhasebe Bilmesi zorunludur Boy: 1.60 yada üzeri Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

9 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mersan Paslanmaz Makina San ve Tic Ltd Şti - Divriği

Fabrikamızda yemekhane ve ofis temizliğinde görevlendirilmek üzere , titiz ve çalışkan personel e ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Divriği

We are looking for professional English Teacher (Both Turks and foreigners) to teach general english courses at our Esenyurt branch

3 gün önce

Servis Danışmanı (Otomotiv)

Ykp Servis Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Divriği

Servis Danışmanı arıyoruz.

7 ay önce

Sivas Geneli Sektörler