Dilovası İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Dilovası İş İlanları


Emlakçı

Başarı Emlak - Dilovası

Emlak bürosunda part time çalışacak arkadaş arıyoruz.

1 ay önce

Asistan

Başeğmez Hukuk Bürosu - Dilovası

Hukuk büromuzda çalışmak üzere Asistan arıyoruz.İş Tanımı:Hukuk büromuzun taraf olduğu dava ve icra takibi süreçlerinde, UYAP üzerinden iş takibi Mahkeme kalemleri ile icra müdürlüklerindeki süreçlerin takibi ile yürütülmesi Hukuk Müşavirliğinin iş tanımında yer alan tüm dosyalara ilişkin evrak takip işlerinin yürütümesi,Büromuzun Sanayi ve Ticaret Odaları ,Noterler ile diğer kamu kurumları nezdinde işlerinin takibi,Taraf bulunduğumuz dava dosyaları ile icra takiplerinin dava takip programına işlenmesi ile günlük takibi,Peryodik raporlama süreçlerinin yürütülmesi

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Sadat Gültepe - Dilovası

Yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeline ihtiyacımız vardir

1 ay önce

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5A Design - Dilovası

Kafe, restorant ve oteller için mobilya üretmekte olan firmamız için modelleme yapacak ve müşteri ilişkilerine yardımcı olacak BAY/BAYAN ekip arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Dilovası

İzmir/Bornova da E-Ticaret ve Yazılım sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Sosyal Medya Hesaplarımızı kurumsal kimliğimize uygun bir şekilde oluşturacak,Sosyal Medya hesaplarımıza içerik üretip, görsel tasarımlar yapacak,Paylaşımları koordine edecekFacebook ve İnstagram Magazalarımızın oluşturulmasını sağlayacakGoogle ve Sosyal Medya Reklamlarını planlayabilecekKelime ve etkileşim analizleri hakkında raporlama yapabilecek,

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Yıldırım Grup Mimari Oto Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

-Yöneticinin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,-Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,

1 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Monopol Danışmanlık - Dilovası

Muhasebe bürosu tecrübeli kdv- muhtasar SGK geçici- kurumlar gelir beyanı verebilen Muhasebe Meslek Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Saha Satış Personeli

Winpet Medikal Tic ve San Ltd Şti - Dilovası

İstanbul Merkezli Marmara Bölgesi hattında tam zamanlı çalışacak;Veteriner Klinikleri, Hayvan Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Belediye Hekimlerine dönük Satış-Pazarlama ve Tahsilat işleri merkezli Reprezantlık yapmak,Seyahat Planlaması ve çalışma programları doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetleri raporlamak

1 ay önce

Satış Danışmanı

İsticlal Ltd Şti - Dilovası

Mağazacılık ve satış alanlarında deneyimli, çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip ,tercihen e ticaret ve sosyal medya alanlarında bilgi sahibi Satış Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Bireysel Emeklilik Aracısı

Ahg Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Dilovası

Şirketimizde aracısı olduğumuz AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT müşterilerimizi telefon ile arayarak poliçesi hakkında bilgi verilmesi, yeni satış yapılması, makbuz işlemlerinin takibi, ödemelerinin devamını sağlayacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Diş Hekimi

Yakadent Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Dilovası

İSTANBUL SULTANBEYLI SEMTIN DE BULUNAN YAKADENT AĞIZ VE DIŞ SAĞLIĞI MERKEZIMIZ DE EN AZ 3 YIL TECRÜBESI OLAN DIŞ HEKIMI ALINACAKTIR.

1 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Dilovası

Şirketimize sosyal medyada deneyimli reklam ve takibini yapacak bilgisayar özellikle word excell i iyi bilen bayan personel alınacaktır,

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Gabhome Mutfak Eşyaları San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

Micro, Ba-Bs, Resmi, Raporlama’ da tecrübeli Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Grafiker

Gülersan Yağlama Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

İstanbul Ümraniye’de yer alan ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın web siteleri, katalog vb araçlara ait kurumsal kimlik çalışmalarını yapacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 ay önce

Öğrenci Danışmanı

Hayat Ambulans - Dilovası

Vizyonlu, güler yüzlü, grup çalışmasına önem veren ,verilen işi hakkı ile yerine getirecek çalışma arkadaşları arıyoruz.Çağrı çıkışlı veya sekreter pozisyonunda en az 1yıl çalışmış arkadaşların başvurmasını istiyoruz.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: aylık 3.000,00TRY + pirim + spiff (Anında Bonus)COVID-19 ile ilgili önlemler: Yüzyüze başvuru anında HES kodu gereklidir.Deneyim:ÇAĞRI DENEYİMİ VEYA SEKRETERLİK: 1 yıl (Gerekli)

1 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Gest Genel Elektrik Sistemleri Taah San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

Firmamızda çalışmak üzere Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Destek Personeli

Mci İklimlendirme Sistemleri Tic Ltd Şti - Dilovası

İklimlendirme sistemleri satışı yapmakta olan firmamız için ofiste görev alacak Satış Destek Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

J.O.Dreams Yatırım Gayrimenkül Danışmanlığı San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

Şirketimizin Bilgi İşlem Departmanında yazılım geliştirmek adına proje yönetecek Yazılım Geliştiricisi aramaktayız.

1 ay önce

Laboratuvar Teknisyeni

Mcm Kalibrasyon Hizmetleri Teknik Ltd Şti - Dilovası

Mcm Kalibrasyonda yetiştirilmek ve çalışmak üzere Laboratuvar Teknisyeni aramaktayız.

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Dilovası

Danışmanlığını yaptığımız projelerde vasıflı vasıfsız olarak adaylar aranıyor.Tekstil projeleri için çay servisi, temizlik, için eleman alımları yapılacaktır.Danışmanlık ofisimizde tüm covid-19 tedbirleri alınmıştır.Ön görüşmeler bizzat yapılacaktır.

1 ay önce

Satış Mühendisi

Biotech Kimya-Selçuk Akbaş - Dilovası

Elektrostatik Toz Boya Öncesi Yüzey İşlem Kimyasalları konusunda faaliyet yürüten firmamızda çalışmak üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Kasiyer

Ziver İnşaat Taahhüt Mad San Tic A.Ş. - Dilovası

Şirketimize ait akaryakıt istasyonunun market bölümünde çalıştırılmak üzere Kasiyer aranmaktadır.Asgari Ücret + SGK + Yemek

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Dilovası

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Dilovası

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.İstanbul-Ataşehir Merkezimiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Dilovası

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

2 ay önce

Prova Mankeni

Samancı Grup Tekstil Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

Şirketimiz bünyesinde yeni oluşmakta olan markamız için tam zamanlı prova mankeni aramaktayız.

3 ay önce

Paket Servis Elemanı

Burger Make Gıda A.Ş. - Dilovası

Optimum AVM Burger Make olarak standart üstünü kalitesiyle hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş bir firma olarak kendini geliştirmeye adamış güler yüzlü dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Meki Teknik - Murat Ekinci - Dilovası

Fonuc bilen cnc torna ustası ve operatör aranıyor

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Vaat Avm Kozmetik Tekstil Bilişim Tic Ltd Şti - Dilovası

Sosyal Medya Uzmanı olarak aktif çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Fast Food Hazırlayıcısı-Hamburger, Tost, Sandviç Vb.

Basri Piknik - Dilovası

Firmamızda görevlendirilmek üzere Fast-Food Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

Dilovası İşkur İş ilanları

Dilovası iş ilanları Son yıllar da ülke geneli araştırma ve incelemelerimize göre yoğun bir işsizlik sıkıntısı bu Dilovası bölgelerinde yaşanmaktadır. Bu bölgede yaşayan ve konaklayan pek çok bireyler için de sunulacak olunan büyük destek ve iş sahalarında da ilgili anlamda büyük iş fırsatları içeresindesiniz. Bu sayede sizler de ilgili çerçevede büyük iş anlamında bu bölgede bulunan meslek erbaplarına dönük olarak verilen iş sahalarında çalışma eyleminde bulunarak size uygun iş şartları ve elverişli maaşlar da verilerek size yönelik büyük destekler içerisindesiniz. Adreslere kontak kurunuz. Her türlü bu işçi alımları ve memur alımlarında yönelik olarak sizler için de sunulan bu bağlamda ilgili iş sektörlerinde yer almak için sunulan bütün iş alanlarını değerlendirmek için sistemi düzenli olarak takip ediniz.
Dilovası Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Cumhuriyet, Çerkeşli, Çerkeşliosb, Demirciler, Diliskelesi, Fatih, Kayapınar, Köseler, Mimar Sinan, Orhangazi, Tavşancıl, Tepecik, Turgut Özal
Dilovası İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Dilovası İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler