Dilovası İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Dilovası İş İlanları


Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kayal Yapı İnşaat San Tic Ltd Şti - Dilovası

Firmamızda görevlendirmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

2 hafta önce

Satranç Eğitmeni

Any Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

Kurumumuzda çalışmak üzere Satranç Eğitmeni aramaktayız.Not: Küçük yaş grupları ile de çalışacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Uzman Yardımcısı

Birikim Müşavirlik - Dilovası

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Mavim Tercüme Turizm Bilg Gıda Tekstil Tic Ltd Şti - Dilovası

Firmamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Doktor

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Dilovası

Yurt dışında çalışabilecek tüm dallar ile ilgili Doktor arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Pazarlamacı

Özkardeşler Vinç İşletmesi ve Kurtarma Araçları Tic Ltd Şti - Dilovası

Şirketimiz bünyesinde çalışacak iyi derecede İngilizce bilen Bay Pazarlamacı aranıyor.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yusufoğlu Kargo Turizm San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Dilovası

İzmir merkezli, turizm/ tatil alışveriş portalı firmamız için;Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimizin rezervasyon, satış, bilgi vb. taleplerini prosedüre uygun şekilde karşılayacak, satış odaklı çalışabilecek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilecek, İzmir/ Bornova’da bulunan merkez ofisimizin Çağrı Merkezi departmanında çalışmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

3 hafta önce

Estetisyen

Estezen Güzellik Dünyası - Dilovası

İçerenköy Ataşehirde ki merkezimize , konusunda uzman Estetisyen çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Sun Emlak Gyo - Dilovası

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 hafta önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Yusufoğlu Kargo Turizm San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Dilovası

İzmir merkezli firmamız için Dijital Pazarlama Uzmanı arayışımız mevcuttur.Firmamızın kurumsal web sitesinde bulunan tesislerin belirlenen hedefler doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerinin verimliliğinin attırılması,Geliştirilmesi için; kurumsal web sitesi, sosyal medya hesapları ve reklam bütçesinin yönetilmesi, Dijital pazarlama kampanyalarının oluşturulması ve kampanyaların performans ölçümlenmesi,Geliştirilmesi ile ilgili stratejiler oluşturabilecek .

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Göktürk Eczanesi - Dilovası

Yeni açılan Göktürk eczanemize Temizlik Görevlisi alınacaktır.

3 hafta önce

Üretim Elemanı

Reform Selüloz Kağıt San ve Tic A.Ş. - Dilovası

Kocaeli - Dilovasında bulunan Fabrikamızın üretim bölümünde çalıştırılmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Keskin Kimya San ve Tic A.Ş. - Dilovası

Sitem Destek Uzmanı aranmaktadır.Sistem; Son kullanıcı yardımı, pc ve kiosk tamir, onarım ve bakım, Pc bileşenlerine hakim olmak, Modem ve access point kurulumu, A4, A3 ve barkod olmak üzere ağ ve usb yazıcı kurulumu ve paylaşımı, Yazıcı toner ve kartuşların dolumu ve değiştirilmesini sağlamak, stok takibini yapmak, Ağ kablo uclarının sonlandırılması, Sunucu Wmware esxi 5.0 kullanımı, Server 2008 R2 active directory konusunda kendini geliştirmeye müsait, Sunucu yedeklemelerin otomatik yapıldığının kontrolü ve manuel alınmasının takibi,Yazılım; ERP konusunda meraklı olmak, kendini geliştirmek isteyen, SQL bilgi sahibi olmak,Php, Pdo, mssql ve bootstrap veya ASP.NET kullanılarak geliştirilmiş olan web sayfasında değişiklik ve geliştirme yapabilecek kadar programlama bilgisine sahip olmakİSG; İSG Destek elemanı olmak, Personellerin yıllık isg eğitimlerinin yaptırılmasını sağlamak ve takibini yapmak, Eğitim sınav sonuçlarını kayıt altına almak, İşe giriş KKD ekipmanlarının verilmesi ve eğitiminin aldırılmasının takibini yapmak, İhtiyac duyulan personelin MYK kapsamında belge alınması için başvuruları sağlamak ve sürecin takibini yapmak,Kalite; ISO 9001:2015 iç tetkikçi olarak, iç tetkik yapılması, dökümantasyonun takibi, revizelerin sağlanması, Udf oluşturulması ve takibi,Çalışma Yeri Kocaeli Kartepedir.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Taksidim Avm - Dilovası

Mobilya, Züccaciye, Ev tekstil, Elektronik, Beyaz Eşya Cep telefonu sektörlerinde çalışmış satış deneyimi yüksek tecrübeli bay-bayan satış danışmanı alınacaktır .

1 ay önce

İş Analisti

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Bankanın Türkiyenin birçok ilinde görevlendirilecek İş Analisti arayışımız söz konusudur.İş Tanımı:Yazılım taleplerini analiz etmek, geliştirilen uygulamaların testini gerçekleştirmek.Süreçleri dokümante etmek.Geliştirilen uygulamalar konusunda gerektiğinde eğitim vermek.Geliştirilmesi tamamlanan yazılımların uygulamaya alınmasını sağlamak.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Eyp Özen İnşaat Mobilya San ve Dış Tic Ltd Şti - Dilovası

Beylikdüzü çevresine hakim yabancı dil mevcut deneyimli Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Üretim Planlama Sorumlusu olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Dilovası

Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi) takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Özdanacı Yemmiş Kuruyemiş - Dilovası

Kuruyemiş Satış Temsilci / Plasiyer alınacaktır.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Personeli

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir firmamız için 1 yıl süre ile dönemsel görev alacak İnsan Kaynakları Personeli arayışımız mevcuttur.İhtiyaç duyulan personelin bulunması için gerekli süreci başlatmak, başvuruları değerlendirmek,Personel özlük dosyalarının oluşturulması, takibi ve güncellenmesini sağlamak,Personelin yasal süreçlerinden sorumlu olacak işlemleri gerçekleştirmek,Aylık, dönem sonlarında istenen raporların zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek,İşten ayrılan personelle çıkış mülakatlarını gerçekleştirmek, gerekli raporlamalar için sistemsel kaydını gerçekleştirmek,Eğitim ihtiyacının belirlenmesi ve eğitim katılımcı listesinin hazırlanmasında destek olmak.

1 ay önce

Yiyecek-İçecek Yöneticisi (Otel)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yapmış olduğumuz Türkiyenin önde gelen Turizm sektöründe faaliyet gösteren oteller grubu için, Yiyecek İçecek Yöneticisi aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Atlas Rent A Car - Dilovası

Muhasebe ve Finans Sorumlusu aşağıdaki niteliklere sahip adayların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası şirket bünyesinde görevlendirilmek üzere “İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.Talimatlara uygun olarak, kuruluşun küçük ölçekli bakım, onarım, tadilat, temizlik, genel hizmetler, iletişim ve ulaşım gibi idari hizmetlerinin sağlanması. İhtiyaç duyulan ürün/hizmet satın almasını gerçekleştirmek amacıyla, istenilen niteliklerde tedarikçi araştırmasını yapmak ve satın alma faaliyetlerini gerçekleştirmek.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Ort Türkiye - Dilovası

Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Anadili gibi Almanca bilen adayların başvurusu kabul edilecektir. Yüksek ve Tam Maaş + Yol + Tam SGK + Prim Çalışma Saatleri Hafta İçi : 11:00 - 19:30Cumartesi - Pazar Tatil

1 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Arsel Mekatronik San ve Tic Ltd Şti - Dilovası

Tercihen Üniversite öğrencisi, haftada 2 veya daha fazla tam iş günü veya bu süreyi yarım günler şeklinde tamamlayacak Elektrik, Muhasebe, Web ve Pazarlama alanlarında yetiştirilmek üzere Stajyer (Öğrenci) aramaktayız.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Ort Türkiye - Dilovası

Ofisimize Bayan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilci aranmaktadır. Net Maaş + Prim + Yol + SGK Çalışma Saatler 10:00 - 18:30 arasıCumartesi 11:00 - 18:30

1 ay önce

CAD-CAM Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin Plastik kalıp üretici firması için CAD-CAM Uzmanı alınacaktır.Plastik Enjeksiyon Kalıp tasarımının yapılması, CAM programının hazırlanarak CNC işleme merkezinde kalıbı işlemeye hazır hale getirilmesi,

1 ay önce

Masaj Terapisti

Terapi Güzellik Salonu - Dilovası

Yeni Hizmete başlayan güzellik salonumuzun vücut bakım biriminde masaj yapabilecek bayan Masaj Terapisti arıyoruz ,

1 ay önce

Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Dilovası

İstanbulda görevlendirilmek üzere Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni aranmaktadır.

1 ay önce

Kredi Kartı Satış Personeli

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Dilovası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bankacılık sektörünün öncü firması için Kredi Kartı Satış Personeli pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

1 ay önce

Dilovası İşkur İş ilanları

Dilovası iş ilanları Son yıllar da ülke geneli araştırma ve incelemelerimize göre yoğun bir işsizlik sıkıntısı bu Dilovası bölgelerinde yaşanmaktadır. Bu bölgede yaşayan ve konaklayan pek çok bireyler için de sunulacak olunan büyük destek ve iş sahalarında da ilgili anlamda büyük iş fırsatları içeresindesiniz. Bu sayede sizler de ilgili çerçevede büyük iş anlamında bu bölgede bulunan meslek erbaplarına dönük olarak verilen iş sahalarında çalışma eyleminde bulunarak size uygun iş şartları ve elverişli maaşlar da verilerek size yönelik büyük destekler içerisindesiniz. Adreslere kontak kurunuz. Her türlü bu işçi alımları ve memur alımlarında yönelik olarak sizler için de sunulan bu bağlamda ilgili iş sektörlerinde yer almak için sunulan bütün iş alanlarını değerlendirmek için sistemi düzenli olarak takip ediniz.
Dilovası Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Cumhuriyet, Çerkeşli, Çerkeşliosb, Demirciler, Diliskelesi, Fatih, Kayapınar, Köseler, Mimar Sinan, Orhangazi, Tavşancıl, Tepecik, Turgut Özal
Dilovası İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Dilovası İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler