Dikili İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Dikili İş İlanları


Orman Endüstri Mühendisi

Şiraz Halıcılık Mobilya San ve Tic A.Ş. - Dikili

Firmamızda görevlendirilmek üzere Orman Endüstri Mühendisi alınacaktır.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Seda Grup Eğitim Bilişim San Tic Ltd Şti - Dikili

Firmamızda görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Masaj Terapisti

Armoni Güzellik Merkezi - Dikili

Bay ve bayanlara hizmet veren, meslek etik ve ahlak kuralları icinde faaliyet gösteren bir işletmeyiz.

4 ay önce

Okul Öncesi Rehberlik Öğretmeni

Seda Grup Eğitim Bilişim San Tic Ltd Şti - Dikili

İzmir, Dikili’de konsept sınıf sistemi ile hizmet veren Anaokulumuzda 3-5 yaş arası öğrencilerle, tam zamanlı/kadrolu olarak çalışmak üzere, Üniversitelerin, en az Lisans seviyesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünü ve/veya Psikoloji Bölümünü ve Rehberlik Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans ya da Pedagojik Formasyon Programını başarı ile tamamlayanlardan, Güncel eğitim yöntem/ tekniklerini uygulayabilecek, takım çalışmasına yatkın, öğrenci-veli iletişimi yüksek, çocuklarla çalışmayı seven, Resmi ya da özel OKULLARDA KADROLU OLARAK en az 2 yıl tecrübe/iş deneyimi olan, gerektiğinde yönetici olarak görev yapabilecek Rehberlik Öğretmenleri arıyoruz.

4 ay önce

Dikili İşkur İş ilanları

Dikili iş ilanları Gelişen ve yaşanan dev teknolojik ögeler sayesinde artık eviniz de oturduğunuz yerden bile her türlü iş teklif ve olanakları içerisinde yer bularak büyük fırsatlar arayışı içerisine girme durumu içindesiniz. Buna ek olarak sizler için bu sistem kapsamından Dikili civarında her türlü iş fırsatlarından artık sizler de büyük destek kazanımlar içinde olacaksınız. Bu bağlamda da artık size yöneltilen büyük desteklerden yararlanarak iş sahibi olma yolunda sizler de daha somut adımlar atarak kariyerinize yeni baştan bir şekillendirme anlamında değere de ulaşma durumunu elde edersiniz. Tüm zamanların en çok istek ve yeteneklere göre iş ilanlarından yararlanacağınız bir sistem olan bu firmamız kapsamında güncel iş ilanlarından yararlanmak için sistemi düzenli olarak takip ediniz.
Dikili Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Bademli, Bahçeli, Cumhuriyet, Çağlan, Çandarlı, Çukuralanı, Deliktaş, Demirtaş, Denizköy, Esentepe, Gazipaşa, Gökçeağıl, İslamlar, İsmetpaşa, Kabakum, Katıralanı, Kıratlı, Kıroba, Kızılçukur, Kocaoba, Mazılı, Merdivenli, Nebiler, Salihler, Salimbey, Samanlıkköy, Uzunburun, Yahşibey, Yaylayurt, Yenice
Dikili İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35980, Konak / İZMİR
Dikili İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler