Dicle İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Dicle İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Servis Elemanı

Akdeniz Fotokopi Makinalari - Dicle

Akdeniz Fotokopi Makinaları olarak Türkiyede büro makinaları satış ve teknik servis alanında hizmet veren firmamız sektöründe 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firmamız kaliteli hizmet ve dürüstlük ilkesi ile Kamu Kurumları ve Özel sektöre büro makinaları alanında kurumsal çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen firmamız, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile firmaların yüksek ofis maliyetlerini ekonomik hale getirmektedir. Ürün yelpazesinde Fotokopi makinaları,fax makinaları,yazıcılar,orjinal toner ve kartuş,muadil toner,orjinal ve muadil sarf malzemeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda kendi yazıcı ve fotokopi makinalarımızı tasarlayarak kiralamada müşterilerimize sunmaktayız. Yazıcı ve fotokopi kiralamada sınır tanımadan her çeşit baskı makinasını kiralıyoruz. Sektörün ileri gelen Hp,Canon,Samsung,Lexmark,Epson,Rıcoh,Brother,Xerox,Oki gibi bir çok markanın sarf malzeme ve teknik desteğinide sağlayabilmekteyiz. Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında ürün teslimatı ve uygun fiyatlar sunabilmektir.Hizmette dürüstlük ve kalite ile çalışan Akdeniz Fotokopi Makinaları olarak bugün ve yarın Baskı Teknolojisinde Üreten bir TÜRKİYE olabilmek için hizmet vermeye devam edeceğiz.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Dicle

Firmamız; İnşaat sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı alanlarda (AVM, Hastane, Kamu binası, Eğitim kurumu, MSB Binaları, Residanslar, Toplu Konut projeleri, Endüstriyel tesis) önemli görevler üstlenmeyi ve kaliteli hizmek vermeyi amaçlamıştır.Geçen yıllarla birlikte sektörün gelişimini takip etmeyi görev bilen firmamız, taahhüt grubundaki faaliyetlerini tesisat uygulamaları ile sınırlamayarak Klima-Havalandırma, Otomatik Kontrol-BAS(Bina Otomasyon Sistemi), Mutfak-Çamaşırhane, Yangın Söndürme, Doğal Gaz ve Brülör tesisatı, Pnömatik Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Kojenarasyon Tesisatı işleriyle genişletmiş ve projelendirme-mühendislik-müşavirlik hizmetleri vermeye başlamıştır. Şantiyemizde Çalışacak Makina Mühendisi ve Makine Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Evyapan Petrol Ürünleri Dağ Paz İnş San ve Tic A.Ş. - Dicle

Şehirgösteren mahallesinde bulunan Shell Akaryakıt istasyonumuzun market ve saha bölümünde çalıştırılmak üzere takım arkadaşları aranmaktadır.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Seyhan Orhan Kitabevi - Dicle

Firmamızda çalışmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kitap evimizi sahiplenmesi en büyük isteğimiz.Ailevi bir ortamımız var, temizlik ve raf düzeni konusunda hassasiyetimizi önemle arz ederiz.Başvuru sonrası görüşmeler saat 10:00- 14:00 saatleri arasında alınacaktır.

9 ay önce

Avukat

Öztürk Nakliyat ve İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Dicle

Şirketimiz için Avukat aramaktayız.Şirketin hukuk işlerini şirket menfaatleri doğrultusunda yürütmek ve çözüme ulaştırmak,Takip edilen işleri ve dava süreçlerini kesinleşene kadar her aşamasını takip etmek ve raporlamak,Sözleşmeleri ve hukuki belgeleri ilgili kanun ve mevzuatlara göre hazırlamak ve şirketin akdedeceği sözleşmeleri yorumlayarak raporlamak,Mevzuatlar ve değişiklikler hakkında ilgili departmanları bilgilendirmek.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Dicle

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

6 ay önce

Makine Mühendisi

Acar Yapı & Isı Sistemleri - Dicle

Acar Yapı & Isı Sistemleri firmamızda çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Doyosoft - Dicle

Spor teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerini spor salonları, spor kulüpleri, okul, hastane, fizyoterapi merkezleri ve benzeri yerlerde satış ve tanıtımını yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Naz Genç Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Dicle

Söke Vodafone Shop mağazamızda çalışacak Satış Temsilcisi arıyoruz.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Dicle

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

Başak Çocuk Kulubü - Dicle

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Dicle

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Dicle

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Dicle

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirmek üzere alanında başarılı Satış Temsilcisi arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Nazar İnşaat Gayrimenkul - Dicle

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Dicle

Danışmanlığını yaptığımız Kartal Adliyesine yakın lokasyondaki site yönetiminde görevlendirilmek üzere, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Moringa Tour & Travel Agency - Dicle

Şirketimizin Eskişehir Acente lokasyonunda çalışmak üzere Tur Satış Temsilcisi aranmaktadır.Tercihen referanslı ve İşkur kaydı olan takım arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Turlar ve oteller hakkında müşterilerin bilgilendirilmesi, rezervasyonların yapılması ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev almak.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Tıkıroğlu Hazır Beton San ve Tic Ltd Şti - Dicle

İnşaat Mühendisi takım arkadaşı ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

Düzce Harun YapI Denetim Ltd Şti - Dicle

Proje ve uygulama denetçisi mimar ve inşaat mühendisi arayışımız mevcuttur (Maaşlar önden ve düzenli şekilde verilecektir)

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Dicle

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

1 yıl önce

Diyarbakır Geneli Sektörler