Develi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Develi İş İlanları


Ofis Sekreteri

Arena Gayrimenkul İnşaat Tic Ltd Şti - Develi

Mezitli , Soli Civarı , GMK Bulvarında bulunan ofisimiz İçin Ofis Sekreteri aranmaktadır.Ofisin günlük tüm sekreterya işlerinin yerine getirilmesi,Ofisin genel düzeninin ve müşteri ikramlarının sağlanmas,ıEmlak kayıtları için dosya oluşturulması ve internet ilan platformlarına girilmesi,Gelen telefon kayıtlarının tutulması ve ilgililere dağıtılması

4 gün önce

Matematik Öğretmeni

Etiler Akademi - Develi

LGS alanında uzman, etüt ve kurs özel derslerine girebilecek Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

4 gün önce

Vasıfsız Eleman

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Develi

Danışmanlığını yaptığımız projelerde vasıflı vasıfsız olarak adaylar aranıyor.Tekstil projeleri için çay servisi, temizlik, için eleman alımları yapılacaktır.Danışmanlık ofisimizde tüm covid-19 tedbirleri alınmıştır.Ön görüşmeler bizzat yapılacaktır.

1 ay önce

Web Developer

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Develi

Çizim ve tasarım programlarını bilen kendini geliştirmeye açık olan e ticaret web sitesi ve sosyal medya yönetimi yapabilecek işine hakim çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Develi

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Develi

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Metrodentist Sağlık San ve Tic Ltd Şti - Develi

Metrodentist Ağız ve diş sağlığı polikliniği 2015 yılında İstanbulun Esenler ilçesinde açıldı. 2015 yılından günümüze kadar hızla yükselen kliniğimiz, tüm diş hekimliği dallarında hizmet vermektedir. İlk kurulduğu günden beri güncel tedavi yöntemlerini, modern diş hekimliğini en üst segment cihazlar ile vermekteyiz. Hedefimiz her zaman en iyisi olmak ve her zaman en kaliteli tedaviyi hastalarımıza sunmaktır.Mesleğinizin değerini ve sorumluluklarını biliyorsanız,Her zaman en iyisi olmak istiyorsanız,Bir gülümsemenin ne kadar değerli olduğunu biliyorsanız,İnsanlarla iletişiminiz kuvvetli ise,Doğru ve akıcı konuşmanın iletişimde önemini biliyorsanız,Takımımızda enerjinizle herkese motivasyon sağlayacağınızı düşünüyorsanız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

3 ay önce

Şoför

Pragma Holding - Develi

Firmamızın bünyesinde çalışacak tercihen inşaat alanlarında tecrübeli 20-45 yaş arası şoförAlımı sağlanacaktır. Not: Yetiştirilmek üzere de belli sayıda personel alımı sağlanacaktır : Staj yapmak isteyenler , vasıflı- vasıfsız personeller başvuru yapabilir.Lütfen arayarak ulaşmaya çalışmayınız , yoğunluk olmaktadır. Yetkililer sizlere dönüş yapacaklar.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Tuba İnşaat Taah Tic ve San Ltd Şti - Develi

Temizlik Elemanı bayan aranmaktadır.

4 ay önce

Proje Mühendisi

Yılka Enerji Elektrik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Develi

Daha öncesinde Ges sektöründe trafo projesi ve Güneş Enerji Santral projesini çizmiş proje çizmeye iyi derecede hakim bay/bayan personel alınacaktır. Personel alındığında Kayseride ikamet edecektir.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Develi

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

English Inn Yabancı Dil Kursu ve Eğitim Hiz Ltd Şti - Develi

İş TanımıEnglishInn Yabancı Dil Okulu’nda görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

5 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Aynıfikir Bilişim Hizmetleri - Develi

Web site tasarımı, Web site yazılımı, hosting, SEO ve özel yazılım ihtiyaçlarınızda, kurumsal firmaların duyduğu ihtiyacı karşılamak üzere hizmet veren Aynı Fikir Web Tasarım Ajansı paydaşlarına hızlı ve güvenilir hizmet sunarken sektöründe her geçen gün daha fazla fark yaratmaktadır.Web tasarım Yazılım E-Ticaret satış sitesi kurumsal kimlik matbaa işinde Satış/Pazarlama alanında çalışmış bu alanda tecrübeli erkek aday başvuru rica edilir.

5 ay önce

Satış Danışmanı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Develi

Firmamız bünyesinde çalışacak muhasebe deneyimi olan Satış Danışmanı alınacaktır.

5 ay önce

Kayseri Geneli Sektörler