Derince İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Derince İş İlanları


Matematik Öğretmeni

Ak Eğitim Kurumları - Derince

Kocaeli Derince ilçesinde bulunan kurumumuzda görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Teknik Personel

Abant Bahçeli Köşk Otel - Derince

Bolu Abant yolu bahçeli köşk doğal yaşam otelin elektrik,su tesisatı vb otelin çıkabilecek arıza bahçe düzenlemesi gibi işlerini yapabilecek Teknik Personel alınacaktır.Maaş +Sgk+Kalacak Yer+Yemek.

2 ay önce

Sekreter

Mat 2 Otomotiv - Derince

Firmayı temsil edebilecek Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Toptan Şarküteri - Derince

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Ödeme ve tahsilatların takibinin yapılması,Fatura ve irsaliyelerin düzenlenmesi,Tahsilat ve satış işlemlerinin kontrolü,Stok takibi ve satışların girilmesi,Yapılan işlerin raporlanması,Siparişlerin sisteme girilmesi ve takibi gibi alanlarda görev alacak.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Mat 2 Otomotiv - Derince

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

Teknik Eleman

Tuna İstif Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Derince

İş makineleri ve forklift sektöründe çalışmak üzere Teknik Eleman çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Online Teknik Destek Elemanı

Gizli Firma - Derince

Türkiye İş Kurumunda kaydı olan ve engel derecesini gösterir (%40 ve üzeri) sağlık raporu bulunan,Uzaktan erişim ile teknik destek sağlayacak Online Teknik Destek Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Mat 2 Otomotiv - Derince

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi,Kurum içi ve dışı yazılı ve sözlü iletişimi, bilgi akışını sağlayacak, gerektiğinde yöneticisinin mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi ve koordinasyonu,Gelen-giden posta, fax, evrak, kargo vb. tüm işlemlerin takibinin yapılması, kayıtlarının tutulması ve evrakların yönlendirilmesi,Telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Ön muhasebe işlemlerinin takibinin ve dosyalanmasının yapılması,Satış ekibine müşterilerden gelen taleplerin iletilmesi ve takibinin yapılması,Ofis genel düzenin, temizliğinin sağlanması,Yöneticisinin talep ettiği raporların, sunumların hazırlanması ve destek verilmesikonularında çalışabilecek ekip arkadaşı aranmaktadır.

3 ay önce

Derince İşkur İş ilanları

Derince iş ilanları Her türlü bireylerin ortak sıkıntılarından biri olan bu iş bulma ve iş elde etme anlamında yaşanan sıkıntılar kapsamında artık siz de büyük kazanım ve destekler elde eder tüm zamanların en kolay iş bulma yolunda size yönelik fırsatlar devam etmekte. Buna yönelik ve ek olarak da günümüz ekonomik sorunları ve yükselen de enflasyon değerleri ölçütünde size yönelik işçi ve memur alımları Derince bölgesinde ikamet eden ya da yaşayan bireylere yönelik yapılır. Siz de anında bu kapsamda bulunarak size yönelik iş şartlarını inceleyiniz. Tüm dönemler içerisinde en basit iş sahibi olma durumu içinde bulunmak için bu web adres üzerinde detaylı içeriklere anında erişme durumu içinde bulunarak size derin bilgileri de incelemeniz gerekir.
Derince Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Çavuşlu, Çenedağ, Çınarlı, Deniz, Dumlupınar, Fatih Sultan, Geredeli, İbnisina, Karagöllü, Kaşıkçı, Mersincik, Sırrıpaşa, Tahtalı, Terziler, Toylar, Yavuz Sultan, Yenikent
Derince İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Derince İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler