Derince İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Derince İş İlanları


Satış Pazarlama Danışmanı

Impossible Yangın Tüpü ve Dolumu - Derince

Pazarlama konusunda deneyimli 35 yaşını aşmamış yangın sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Satış Pazarlama Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Emlak Danışmanı

Emlakçıyız Gayrimenkul - Derince

15 yıllık emlak ofisimizde çalışacak bay bayan Emlak Danışmanı aranıyor.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Ataoğlu Tekstil - Derince

Excel bilgisi olan, muhasebe program bilgisi olan, aktif araç kullanan Ön Muhasebe Sorumlusu na ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Melus Elektronik Otomasyon ve Bilişim Sistemleri - Derince

Satış ve pazarlama konusunda öz güveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, yüksek komisyon oranı ile çalışacak, Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Rok (Zemin Delici) Makinesi Operatörü

Almartaş Madencilik İth İhr San ve Tic A.Ş. - Derince

Çanakkale Ayvacık taş ocağına Frukowa Hcr-9 1998 model kaya delici makinemize Rok Makinesi Operatörü aramaktayız.

3 hafta önce

Stajyer

Akyıl Güvenlik Sistemleri Elektronik ve San Tic Ltd Şti - Derince

Güvenlik sistemleri satış ve kurulum yapan ofisimize Stajyer alınacaktır.Yol+Yemek+Maaş

3 hafta önce

Yönetici Asistan

Mat 2 Otomotiv - Derince

Firmamızda görevlendirilmek üzere, Telefon ile ulaşan ya da Showroom’a gelen müşterileri karşılamak - Ziyaretçi formuna müşteri bilgilerini kaydetmek ve ilgili Satış Danışmanı’na yönlendirmek - Telefon ve evrak akış trafiğini yürütmek üzere Yönetici Asistanı arıyoruz.

3 hafta önce

Muhasebe Müdürü

Aysim Tekstil - Derince

Derince’ deki Merkez Fabrikamızda çalıştırılmak üzere, Derince, Körfez ve İzmit Merkezde oturan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe vb) En az 5 yıllık Limited şirket muhasebesi ve yöneticiliği tecrübesine sahip Tüm Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi süreçlerine hâkim ve bu konularda sorumluluk alabilecek, Vergi mevzuatı bilgisi, genel muhasebe, maliyet muhasebesi İş kanunu konuların hakim, Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi beyannameleri, Bilanço ve Gelir Tablosu, KDV, muhtasar beyanname, BA-BS formu ve diğer mali bildirimleri süreçlerini yönetebilen, E-defter, E-Fatura vb. konularına ve KDV iade sürecine hâkim, Mali Tablo ve Raporlama yapabilecek, Muhasebe Programlarına hakim (Tercihen LOGO) Microsoft Office programlarını özellikle MS EXCEL' i etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, İletişim ve yönetim becerisi yüksek, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi,Muhasebe Müdürü aramaktayız.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Asaf Eğitim Kurumları - Derince

Özel Asaf Anaokulumuzda çalışmak üzere Eğitim Fakultesi Okul Öncesi Öğretmenliği Mezunu arkadaşlar başvuru yapabilirler

3 ay önce

Derince İşkur İş ilanları

Derince iş ilanları Her türlü bireylerin ortak sıkıntılarından biri olan bu iş bulma ve iş elde etme anlamında yaşanan sıkıntılar kapsamında artık siz de büyük kazanım ve destekler elde eder tüm zamanların en kolay iş bulma yolunda size yönelik fırsatlar devam etmekte. Buna yönelik ve ek olarak da günümüz ekonomik sorunları ve yükselen de enflasyon değerleri ölçütünde size yönelik işçi ve memur alımları Derince bölgesinde ikamet eden ya da yaşayan bireylere yönelik yapılır. Siz de anında bu kapsamda bulunarak size yönelik iş şartlarını inceleyiniz. Tüm dönemler içerisinde en basit iş sahibi olma durumu içinde bulunmak için bu web adres üzerinde detaylı içeriklere anında erişme durumu içinde bulunarak size derin bilgileri de incelemeniz gerekir.
Derince Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Çavuşlu, Çenedağ, Çınarlı, Deniz, Dumlupınar, Fatih Sultan, Geredeli, İbnisina, Karagöllü, Kaşıkçı, Mersincik, Sırrıpaşa, Tahtalı, Terziler, Toylar, Yavuz Sultan, Yenikent
Derince İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Derince İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler