Derince İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Derince İş İlanları


Emlakçı

Başarı Emlak - Derince

Emlak bürosunda part time çalışacak arkadaş arıyoruz.

2 hafta önce

Asistan

Başeğmez Hukuk Bürosu - Derince

Hukuk büromuzda çalışmak üzere Asistan arıyoruz.İş Tanımı:Hukuk büromuzun taraf olduğu dava ve icra takibi süreçlerinde, UYAP üzerinden iş takibi Mahkeme kalemleri ile icra müdürlüklerindeki süreçlerin takibi ile yürütülmesi Hukuk Müşavirliğinin iş tanımında yer alan tüm dosyalara ilişkin evrak takip işlerinin yürütümesi,Büromuzun Sanayi ve Ticaret Odaları ,Noterler ile diğer kamu kurumları nezdinde işlerinin takibi,Taraf bulunduğumuz dava dosyaları ile icra takiplerinin dava takip programına işlenmesi ile günlük takibi,Peryodik raporlama süreçlerinin yürütülmesi

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Sadat Gültepe - Derince

Yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeline ihtiyacımız vardir

2 hafta önce

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5A Design - Derince

Kafe, restorant ve oteller için mobilya üretmekte olan firmamız için modelleme yapacak ve müşteri ilişkilerine yardımcı olacak BAY/BAYAN ekip arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Derince

İzmir/Bornova da E-Ticaret ve Yazılım sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Sosyal Medya Hesaplarımızı kurumsal kimliğimize uygun bir şekilde oluşturacak,Sosyal Medya hesaplarımıza içerik üretip, görsel tasarımlar yapacak,Paylaşımları koordine edecekFacebook ve İnstagram Magazalarımızın oluşturulmasını sağlayacakGoogle ve Sosyal Medya Reklamlarını planlayabilecekKelime ve etkileşim analizleri hakkında raporlama yapabilecek,

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Yıldırım Grup Mimari Oto Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Derince

-Yöneticinin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,-Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,

2 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Monopol Danışmanlık - Derince

Muhasebe bürosu tecrübeli kdv- muhtasar SGK geçici- kurumlar gelir beyanı verebilen Muhasebe Meslek Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Winpet Medikal Tic ve San Ltd Şti - Derince

İstanbul Merkezli Marmara Bölgesi hattında tam zamanlı çalışacak;Veteriner Klinikleri, Hayvan Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Belediye Hekimlerine dönük Satış-Pazarlama ve Tahsilat işleri merkezli Reprezantlık yapmak,Seyahat Planlaması ve çalışma programları doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetleri raporlamak

2 hafta önce

Satış Danışmanı

İsticlal Ltd Şti - Derince

Mağazacılık ve satış alanlarında deneyimli, çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip ,tercihen e ticaret ve sosyal medya alanlarında bilgi sahibi Satış Danışmanı alınacaktır.

2 hafta önce

Bireysel Emeklilik Aracısı

Ahg Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Derince

Şirketimizde aracısı olduğumuz AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT müşterilerimizi telefon ile arayarak poliçesi hakkında bilgi verilmesi, yeni satış yapılması, makbuz işlemlerinin takibi, ödemelerinin devamını sağlayacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Diş Hekimi

Yakadent Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Derince

İSTANBUL SULTANBEYLI SEMTIN DE BULUNAN YAKADENT AĞIZ VE DIŞ SAĞLIĞI MERKEZIMIZ DE EN AZ 3 YIL TECRÜBESI OLAN DIŞ HEKIMI ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Sekreter (Order Taker)

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Derince

Şirketimize sosyal medyada deneyimli reklam ve takibini yapacak bilgisayar özellikle word excell i iyi bilen bayan personel alınacaktır,

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Gabhome Mutfak Eşyaları San ve Tic Ltd Şti - Derince

Micro, Ba-Bs, Resmi, Raporlama’ da tecrübeli Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 hafta önce

Grafiker

Gülersan Yağlama Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Derince

İstanbul Ümraniye’de yer alan ve hırdavat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın web siteleri, katalog vb araçlara ait kurumsal kimlik çalışmalarını yapacak çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 hafta önce

Öğrenci Danışmanı

Hayat Ambulans - Derince

Vizyonlu, güler yüzlü, grup çalışmasına önem veren ,verilen işi hakkı ile yerine getirecek çalışma arkadaşları arıyoruz.Çağrı çıkışlı veya sekreter pozisyonunda en az 1yıl çalışmış arkadaşların başvurmasını istiyoruz.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: aylık 3.000,00TRY + pirim + spiff (Anında Bonus)COVID-19 ile ilgili önlemler: Yüzyüze başvuru anında HES kodu gereklidir.Deneyim:ÇAĞRI DENEYİMİ VEYA SEKRETERLİK: 1 yıl (Gerekli)

2 hafta önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Gest Genel Elektrik Sistemleri Taah San ve Tic Ltd Şti - Derince

Firmamızda çalışmak üzere Mekanik Bakım Teknisyeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Marmara Yatılı Bakım Merkezi - Derince

Kurumumuz hafif, orta, yüksek mental retardasyonu bulunan 3 zihinsel engel grubuna yatılı bakım hizmeti vermektedir. Engelli bireylere yönelik Özel Bakım Merkezi Yönetmeliği çerçevesinde Zihinsel Engelli Bakim Merkezimizde, engelli bireylere öz bakım desteği (Yemek yedirme, alt değişimi, kıyafetlerin giydirilip çıkartılması, banyo, tıraş), oda temizliği, dolap düzeni gibi işlerini takip eden/yapan, 3 vardiya çalışabilen (08.00-16.00/16.00-24.00/24.00-08.00 ) Bakım Elemanı aranmaktadır.Sağlık meslek liselerinin Anestezi Teknisyenliği, Tıbbi Görüntüleme Teknisyenliği, Tıbbi Laboratuvar Teknisyenliği, Tıbbi Sekreterlik, Acil Tıp Teknisyenliği, Ortopedik Protez ve Ortez Teknisyenliği, Çevre Sağlığı Teknisyenliği, Diş Protez Teknisyenliği ve benzeri bölümleri hariç diğer bölümlerden mezun olan, Liselerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Engelli veya Yaşlı Bakımı bölümü ile bu bölümlerin ön lisans programları mezunu olan ya da Modüler programı veya yüksek öğretim kurumlarının aynı amaçlı eş değer eğitim kurumlarından alınan 560 saatlik sertifika sahibi olan,

1 yıl önce

Mali Müşavir

Smmm Kemal Dal - Derince

Mali Müşavirlik bürosunda işlerin sorunsuz yürütülmesi için sorumluk sahibi Mali Müşavir aranmaktadır.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Derince

Temizlik ve ilaçlama üzerine hizmet veren firmamıza Ofis Sekreteri aramakayız.

1 yıl önce

İç Mimar

Ymkz İnsan Kaynakları Yazılım Ltd Şti - Derince

İç Mimar aranmaktadır.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Derince

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.3.000 TL Maaş + Prim + SSK + yemekÇalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 08:30 - 19:00 dur.Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Tatildir.

1 yıl önce

Sağlık Teknikeri

Özel Marmara Yatılı Bakım Merkezi - Derince

Kurumumuz hafif, orta, yüksek mental retardasyonu bulunan 3 zihinsel engel grubuna yatılı bakım hizmeti vermektedir. Kurumuzda görevlendrilmek üzere Sağlık Teknikeri aramaktayız.Sağlık Personeli; Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezi Yönetmeliği çerçevesinde 3 vardiya şeklinde çalışılır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaların yapacakİlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesi, saklanmasını ve kullanmasının sağlanması ,Narkotik ilaçların kullanımı, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütülmesini sağlayacak, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtların doğru ve eksiksiz ve zamanında tutulmasını ve engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularının alınmasını, transferleri için gerekli planlamanın yapılmasını sağlayacak.Bakıcı personele koruyucu sağlık hizmetlerine ilişkin rehberlik yapabilecek,Çalışmakta olduğu vardiyanın vardiya amirliği görevini üstlenecek.

1 yıl önce

Teknik Satış Temsilcisi

Ankara Teknik Yapı ve Yalıtım Malz San ve Tic Ltd Şti - Derince

Yapı Sektöründe Dilatasyon Profilleri, Dekorasyon Profilleri ve Mantolama Sistemi Yardımcı Malzemeleri üreticisi olan firmamıza kadın/erkek Teknik Ofis Sorumluları aranmaktadır.Ankara Teknik Yapı olarak üretici bir firmayız. Ürettiğimiz malzemelerin yurtiçi ve yurtdışında satışını yapıyoruz. Ana konumuz dilatasyon profilleri, duvar ve köşe koruma sistemleridir. Teknik ofisimizde hem ürünlerimizin Arge çalışmalarını yapabilecek, hem telefon veya e-mail üzerinden gelen müşteri taleplerine cevap verebilecek, hem de müşteri ziyaretleri yapabilecek birisine ihtiyacımız var. Tercihen kadın ve İngilizce bilen birini arıyoruz.İşimiz ticaret olduğu için yoğun ve yorucu. Tempolu çalışıyoruz. İş disiplini ve müşteri memnuniyeti temel prensibimiz. Malzemenin üretiminden müşteriye teslim edilmesine kadar tüm safhalarını takip ediyoruz. Başvuran arkadaşların bu hususlara dikkat etmesini rica ederiz.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

İleka Akademi Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. - Derince

E-dönüşüm alanında hizmet veren firmamızın Satış Birimine bağlı olarak saha ekibinde yer alacak, kurumsal ürünlerin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri yeni pazar talebi ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olacak, kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, kendine güvenen Saha Satış Temsilcileri aranmaktadır.Maaş+ SGK+ Prim verilecektir.

1 yıl önce

Tahsilat Uzmanı

Doğan Hukuk Bürosu - Derince

Kurum avukatlığı yapılan hukuk büromuza icra dosyaları için telefonda tahsilat yapabilecek Tahsilat Uzmanı personel alınacaktır.

1 yıl önce

Pasta Yapım ve Sunum Elemanı

Malik Group Gıda Kimya ve İnşaat Ltd Şti - Derince

Her türlü yaş pasta sunumu ve süslemesi , kuru pasta, poğaça yapabilecek sertifikalıPasta Ustası arıyoruz.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hmy Otomotiv - Derince

Firmamızda çalışacak, düzenli çalışkan tercihen deneyimli, diksiyonu düzgün çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Dipli/Körüklü Kağıt Torba Makinesi Operatörü

Uniprint Basım San ve Tic A.Ş. - Derince

Matbaamız ambalaj üretim bölümüne aşağıda belirtilen niteliklerde Dipli Kese Kağıdı üretiminde deneyimli usta-kalfa pozisyonlarında çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Derince

Teknik satın alma ve ön muhasebeyi koordine edecek, İstanbulda çalışacak Büro Yöneticisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Ozan İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Derince

Akaryakıt depolama terminalinde Şantiye Şefi/Proje Müdürü olarak Kocaelinde görev alacak ve gerektiğinde seyahat edebilecek Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Derince İşkur İş ilanları

Derince iş ilanları Her türlü bireylerin ortak sıkıntılarından biri olan bu iş bulma ve iş elde etme anlamında yaşanan sıkıntılar kapsamında artık siz de büyük kazanım ve destekler elde eder tüm zamanların en kolay iş bulma yolunda size yönelik fırsatlar devam etmekte. Buna yönelik ve ek olarak da günümüz ekonomik sorunları ve yükselen de enflasyon değerleri ölçütünde size yönelik işçi ve memur alımları Derince bölgesinde ikamet eden ya da yaşayan bireylere yönelik yapılır. Siz de anında bu kapsamda bulunarak size yönelik iş şartlarını inceleyiniz. Tüm dönemler içerisinde en basit iş sahibi olma durumu içinde bulunmak için bu web adres üzerinde detaylı içeriklere anında erişme durumu içinde bulunarak size derin bilgileri de incelemeniz gerekir.
Derince Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Çavuşlu, Çenedağ, Çınarlı, Deniz, Dumlupınar, Fatih Sultan, Geredeli, İbnisina, Karagöllü, Kaşıkçı, Mersincik, Sırrıpaşa, Tahtalı, Terziler, Toylar, Yavuz Sultan, Yenikent
Derince İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Derince İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler