Derik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Derik İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Müdürü

Youth Mağazacılık A.Ş. - Derik

Perakende sektörünün lider markası için kurulan saha satış ekibine Süpervizör aranıyor

1 yıl önce

Acil Site bay sertifikalı güvenlik görevlisi / pendik velibaba mh

vizyonvip - Derik

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, VELİBABA MH PROJE İSMİ: SİTE GÜVENLİK KİMLİK KARTLI YADA SERTİFİKASI VAR YADA GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURMUŞ ENAZ 1 YIL DANIŞMA/GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-APARTMAN-V İLLA-KÖŞK PROJELERİNDE GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1.70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25-40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2675TL MAAŞ + AGİ NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

6 ay önce

Rusça Öğretmeni

Kariyer Özel Eğitim Bilgi Bilişim Ltd Şti - Derik

Eğitim konusunda hizmet veren firmamızda, İngilizce ve Rusça eğitimleri verebilecek, sunum yeteneği ve diksiyonu düzgün, takım çalışmasında başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, tercihen Çerkezköy ve Çorluda ikametgah eden part time İngilizce ve Rusça eğitimcileri aranmaktadır. Not: Başvuru yapacak arkadaşların en az 5 yıl deneyim kısmına dikkat etmelerini istirham ederim

5 ay önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Derik

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

8 ay önce

Aşçı

Köprü inşaat - Derik

20 kişiye yemek yapacak temiz vee işine sadık geride bahanesi sıkıntısı olmayan aşçı arıyoruz maaş 3000 bin lira

1 yıl önce

Ameliyathane Hemşiresi

Elvan Grup İnşaat San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Derik

Elvan Group olarak 6 yıldır Irak Bağdat ve Kerbelada bulunan 2 hastanenin bölüm işletmeciliğini yapmaktayız. Ekiplerimizin tamamı (doktor, hemşire, tercüman, koordinatör vd. ) Türklerden oluşmaktadır. Bağdatda yer alan hastanemiz için göz bölümünde deneyimli Cerrahi Hemşire alınacaktır.Yol, yemek, barınma, güvenlik şirketimiz tarafınca karşılanacaktır.Başvuru niteliğine göre ücret değişecek olup en az 1000 $ olacaktır.

1 ay önce

Operatör

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Derik

Hassas üretim yapan firmaya Mekanik İmalat Ustası alınacaktır.Operatörün seviyesini görmek ve bünyemize katabilmek adına bir görüşme yapmak ve basit bir pratik deneme yaptırılacaktır. Maaş, performans değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir.

1 yıl önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Derik

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Derik

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Elektrik Mühendisi

İdealtek Elektrik Mühendislik Tic Ltd Şti - Derik

Elektrik alanında hizmet veren Kavaklı/Beylikdüzünde bulunan şirketimizin;Proje departmanında görev alabilecek Elektrik Mühendisi alınacaktır.

10 ay önce

Maden Mühendisi

HCG İnşaat ve Tic A.Ş. - Derik

Mersin Silifke Ve Gözce Bölgesi’ nde bulunan kalker ocaklarımızda görevlendirmek üzere Maden Mühendisi aramaktayız.

7 ay önce

Depo Elemanı

Bassi Design - Derik

İstanbul Ümraniye'de metal mobilya üretimi yapan firmamıza depo elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Derik

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

1 yıl önce

Bar Görevlisi

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Derik

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Bar Görevlisi aranmaktadır.

6 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Derik

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Ayke Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Derik

Ayke plastik poşet üretimi firmamızda çalışacak firmaları ziyaret ederek müşteri portföyümüzü genişletmemize destek olacak Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Derik

Beylikdüzündeki eğitim kurumumuz için kadın Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri alınacaktır.

10 ay önce

Servis Müdürü (Otomotiv)

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Derik

2012 yılında” Volkswagen Yetkili Servis” olarak hizmet vermeye başlayan Güney Grup Otomotiv, Batman Yetkili Servis Doğuş Otomotiv yetkili servisidir. Güney Grup Otomotiv, Batman Merkez de yer alan genel müdürlüğünde üstün hizmet anlayışı ve eğitimli uzman kadrosu, çözüm odaklı yaklaşımı ile Volkswagen müşterilerini buluşturmaktadır. Güney Grup Otomotiv bünyesinde, - Kalite standartlarına uygun servis hizmetlerinin verilmesini sağlamak.- Hedefler doğrultusunda servis personelini organizasyonu yapmak ve yönetmek.- İş süreçlerindeki aksaklıklara anında müdahale etmek ve aksiyon almak.- Servis pazarlama faaliyetlerini sağlamak.- İşveren ve Distribütöre raporlamalar yapmak.- Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için çalışmalar yapmak.

8 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Youth Mağazacılık A.Ş. - Derik

Perakende sektörünün lider markası için kurulan saha satış ekibine Satış Pazarlama Müdürü aranıyor.

8 ay önce

Ofis Elemanı

3D Concept Tasarım Mobilya Dekorasyon Ltd Şti - Derik

3d Concept tasarım, mobilya firmasına “Ofis Elemanı” AlInacaktır.

1 yıl önce

Mardin Geneli Sektörler