Derbent İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Derbent İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Teknikeri

Isaş Gıda San ve Tic A.Ş. - Derbent

Makine Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır.

10 ay önce

Kalıp Tasarım Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Derbent

Kocaeli Gebze’de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımcısı aramaktayız.

9 ay önce

Danışma Görevlisi

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - Derbent

Şişli Merkezde bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak,Ödeme planlarını oluşturacak,Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak,Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

9 ay önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Derbent

Yetiştirilmek Üzere Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Teknik Ressamlık, Yapı teknikerliği ve muadili bölümlerinden mezun yada benzeri eğitimlerde meslek liselerinden mezun iyi derecede AUTOCAD kullanabilen, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Kartal ve civar ilçelerde ikamet eden, ekip çalışmasına uygun çalışma arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Depo Sorumlusu

Yükseliş Toplu Konut İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Derbent

Çayyolunda anne ve bebek kozmetik ürünleri dağıtımı yapan firmamızda bulunan depo düzeni ve kargo işleriyle ilgilenecek Depo Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.Çayyolu KORU metro ile iş yeri arasında şirket tarafından ulaşım sağlanmaktadır.

1 yıl önce

Elektronik Dizgi Operatörü

Tarantula Güvenlik Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Derbent

Elektronik dizgi montajında çalışacak eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Teknik Ressam

Ara Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Derbent

Tel ve elektrod üretim fabrikalarına makine imalatı yapmakta olan firmamızın bünyesine tam zamanlı çalışacak Teknik Ressam aramaktayız.

9 ay önce

Kuaför

Nuse Güzellik ve Kuaför Salonu - Derbent

Firmamızda görevlendirilecek Kuaför aramaktayız.

1 yıl önce

Acil Bay site özel güvenlik /2680+agi+ymk+yol/ pendik-tuzla

VİZYON VİP - Derbent

Sultanbeyli arkası, Pendik Kurtköy bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-35 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

8 ay önce

Marangoz

Kaf Otelcilik Turizm ve Dış Tic A.Ş. - Derbent

Uluslararası otelimizde görevlendirmek üzere Marangoz aramaktayız.

1 yıl önce

Konfeksiyon İşçisi

Durak Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Derbent

Konfeksiyon işinde çalışacak Bay-Bayan Makineci alınacaktır.Sgk, Yemek ve Servis mevcuttur.

9 ay önce

Grafiker

Lazertek Kalıp Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Derbent

Ambalaj sektöründe hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker aramaktayız.

3 ay önce

İnşaat Saha Mühendisi

Acd Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Derbent

Acd Mühendislik firması olarak Eskişehir başta olmak üzere Türkiyenin çeşitli yerlerinde inşaat işi yapmaktayız.

1 yıl önce

Teknik Servis Elemanı

İzmir Özer Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Derbent

Deniz elektroniği üzerine çalışan firmamıza Elektronik Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Satış Asistanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Derbent

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda yazılım, donanım ve ürün satışı yapabilecek daha önce bilişim sektöründe tecrübesi olan satış asistanı arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

9 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

The Most Fashion - Derbent

Satış Danışmanı arıyoruz.

8 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Odak Arge ve Teknoloji Merkezi A.Ş. - Derbent

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendisi alınacaktır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Thermomed Medikal ve Analitik Cihazlar Tic Ltd Şti - Derbent

Firmamızda çalışmak üzere Satış Elemanı aramaktayız.İŞ TANIMIBölge dahilindeki yerlere müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yeni müşteri kazanma çalışmalarından bulunmak,Fırsat teklif ve aktivite kayıtlarının Teamgram üzerinde güncel bir şekilde tutmak ve takip etmek, Mevcut ürün satışları ile ilgili satış, tahsilat ve kar hedeflerini gerçekleştirmek,Müşteri talepleri doğrultusunda grup şirketleri için de oluşabilecek potansiyel satışlar için aksiyon almak,Müşteriden gelen talepler ve pazar eğilimleri doğrultusunda ürün portföyünü genişletmek adına çalışmalar yapmak.

1 hafta önce

Makine Mühendisi

Doğukent Mekanik Mühendislik San Tic Ltd Şti - Derbent

İzmir Bergama 500 kişilik yurt şantiyemiz için Makine Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Net Başarı Koleji - Derbent

Net Başarı Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, 2020/2021 Eğitim-Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere tecrübeli Edebiyat Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Konya Geneli Sektörler