Denizli İş İlanları, Denizli'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Denizli İş İlanları


Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Denizli

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emg Güçlü Mimarlık İnşaat San Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Maden Mühendisi

Tıkıroğlu Hazır Beton San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Şirketimizde çal ve çardak kalker ocağı tesislerimizden görevlendirilmek üzere Maden Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

Makine Mühendisi

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Denizli

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz. TERCİHEN VİNÇ İMALATI DENEYİMİ OLAN adayların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Satış Mühendisi

Marmur Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Denizli

Almanya merkezli WhiteWood International Exhibition Services olarak, dünya çapında fuarcılık sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle fuar stant kurulumu ve fuar danışmanlık hizmeti veren bir firmayız.Fuar planınızda özel tayin edilmiş proje sorumlusu ve ”WhiteWood Operations System (WOS)” aracılıyla kesintisiz her aşamada müşterilini bilgilendirerek, Alman standardında Türkiye ekonomik şartlarına uygun özel sistemimiz sayesinde katılımcıların fuar yatırımları için en verimli geri dönüşü sağlamaktayız.Uzun yıllardır çözüm ortağı olduğumuz;Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), Orta Anadolu İhracatçılar Birliği (OAİB), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) vb. gibi referansların yanı sıra birçok uluslararası stant kurma ödülü* ile hizmet kalitemizi kanıtlamış bulunmaktayız.En kısa zamanda beraber çalışıyor olmak ümidiyle,

2 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Demiray Vinç Makine Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Denizli

DEMİRAY VİNÇ ailesine katılmak üzere Elektrik teknisyeni arıyoruz. İŞ TANIMI-Servis faaliyetlerinin sürdürülmesi,-Müşteri sahalarında vinç arıza ve bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,-Müşterilerinin bakım ve arıza hakkında bilgilendirilmesi,-İlgili evrakların tutulması, raporlanması,

2 hafta önce

E-Ticaret Yöneticisi

Ekofark Ayakkabı - Denizli

Web siteleri üzerinden gelen satışları gerçekleştirmek,satışları almak, yönlendirmesini takip etmek,faturalandırma ve iade süreçlerini takip etmek, web siteleri ürün yüklemelerini, silmelerini ve tüm güncellemelerini yapmak, pazaryeri sitelerinden satışları takip etmek, önliberoyla kanallardan gelen müşteri taleplerini cevaplamak, karşılamak ve ilgili birime yönlendirmek takip etmek, sosyal medya üzerinden gelen müşteri taleplerini karşılamak cevaplamak, sosyal medya üzerinden ilgili paylaşımları gerçekleştirmek,

2 ay önce

İnşaat Mühendisi

Tıkıroğlu Hazır Beton San ve Tic Ltd Şti - Denizli

İnşaat Mühendisi takım arkadaşı ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Beton Pompa Operatörü

Turkısh Development Yapı Ltd Şti - Denizli

(Ukrayna )Yurt dışında devam eden şantiyelerimizde görevlendirilecek seyahat engeli bulunmayan yer pompası şap makinası kullanmasını ve bakımlarından anlayan tecrübeli ekip arkadaşları alınacaktır.

4 ay önce

İşçi

Burak Öztoprak Hayvancılık San Tic Ltd Şti - Denizli

115 sağmallık süt çiftliğinde çalışacak deneyimli aile(karı-koca),iyi niyetli çalışma arkadaşları aranıyor. Kalacak yer temini yapılır.

4 ay önce

Sekreter

Duyusal Akademi - Denizli

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Teknik Eleman

Ekc Grup Endüstriyel Klima San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman alınacaktır.

4 ay önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Denizli

Balık Ağı imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.Çalışma Saatleri : 08:30- 18:30 1 saat mola (30dk.yemek 15+15 çay molası) Cumartesi yarım gün.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Duyusal Akademi - Denizli

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Denizli

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,• Satış stratejilerini belirleyip, politikaları oluşturabilecek• Şirketimizin Pazarlama Departmanı bünyesinde, tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetleriSatış ve Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Araç Kiralama Danışmanı

Eser Filo /ibrahim İsenlik - Denizli

Firmamız Günlük araç kiralama söktürün Denizli öncü ve sektöre yön veren bir firmadır. firmamız bünyesinde uzun dönem kiralama birimi açılacak ve bu birimde görevlendirmek amaçlı bir personel işe alım yapılacaktır.

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Mh Yazılım & Akademik Danışmanlık - Denizli

Edirnede bulunan ofisimizde yer alan akademik danışmanlık şirketinde müşterilerimiz ile yazarlarımız arasında köprü görevi görecek Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

4 ay önce

Elektrik Ustası

Heskar İnşaat Elektirik San Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Ustası aranmaktadır.Çalışma saatleri :08:00-18:00

4 ay önce

Depo Elemanı

Borel Kablo ve Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.Raf düzenlemek ve istiflemek,Ürünün kontrollü yüklenmesi ve indirilmesi,Depo düzeni ve mağazadan gelecek talepleri karşılama,ürünleri hazırlama ve satış elemanlarına kontrollü teslim etmek.

4 ay önce

Turizm Acente Sorumlusu

Intourhealth Sağlık Turizm ve Yönetim A.Ş. - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Turizm Acente Sorumlusu aranmaktadır.

4 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Tek Raf Dekorasyon - Denizli

Firmamızın imalatında görevlendirilmek üzere Mobilya İmalat Ustası aranmaktadır.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - Denizli

Cnc Makina kart tamir yapabilen, fanuc , sıemens , gibi kontrol paneli olan makinaların kart tamirlerini yapabilen Elektrik Elektronik Teknisyeni aramaktayız.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Realty World Czm Gayrimenkul - Denizli

TÜRKİYENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.Realty World CZM GayrimenkulOfisimizin fiziksel imkanlarını, ofisteki diğer iş ortaklarımızın bilgi ve tecrübelerini, RW markasının gücünü, bilinirliğini, eğitimlerini ve kurumsallığını destek alarak; birlikte belirlediğimiz çalışma bölgesinde “satılık&kiralık” portföy oluşturmak; bu portföyleri pazarlamak, yeni kontaklar geliştirmek, satış ve kiralama yapmak suretiyle çalışmaktadırlar..Bu çalışma sisteminde Mesai Değil, Sorumluluk Bilinci esas olup; gayrimenkul danışmanları kendi çalışma programlarını ve takvimlerini kendileri oluşturmakta; kendi performanslarıyla orantılı olarak, yüksek prim oranıyla yüksek gelir elde etmektedirler. Realty World Türkiye Ailesinin İSTANBUL - ANADOLU Bölgesi, BAĞDAT Caddesinde hizmet veren REALTY WORLD CZM GAYRİMENKUL ofisi olarak, Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erk Dizayn Mobilya ve İç Mimarlık San Tic Ltd Şti - Denizli

Ön muhasebe ve ölçülendirme programı kullanılacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Tele Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - Denizli

Tele Satış Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Makine Mühendisi

Erhas Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda sahada yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi aramaktayız.

5 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Sermay Fotoğrafçılık İçecek Turizm Tic San Ltd Şti - Denizli

Firmamızda yaz-kış çalışabilecek Fotoğraf Çekimcisi aramaktayız.Konaklama imkanımız vardır.

6 ay önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Denizli

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

6 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Denizli

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

6 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Taytour Tur Acentası - Denizli

Kültür turlarımızın tanıtımını yapmaktayız.

6 ay önce

Denizli İşkur İş İlanları

Denizli, metal ve dokuma sanayisinin en geliştiği illerimizden biridir. Bu durumun yarattığı etki ile birlikte Denizli’de birçok yerli ve yabancı şirket kurulmuştur. Haddecilik, tekstil, elektrik ve elektronik, Denizli’de daima ön planda olan sektörler arasındadır. Denizli iş ilanları da özellikle bu sektörler için alım yapılan ilanlar haline gelmiştir.
Denizli Açık İş İlanları
Sizi tatmin edecek ve maddi yönden rahatlatacak bir iş arıyorsanız Denizli iş ilanlarını tüm detaylarıyla incelemenizi tavsiye ederiz. Denizli iş ilanlarında sayısız şirket ve fabrikaya ait ilanları görebilecek, bu ilanların tüm kriterlerine göz atarak hangi işin için daha uygun olduğunu rahatlıkla belirleyebileceksiniz.

Er-Bakır Elektrolitik Bakır, Pamukkale Kablo, Atom Kablo, Seval Kablo, Paşabahçe, Kardemir Haddecilik, Başak Metal, Eke Metal, Akça Holding, AFZ Tekstil, Gökhan Tekstil, Ozanteks ve Nesa Tekstil, Denizli iş ilanları arasında karşımıza en çok çıkan şirketler arasında yer alıyor. Siz de bu şirketlerde ya da diğer büyük Denizli şirketlerinde iş sahibi olabilir, geleceğinizi daha sağlam temeller üzerine kurma şansı elde edebilirsiniz.

Denizli Geneli Sektörler