Denizli Yapı / Denetim İş İlanları - Pro Kariyer

Denizli Yapı / Denetim İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Spor Koordinatoru

Ekol Eğitim Spor ve Organizasyon Hiz Tic Ltd Şti - Denizli

Üsküdar Koşuyolunda bulunan spor kulübümüz için Spor Koordinatörü aramaktayız.Besyo Spor yöneticiliği öğrencileri ya da mezunları önceliklidir.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Mikro Teknik Kimyevi Maddeler San Tic Ltd Şti - Denizli

İstanbul Kartal ofisimizde görevlendirmek üzere alanında başarılı Satış Temsilcisi arıyoruz.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere SADECE çelik yapı - çelik konstüriksiyon alanında tecrübeli İnşaat Mühendisi aramaktayız. Firmamızın ana ofisi İstanbulda olmak üzeri, diğer illerde imalat yaptırdığımız çelik konstrüksyon ürünleri ve prefabrik ürünlerini yerinde süpervizyonluk yapıp, kontrol edecek. Müşteri ve iş ortaklarıyla yapılan toplantılarda, tasarımını tanıtıp diğer çözüm yöntemleri ile karşılaştırmasını yapmak.

3 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Meşale Kına Evi - Denizli

20 Yıldır Hizmet vermekte olduğumuz Meşale Kına Evi Organizasyon firmamızda ; bayan Organizasyon Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Denizli

Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuar stand tasarım, imalat ve kurulumu yapmaktadır. Fuar stand tasarımında yaratıcılığına güvenen ve tecrübesi olan Fuar Stand Tasarımcısı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Denizli

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

C-Zone Agency - Denizli

Sosyal medya stratejilerini yönetim ile birlikte oluşturmak, yönlendirmek, uygulamak,İçerik üretme ve brief süreçlerini yönetmek,İçeriklerin paylaşım planı ve içeriklerini analiz etmek, takip etmek, yönetmek,Sosyal medya süreçleriyle ilgili raporlama ve analiz yapmak, buna göre strateji şekillendirmekTüm paylaşım ve içeriklerin etkileriyle ilgili analiz ve değerlendirme yapmak,Koordinasyonu sağlamak, topluluk yöneticilerinin trafiğini koordine etmek,Proje bazlı yapılan kampanya, yarışma, aktivite vb. süreçlerin sosyal medya yönetimini yapmak,Mevcut projeler için geliştirilen stratejiler ve planlamalar kapsamında yürütülen işlerin doğruluğunu kontrol etmek,Yeni geliştirilen işlerin stratejik fikir ve geliştirme süreçlerini Pazarlama ile birlikte takip etmek,Mecra moderasyonlarının doğru işlediğini takip etmek.

1 hafta önce

Catering Firmasına İş bağlayacak Bay bayan eleman

Eminel Ev Yemekleri - Denizli

Catering firmasına iş bağlaya bilecek bay bayan çalışma arkadaşları Şartlar yüz yüze görüşülecektir

4 ay önce

Makine Mühendisi

Ayyıldız Sac Profil Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Çelik konstrüksiyon ve tünel malzemeleri imalatı yapan firmamızda istihdam edilmek üzere Makine Mühendisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Magna Makine San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız..

3 ay önce

Teknik Ressam

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Denizli

Som Yapı Başakşehirdeki şantiye satış ofisimiz için 3dmax ile çizim yapabilen Teknik Ressam arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır.Cumartesi tam gün pazar günleri ise tatildir.

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Talya Group - Denizli

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

2 ay önce

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Frimamıda görevlendirilmek üzere Büro Yönetim / Sekreter aramaktayız.Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Denizli

Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.-Tasarımcıdan gelen çizimlerin imalata hazır hale gelecek şekilde detaylandırılması,-Showroom düzeninden sorumlu olmak,-Photoshop etkin kullanabilecek verilen görselleri istenilen tasarıma hazırlayacak-Teknik detaylar açısından kumaş, renk, kalıp bilgisine ve deneyimine sahip olunması,-Ürünler üzerindeki tüm detayların yapımı, terminlerin takibi,-Artwork baskı/nakış sayfalarının detaylı olarak yapılması

3 hafta önce

Satış Destek Personeli

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Web sitelerimize bakacak kadın eleman aranıyor. Çalışma saatlerimiz sabah 8.30 akşam 18.00Öğlen 12.00 13.00 arası yemek molamız vardır. Onun harici çay molalarımız vardır.Şartlarımıza kendini uygun gören genç bireyler ilanımıza başvuru yapabilirler.

4 gün önce

Tasarımcı (Dekor)

İnka Mimarlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Denizli

Fuar stand ve dekorasyon çalışmaları yapan firmamıza Tasarımcı (Dekor) çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eres Dekorasyon Mobilya ve Reklam San Tic Ltd Şti - Denizli

Hadımköydeki mobilya üretim fabrikamıza ön muhasebe yapabilecek personel puantajı tutabilecek tecrübeli Muhasebe Elemanı aranıyor

2 ay önce

Depo Elemanı

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Denizli

Firmamızın merkezinde çalıştırılmak üzere Depo Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Çevre Mühendisi

Serhat Atık Geri Kazanım San ve Tic A.Ş. - Denizli

ÇED ve Çevre Danışmanlık Hizmeti veren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, en az 3 yıl deneyimli Çevre Mühendisleri alınacaktır.

2 ay önce

Denizli Geneli Sektörler