Demre İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Demre İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı Yamağı (Çırağı)

Dilruba Turizm İşletmeciliği Ltd Şti - Demre

İş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışacak, kişisel temizliğine önem veren, yoğun çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, işine severek yapan, pozitif, Aşçı Yamağı arıyoruz.

3 ay önce

Satınalma Asistanı

Matek Tekstil Ayakkabı Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şti - Demre

Satınalma Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Operasyon Sorumlusu

Avs Ambalaj ve Kağıt San Tic Ltd Şti - Demre

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Operasyon Sorumlusu aramaktayız.İhracat müşterilerinin yönetilmesi,Potansiyel pazarların araştırılması, Yeni ve reaktif müşteri çalışması yaparak,şirket ve kendi müşteri portföyünün artmasını sağlamak,Yurt dışı odaklı pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunulması, İthalat ve ihracat operasyonlarına destek verilmesi,Satış organizasyonu , sevkiyat organizasyonu ve satış sonrası müşteri memnuniyeti takibi yapılması

3 ay önce

3D Görselleştirme Uzmanı

Mytillo Mimarlık - Demre

Merhabalar,Firmamıza 3dmax programına hakim görselleştirmede uzman tam zamanlı çalışabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz :)

2 ay önce

Argon kaynakcisi

Aritas metal - Demre

Argon veya gaz alti kaynakcisi ariyoruz

2 hafta önce

E-Ticaret Yöneticisi

Pandora E Ticaret Danışmanlık ve Paz Ltd Şti - Demre

E-Ticaret Yönetici alınacaktır.İş Tanımı:-Ürün satın alma sürecinde gerekli analizleri hazırlamak ve sürecin yürütülmesini sağlamak,-Satın alınan ürünlerin teslimatlarını takip edip gerekli sistemsel işlemleri gerçekleştirmek-Satın alma faturalarının kontrol ve onaylanması sürecini yürütmek-Ana depo ile kendi satış deposundaki stokları takip ederek stoku biten ürünlerin ana depodan satış deposuna geçişini sağlamak. Gerektiğinde depolar arası stok hareketlerini gerçekleştirmek,-Sitede gerçekleştirilecek olan satış arttırıcı aktivitelere, indirime ve kampanyalara destek vermek amacıyla ürünler ile ilgili analizler yapıpı ürün listelerini oluşturmak ve kampanyaların sisteme girilmesini gerçekleştirmek.-Sorumlu olduğu kategorilerin satışını, stokunu, trafiğini ve bütçesini günlük olarak takip edip aksiyon önerileri oluşturmak ve yöneticisi ile paylaşmak,-Düzenli olarak rakip marka/siteleri takip ederek yeni gelişme ve trendlere göre uygun aksiyon önerileri oluşturmak,

3 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Amazon Turizm ve Tic A.Ş. - Demre

Tesisimiz restoranında görev alacak Servis Elemanı (Garson) çalışma arkadaşları arıyoruz. Deneyimli - Deneyimsiz Arkadaşların Başvurularını Bekliyoruz.

4 gün önce

Sekreter

Yılpol Kimya San Tic Ltd Şti - Demre

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Ofis telefon trafiğini yönetmek,Gelen-giden evrak düzenini yönetmek,Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olmak,Ofis içerisinde dosyalama fotokopi yazı işlemlerinden sorumlu olmak,Gelen misafirlerin çay kahve ikramlarını karşılamak.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Demre

Kliniğimize 18.00 24.00 saatleri arasında çalışabilecek bay bayan Diş Hekimi Asistanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Müdürü

Oto Marmara Otomotiv San Tic Ltd Şti - Demre

Otomotiv yedek parça sektöründe toptan ve perakende yedek parça ticareti yapıyoruz.Firmamız e-faturadır. Nokta yazılım kullanıyoruz. Tüm muhasebe işlerimizi yönetebilecek çalışkan işine saygılı arkadaşlarla birlikte çalışmak istiyoruz.

1 ay önce

Grafiker

Söz Dağıtım Müzik Prodüksiyon Ltd Şti - Demre

Ataşehir’de bulunan prodüksiyon şirketimize; Grafiker alınacaktır.• Grafik-tasarım işlerini yürütecek,• Sosyal medya hesaplarını yönetecek,postların vb. içeriklerin paylaşımını ve takibini yaparak sayfayı güncel tutacak,• Şirket bünyesinde bulunan sanatçılarımızın sosyal medya hesaplarına destek olup gerekli video,fotoğraf vb. paylaşımlarını yapacak,• Broşür,afiş ve web tasarımı konusunda bilgili,• Fotoğraf,video,grafik ve diğer tüm görsel materyallerin hazırlanması,tasarımı web sitesine ve sosyal medyaya uygulanması konusunda deneyimli,• Corel,Adobe Photoshop,Adobe İndesign vb. temel programları iyi bilen ve etkin kullanabilen,• Yeni mezun olmuş veya öğrenimi devam eden arkadaşların başvurularını bekliyoruz.• Yarı zamanlı çalışabilir,okul programınıza göre çalışma saati ve günlerde esneklik sağlayabiliriz.

2 hafta önce

Grafiker

Uzel Bilişim Ar-ge ve Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Demre

Elektronik ve Yazılım alanında faaliyet gösteren şirketimiz de görev yapacak, yarı zamanlı çalışacak Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Mobilya İşçileri

Prestij Karavan - Demre

Mobilyada daha önce az da olsa deneyimi olan yetiştirilmek üzere çırak alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Ghent Ayakkabı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Demre

Tercihen perakende sektöründe deneyimli Satış Danışmanı arıyoruz.• Müşterilerimiz ile birebir ilgilenmek, • Ürünlerimizi tanıtıp, teknik bilgilerler verip, satışı gerçekleştirmek,• Yöneticisi tarafından verilen satış hedefine ulaşmak,• Görevli olduğu reyon temizliği düzenini yapmak, • Ekip çalışmasına yatkın,• Kişisel bakım ve üniforma konusunda firma standartları çerçevesinde hareket etmek.

6 gün önce

Ziraat Mühendisi

Tarbio Biyoteknoloji - Demre

Bitki koruma, toprak ve biyoteknoloji bölümü mezunu, yeni mezun 1-2 sene. Personel alınacaktır

3 ay önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Özpolat İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Demre

Endüstriyel bakım, onarım ve çözümleri üreten, Kompanzasyon ve Pano uygulamaları yapan firmamızda görevlendirilmek üzere: Otomasyon Sistemleri Teknisyeni arıyoruz.

3 hafta önce

Elektrik Dağıtım Şebekesi Bakım Teknisyeni

Bozkurt Otomasyon Elektrik İnş San ve Tic Ltd Şti - Demre

Minimum 3 veya 5 yıl tecrübesi olan Usta aranıyor. Eğitim diploması gereklidir.

3 gün önce

Paketleme Elemanı

Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Demre

Gürpınar Beşikdüzünde bulunan et üretim tesisimizde görevlendirilmek üzere Paketleme Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Sultanoğlu Hotel - Demre

Deneyimli sezonluk çalışacak Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aranıyor.

2 ay önce

Banko Görevlisi

Penmed Sağlık Hizmetleri ve Tic Ltd Şti - Demre

Osmanbey de bulunan görüntüleme merkezimizde, Hastaları karşılayacak, tahsilat yapacak, ön muhasebe kayıtlarını tutacak bu alanda en az 2 yıl deneyimli Banko Görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

Demre İşkur İş ilanları

Demre iş ilanları Son yıllar da ülke genelinde büyük bir teknolojik süreçler manasında net ortamında yaşanan gelişmelerden faydalanarak artık iş ve iş bulma yollarında daha da somut adımlar atarak büyük destek ve kazanımlar içinde olacaksınız. Galeri iş ilanları civarında ikamet edenler ya da yaşayanlar başta olmak üzere bu civardı bulunan bireyler için de iş manasında pek çok olanak ve iş alanlarında işçi ve ihtiyaç ve alımlara uygun bilgilerde olan memurlar için de büyük kariyer şansı olacaktır. Buna yönelik olarak da günümüz insanları yerine net ortamında her türlü iş alanlarında çalışma kapsamında bulunarak size yönelik büyük iş şansı mevcut. Siz de iş sahibi olarak yaşam şartlarınızı ilerletiniz.
Demre Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Alakent, Belören, Beymelek, Büyükkum, Çağman, Çevreli, Davazlar, Gökyazı, Gürses, Kaleüçağız, Kapaklı, Karabucak, Kayaaltı, Köşkerler, Küçükkum, Yavu, Yaylakaya
Demre İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Demre İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler