Demirköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Demirköy İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İngilizce Öğretmeni

Seviye Eğitim Kurumlari - Demirköy

Keçiören Yükseltepede açılan kurs merkezimize İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Demirköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Atölye Ustası

Lord Reklam San A.Ş. - Demirköy

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Atölye Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Mobilya İskeleti ve Döşeme/Mobilya Döşeme Teknisyeni

Aed Tasarım Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Demirköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere sandalye , koltuk vb mobilyalarının yapımında çalışacak Mobilya Döşeme Teknisyeni aramaktayız.Lojman imkanımız vardır.

1 yıl önce

Peyzaj Mimarı

Nilda Müh Yapı ve Peyzaj - Demirköy

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Kayseride ikamet eden veya edebilecek kadın veya erkek Peyzaj Mimarı aranmaktadır. Çizim ve tasarım programları kullanabilmesi ve sürücü belgesi olması gerekmektedir.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

Camcıoğulları Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Demirköy

Grafik tasarım konusunda deneyimli,Corel bilen Bay/Bayan takım arkadaşları alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Teknik Kasa San ve Tic A.Ş. - Demirköy

Otomatik Bariyer Sitemleri üretimi yapan firmamıza tecrübeli Muhasebeci arayışımız mevcuttur.

7 ay önce

Mobilya Ustası

Aral Ofis Mobilyaları - Demirköy

Güngörende bulunan kurumsal Ofis Mobilyaları firmamıza imalatta çalışacak Mobilya Ustası alınacaktır.

5 ay önce

Emlak Danışmanı

Öykü Emlak - Demirköy

Öykü Emlak, İstanbul Bahçelievler de 1990 yılında kurulmuş butik bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.Ağırlıklı olarak halen Bahçelievler bölgesinde faaliyet göstermektedir. Hem konut hemde ticari bina, daire, dükkan satış ve kira operasyonları yürütür.Öykü Emlak müşterilerine en etkin ve yüksek kalite normlarında hizmet vermek, müşteri odaklı satış anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.Yüksek standartlarda hizmet vermek suretiyle müşterimize gayrimenkulden ziyade yaşam biçimine sahip olmasını hedeflemektedir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı alınacaktır

9 ay önce

Tercüman

Dilmen Tercüme Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Demirköy

Dilmen Tercüme Hizmetleri bünyesinde, başta İstanbul ve tüm Türkiyedeki yazılı ve sözlü çeviri projelerinde görevlendirilmek üzere Serbest Tercümanlar aramaktayız.

1 yıl önce

Ziraat Mühendisi

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Demirköy

Distribütörü olduğumuz uluslararası firmaların tarım ilaçları kapsamındaki ürünlerinin Diyarbakır ve Elazığ Bölgesinde tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Sevkiyat Şoförü

Kartek Yumurta - Demirköy

Yumurta sektörün de faaliyet gösteren bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere satış deneyimi olan Sevkiyat Şoförü aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Gdf İnşaat & Rent A Car - Demirköy

İnşaat dış cephe mantolama işleri yapan şirketmize Ofis Elemanı aramaktayız.Ofisde yemek servisi , temizlik ve çay servisi yapacak,Telefonlara cevap vermek.

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Demirköy

İŞ TANIMIGenel muhasebe hesaplarını tam ve doğru kayıt altına alınmasını ve takibi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesini sağlamak, Tüm beyannameleri (Kurumlar, Geçici vergi, Muhtasar, KDV, Kurumlar, Ba-Bs) düzenlemek ve/veya kontrol etmek,Teşvik, Güncel mevzuatı takip eden, e-fatura, e-defter, e-arşiv, sabit kıymetler, transfer fiyatlaması süreçlerini yürütmek,Dönem sonu kapama işlemlerinin, yıllık çalışma takvimine uygun şekilde zamanında tam ve doğru şekilde tamamlanması için destek vermek,Defterlerin, kayıtların ve belgelerin VUK, KDV, TTK ve diğer kanunlara, şirket politika ve prosedürlerine uygun olarak tutulması, muhafazası, kontrolü, denetim için hazır bulundurulması ve arşivleme işlemlerinin yapılmasını sağlamak,Personel Özlük ve SGK ve Bordro işlemlerini takip edebilecekGrup firmaların vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerinin takibini yapmak. Envanter ve maliyet işlemlerine hakimYönetim raporlarının tam ve zamanında yapılması ve yönetime sunulması,Bütçe ile karşılaştırmalı olarak, bilanço, gelir tablosu, nakit akış tablosu gibi mali tabloların hazırlanması,Şirket kayıtlarının tam zamanlı ve doğru bir şekilde oluşturulmasının sağlanması,Tüm beyanname mali tablo ve vergisel yükümlülüklerin altyapısının yerine getirilmesi

5 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

DemirCode Kurumsal Web Çözümleri - Demirköy

Web DeveloperBelirtilen teknik konularda, verilen işi yapabilecek kabiliyette, sorumluluk duygusu yüksek, 26 yaşından küçük, algoritmik zekaya sahip Yazılım Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Bonus Ticaret - Demirköy

Kızılaydaki e-ticaret ofisimizde çalışacak yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Ofis Sekreteri arıyoruz.

9 ay önce

Matematik Öğretmeni

Başaranlar Eğitim Kurumları - Demirköy

Son 3 sezonda İstanbulda neredeyse hiç öğretmen değişikliği yapmayan istikrarıyla tek ve Avcıların yükselen yıldızı olan kurumumuzda yeni sezonda bizimle çalışacak, İYİ NİYETLİ ve İLETİŞİMİ kuvvetli Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır.Kurumumuz ortaokul üzerinedir.Tecrübeli - tecrübesiz öğretmenlik karakterini hayatına yaşam tarzı ve çocuklara bir şeyler kazandırmayı kendisine temel ilke kabul etmiş tüm arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.Güncel olmayan CVler dikkate alınmayacaktır.

10 ay önce

Kimya Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - Demirköy

Firmamıza yetiştirilmek üzere Kimya Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Serkon Tekstil San ve Tİc Ltd Şti - Demirköy

İş Tanımı:-Yurt dışı yeni müşteriler edinmek ve satış yapmak-Toptan satış magazamızda gelen müşteriler ile satış pazalarmasası ve sevkiyat sürecini takip etmek.-Whatsapp ve instagram gibi platformalar üzerinden musterilerin iletişim sipariş sağlamak.İş yeriminiz Bursa vişne caddesi üzerinde merkezi konumdadır.Faaliyet alanımız bebek ve cocuk ürünlerinin üretimi ve pazarlanmasıdır.

6 ay önce

Hemşire

Aydeniz Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Demirköy

Şanlıurfa merkez de bulunan tıp merkezinde çalışmak üzere bayan Hemşire aranmaktadır.

7 ay önce

Kırklareli Geneli Sektörler