Defne İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Defne İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil Yatılı rezidans bay özel güvenlik /2600+agi+ymk+lojman+mesai/ tuzla

VİZYONVİP - Defne

ÇALIŞMA YERİ: TUZLA, FATİH VE AKFIRAT MH PROJE İSMİ: VİLLA VE REZİDANS SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24 - 37 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YEMEK + SERVİS + EŞYALI DAİRE + FATURALAR ŞİRKETE AİT + GÜNLÜK 130TL MESAİ ÜCRETİ /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİ VE NUMARANIZI YAZIP GÖNDERİN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İRTİBAT: 05051825070

6 ay önce

Sekreter

Fatih Tekstil - Defne

Fatih Tekstil de çalışabilecek Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Teknikeri

Balıkesir Elit İnşaat Gıda Hay Ltd Şti - Defne

İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Royalde Home Gardinen Tic Ltd Şti - Defne

Tekstil firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.Not: Servisimiz yoktur.

1 yıl önce

Kasiyer

Öz Malatyalılar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd Şti - Defne

Alanında deneyimi Kasiyer aramaktayız.

1 yıl önce

Telemarketing Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Defne

İŞ TANIMIAntalya ofisimizde çalışmak üzere, yazılım alanında geliştirdiğimiz ürünlerimiz hakkında telefonda mevcut ve yeni müşterilerimize bilgi verebilecek ve yaptığı çalışmaları raporlayabilecek, Satış Departmanımızda çalışmak üzere, en az B2 seviyesinde İngilizce yazışma ve konuşma yetkinliğine sahip sorumluluk sahibi kadın TeleMarketing Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Yönetici Yardımcı Personel

İstanbul Mühendislik - Defne

Dükkanımızın tüm iç ve dış işleri ile ilgilenecek Yardımcı Personel arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Ofis Destek Personeli

Çelik Oto Kardeşler Hurda San ve Tic Ltd Şti - Defne

İş yerimizde tam zamanlı çalışacak kadın eleman aranmaktadır.

8 ay önce

acil Bay rezidans özel güvenlik /2600+agi+ymk/ tuzla fatih mh

vizyonvip - Defne

ÇALIŞMA YERİ: TUZLA, FATİH MH PROJE İSMİ: VİLLA VE REZİDANS SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24 - 35 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YEMEK PROJEMİZ: FORMULA 1 BÖLGESİ YADA İSTANBULPARK BULVARINA YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Cimcim Makine ve Mühendislik - Defne

Pazarlama Elemanı Aranıyor !!

10 ay önce

Hasta Bakım Elemanı

Elifminel Sosyal Hizmetler A.Ş. - Defne

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere yaşlı bakımı alanında tecrübeli ve destek olabilecek Hasta Bakım Elemanı kişiler aranmaktadır. Lojman imkanı ve servis ile ulaşım karşılanmadır. 2 öğün yemek verilmektedir.

1 yıl önce

Grafiker

Lord Reklam San A.Ş. - Defne

Dijital baskı ve reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Grafiker aranmaktadır

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Baran Bobinaj - Defne

Pazarlama konusunda saha da deneyimli, sektörde yetiştirilmek üzere, aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli, tercihen bölgedeki fabrikalara hakim, güler yüzlü kişisel bakımına özen gösteren 25-35 yaş arasında bay-bayan Pazarlama Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Web Programcısı

TTR Bilişim Hizmetleri Turizm ve Metal San Tic Ltd Şti - Defne

17 yıllık deneyimi ve hizmet kalitesi ile bilişim sektöründe hizmet veren firmamız için;

2 hafta önce

Paketleme Elemanı

Ege Oyuncak - Defne

Firmamızda görevlendirilecek oyuncak paketlemede çalışabilecek Paketleme Elemanı alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:30-18:30Cumartesi : 08:30-13:00Yemek+ Yol+Maaş

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Defne

İnşaat şirketimizde çalışmak üzere Ofis Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Defne

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

9 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Defne

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 yıl önce

Ofis Destek Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Defne

Dezenfeksiyon ve izolasyon alanında hizmet veren firmamızda;Müşteri karşılayacak,Telefonda hizmet sunumunu yapacak,Dış ekiplerin iş planlamasına yardımcı olacak,Hizmeti tamamlanan işlerin servis formlarını alacak ve evrak takibi yapan,Evrakların sisteme veri girişini sağlayacak,Ofis içerisinde planlama yapmış yada öğrenmeye yatkın,İş emirlerinin hazırlanması ve takibi,Dokümantasyon,Evrak takibi,Müşteri takibi,Alacak takibi,Müşteri karşılama,Telefonda hizmet sunum,Proje geliştirme ve tamamlamalarını yapacak,Bilgisayarda veri girişi yapacak,İyi derecede Word, Excell ve Mail outlook kullanabilien,Prezentabl, diksiyonu düzgün, çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Kesinlikle İstanbul Bahçelievler ve çevre İlçelerde ikamet eden Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

8 ay önce

Emlak ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı

Emlak Store - Defne

Firmamızda görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı aramaktayız.

5 ay önce

Hatay Geneli Sektörler