Dazkırı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Dazkırı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Yöneticisi

Hgs Butik - Dazkırı

Toptan ve perakende satış yapan firmamızın açmış olduğu butik mağaza ve sosyal medya hesaplarını yönetecek personel aramaktayız.

6 ay önce

Kurye

Pizza Pizza Ncıty Şubesi / Yunus Emre Kurt - Dazkırı

Başiskele ve civarındaki adres bilgilerine sahip deneyimli Kurye arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

8 ay önce

Elektrik Teknikeri

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Dazkırı

Başakşehirdeki inşaat şantiyemiz için Elektrik Teknikeri aramaktayız.Maaş, sigorta ve yemek şirketimize aittir.

1 yıl önce

Mağaza Satış Danışmanı

Fiento Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Dazkırı

İzmir-Kısıkköy ve Torbalı da bulunan Mobilya Fabrika Satış Mağazamız için;· Kadın veya ErkekSatış Danışmanları aramaktayız.İş Açıklaması•Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün gruplarının tanıtımını ve satışını sağlar•Satış hedeflerini gerçekleştirir•Yöneticisinin yönlendirmeleri kapsamında çalışma kalitesini geliştirir•Müşteri memnuniyetini sağlayarak, var olan müşteri portföyümüzün artışında katkı sağlar•Sipariş yönetimi, ürün teslim, stok takip, cari hesap kontrollerini yapar.

1 yıl önce

Sağlık Personeli

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Dazkırı

Mobil tarama aracında çalışmak üzere Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Dazkırı

Mersinde ikamet eden başvurular kabul edilecektir.

10 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Dazkırı

Sektöründe sayılı firmalardan oluşan imalat sektöründeyiz. Şirketimizde çalışmak üzere, tercihen dijital pazarlama bilen disiplinli iş arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Mavera Seyran Emlak - Dazkırı

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.İş Tanımı:Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

8 ay önce

Muhasebe Personeli

Ada Mali Müşavirlik - Dazkırı

Maltepe de bulunan mali müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Kazanlı Kesim Ustası

Ata Ofset Ambalaj San Tic Ltd Şti - Dazkırı

Beylikdüzündeki 25 yıllık matbaamıza kazanlı kesim ustası arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Dazkırı

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerine hizmet vermektedir.Villaların ve genel alanların temizliği için kadın Kat Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Duyusal Akademi - Dazkırı

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Şef Garson

Kızılkaya Restaurant ve Tic Ltd Şti - Dazkırı

Bölgesinde güçlü lezzetin adresi Kızılkaya Lezzet Grubunun İstanbul-Ankara Otoyolu Körfez mevkii TEM-76 dinlenme tesislerinde bulunan restoranında görevlendirilmek üzere; Şef Garson aramaktayız.

1 yıl önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

İpeklife Otel ve Turizm Tic Ltd Şti - Dazkırı

Volkan pansiyonda yarı zamanlı sabah 10 öğlen 3 e kadar çalışacak Temizlik Görevlisi aranıyor .Part time sigorta yarım asgari ücret

4 ay önce

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı)

Özel Karaelmas Engelli Bakım Merkezi - Dazkırı

Zonguldak Gökçebey’de yeni açılmış bulunan 72 kapasiteli zihinsel engelli bakım merkezimizde sosyal çalışmacı olarak görev yapmak üzere Sosyal Hizmet Uzmanı veya Psikolog alınacaktır.Not. Lojman ve servis imkanı bulunmamaktadır.

8 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Kimya Okyanus - Dazkırı

KİMYA OKYANUSUN YENİ AÇILACAK BÖLGE SATIŞ OFİSLERİNEKendinizi geliştirip yetiştirebileceğiniz,uzun vade de kariyer yapabileceğiniz, Tecrübeli-tecrübesizİlk etapta sahadan başlayıp daha sonrasında ofis içi idari kısımda; satış destek,halkla ilişkiler,insan kaynaklarına yetiştirilmek üzere 22-35 yaş aralığında Halkla İlişkiler Sorumlusu aramaktayız.

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Erzurum Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji - Dazkırı

Elektrik Elektronik Mühendisleri alımımız olacaktır. Bizimle çalışmak ister misiniz?

10 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Dazkırı

İŞ TANIMI* İhracat (ve tercihen İthalat) ile ilgili tüm evrak, nakliye, gümrük, gerekli izinlerin alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi,* Departmana ait dosyalama ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,* Müşteri portföyünün geliştirilmesi, yurtdışı bayiliklerin oluşturulması, varolan müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacminin arttırılması, yurtdışı bayilik ağının oluşturulması*Satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini geliştirmek ve yeni müşterileri portföye kazandırmak, pazar analizlerinin ve müşteri istihbarat araştırmalarının yapılması, yeni müşteri bulmak için alternatif satış kanallarının kullanılması, ülke raporlarının oluşturulması ve bu ülkelerde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi* Ürünün satışından itibaren, müşteriye teslimine kadar iş ortaklarımız ile koordineli olarak tüm operasyon sürecini takip etmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak*İhracat belgelerinin hazırlanmasının takibi ve kontrolü (Incoterms bilgisinin olması, ihracat evraklarının hazırlanması, alacak takibi, nakliye organizasyonu yapılması, sevkiyatların bitiminden müşterinin deposuna varışına kadar takip edilmesi)* İhracat yüklemeleri için teslim şekline uygun biçimde nakliye, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yönetilmesi, ihracat evraklarının eksiksiz tamamlanması,*Nakliye ve gümrük faaliyetleri ile ilgili gerekli takip ve koordinasyonun yapılması,*Sorumlu olduğu bölgeye ilişkin rut planının hazılanması ve rut planına bağlı olarak müşterilerin ziyaret edilmesi*Fuar organizasyonuna ilişkin tüm işlemlerin takibi ve organizasyonu (otel, uçak, vize, stand tasarımı, fuarda sergilenecek ürünlerin organizasyonu vs.), fuar sonrası teşvik başvurularının gerçekleştirilmesi ve takibi ve sonlandırılması*Dış Ticaret kapsamındaki tüm teşvik başvurularının yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,

2 hafta önce

Veteriner Hekim

Asbir Hayvancılık Süt Ürünleri Tic ve San Ltd Şti - Dazkırı

Amasya Merkez ilçesi Meşeli Çiftliği Köyünde bulunan 300 baş hayvan kapasiteleri 110 sağmal olan süt sığırcılığı çiftliğimize tecrübeli Veteriner Hekim çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Dazkırı

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler