Datça İçecek İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Datça İçecek İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Elemanı

Erbay Mali Müşavirlik - Datça

Derince merkezde bulunan mali müşavirlik büromuzda tercihen deneyimli ve bay/bayan Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Nds Tanıtım Danışmanlık Hizmetleri Paz Ltd Şti - Datça

Gebze Migros deposu içerisinde iade gelen gıda ürünlerinin sayımını yapmak, raporunu hazırlamak. Ay içerisinde sayım tarihleri içerisinde noktaya giderek bu işlemlerin gerçekleştirilmesi.Lokasyon: Gebze / ŞekerpınarÜcret: 110 TL + SGK

1 gün önce

E-Ticaret Uzmanı

Sevpa Sevimler Turizm Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - Datça

Antalya Muratpaşa ilçesinde katlı bir mağazanın e-Ticaret işleri ile ilgilenecek gerek stok kontrolü gerekse ürün analizi yaparak her alanda firmayı ileriye götürecek, sayısal zekaya sahip, mantıklı düşünebilen, hızlı, iş bitirici bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Netsan Teknoloji Güvenlik Sistemleri - Datça

Kamera,alarm,bariyer ve geçiş sistemleri ile ilgili elektronik alanda teknik bilgisi olan Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

İcra Takip Elemanı

Karahan Hukuk Bürosu - Datça

Yenisahra da bulunan hukuk büromuza İşlemci (İcra Takip Elemanı) olarak çalışacak personel arayışımız bulunmaktadır. Maaş+Sgk+Yol+Yemek+Prim verilecektir.

4 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Datça

Türkiye genelinde görev yapacak Organizasyon Sorumluları aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Demir Hukuk Bürosu - Datça

Yeni kurulan şirketimizde çağrı merkezi olarak telefonda satış yapabilecek, bu konuda deneyimli, şirketin sosyal medya hesaplarının yönetecek ve oradan gelecek siparişleri takip edecek, tercihen Yenimahalle civarında oturan bayan Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

İç Mimar

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Datça

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzerine İç Mimar aramaktayız.İş Tanımı:İstanbuldaki fabrikamızda mimari ve 3D görsel düzenlemesini yapacak, konsept projeye göre uyarlanmasını sağlayıp uygulama projelerini çizebilecek, dekorasyon uygulamalarını kontrol ve takip edecek, proje ve teklif sunumu, satış görüşmelerinin yürütülmesi ile satış sonrası hizmetlerin takibi gibi sorumlulukları üstlenecek uzman seviyede bir iç mimar aramaktayız.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Hilal Gayrimenkul - Datça

İstanbul Bahçelievlerde bulunan ofisimize Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kızılay Çözüm Eğitim Kurumları - Datça

TYT ,AYT ve ara sınıflara Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Asistan

Slayt Ajans Reklam ve Prodüksiyon Hiz Ltd Şti - Datça

Cast ajansında cast direktörlüğü yapacak bayan Asistan alınacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Lion Grup Call Center - Datça

Hochbezahlte Beschäftigungsmöglichkeit, wennSie auf muttersprachlicher ebene DeutschsprechenStellenbeschreibung• Wir suchen Damen und Herren Teammitglieder,die als kundenvertreter im Call Center desLion Call Centers in Kayseri/Türkei eingesetzt werden,die auf muttersprachlicher ebene Deutsch sprechen können,die den Verkauf unseres Projekts am Telefon (aus - /aussen)durchführen und unserem Unternehmen einen Mehrwertbieten.ARBEİTSZEİTENArbeitstageMo- Fr : 10:00 bis 18:30 UhrSamstags : Jeden 2. Samstag wird gearbeitet (10:00- 16:00)Soziale RechteErfahrene zuverlässige Arbeiter 4,000 TLPrämie: EUR (€) Pro Verkauf.SGK Soziale KrankenversicherungFahrtgeld: tägliche Auszahlung.Mittagessen: Eine Köchin ist vorhanden

1 ay önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Hyundai Su Arıtma Sistemleri - Datça

İşin tanımı: Sisteme yüklü ve otomatik düşen çağrılara karşılık vererek, hyundai su arıtma cihazımızı 1 ay ev ve iş yerlerine kurdurarak, ücretsiz denemelerini sağlamak. Gerektiğinde sahada aktif satışta da görev alınabilir.

1 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gözbebeğim Anaokulu - Datça

Bornova Manavkuyudaki Anaokulumuza Okul Öncesi Öğretmeni aramaktayız.

4 ay önce

KAMYON ŞOFÖRÜ

SÜRÜCÜLER TEMİZLİK TAŞERONLUK - Datça

FABRİKA İÇİ ÇALIŞACAK KAMYON ŞOFÖRÜ ARANIYOR!! SRC- E SINIFI EHLİYET- PSİKOTEKNİK ŞARTI ARANMAKTADIR. YAŞ ARALIĞI 18- 65 YAŞ ARASI. CİNSİYET ERKEK. ASKERLİĞİ YAPMIŞ OLMALI. ŞARTLAR GÖRÜŞMEDE SÖYLENECEKTİR.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Cansu İletişim - Datça

Turkcell sertifika sahibi olmak öncelik olmasına sebep olacaktır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Daloğlu Danışmanlık ve Sağlık Turizm Tic Ltd Şti - Datça

Genç dinamik azimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Bulaşıkçı

Gkk Restoran ve Kozmetik Tic Ltd Şti - Datça

Kadıköyde bulunan Kore restoranımızda çalışmak üzere Bulaşıkçı aramaktayız. Yalnızca fotoğraflı cvler değerlendirmeye alınacaktır. Koreköy Restoran- Cafe

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Eran Elektrik Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Datça

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Şirket içi muhasebe işlerinden sorumlu olacak,Fatura , İrsaliye , Makbuz kesmek,Ba-bs raporları düzenlemek.

3 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Konak Otelcilik ve Turizm A.Ş. - Datça

Taksim / Elmadağında 43 yıldır misafirlerine hizmet veren otelimizın Housekeeping Departmanı bünyesinde Kat Görevlisi olarak çalışacak Bay,Bayan takım arkadaşları aranmaktadır;İşin Özeti 1. Odaların misafir kullanımı için hazır hale getirilmesi. Sorumluluk Alanı1. Odalar.2. Temizlik, kullanım malzemesi ve misafir malzemesi yenileme hizmetleri.İşin Tanımı 1. Hizmetin sunulması ve kayıt edilmesi. 2. Hizmet üretim ortamının temizlik ve düzeninin sağlanması

4 ay önce

Datça Geneli Sektörler