Darıca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Darıca İş İlanları


Call Center

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Darıca

Göztepe köprüsüne ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan hukuk büromuzda İş Bankası projesinde görevlendirmek üzere Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır.Mesai Saatleri ; 09:00-18:00 Haftasonu tatil.

6 gün önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Kenez Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Dan A.Ş. - Darıca

Denizli ve çevre illerinde iş güvenliği prosedürleri yerine getirebilecek,firmada çözüm odaklı olarak çalışacak tecrübeli veya tecrübesiz İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 gün önce

Fizyoterapist

Binbir Hayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Darıca

Üsküdar kısıklıda bulunan merkezimizde gerektiğinde hidroterapi havuzunda da çalışabilecek ,uzun süreli çalışmayı düşünen Fizyoterapist ekip arkadaşı arıyoruz

6 gün önce

Asistan

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - Darıca

Ambalaj ürünlerinde satış yapan şirketimizin, yurt dışı seyahatlerinde, toplantı notları tutmada,İngilizceden Türkçe çeviri yapmada, mail ile müşteriler ilişkilerini yürütmede, görev yapacakAsistan aramaktayız.

6 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Prav Hukuk Bürosu - Darıca

Hukuk Büromuzun, Banka kurumlarının tahsilatını sağlayan Çağrı Merkezi departmanında görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız.*İlana sadece online başvurular ve deneyimli olanların başvuruları değerlendirilecektir.

6 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kmk Moda Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Darıca

Güneşlideki firmamızda çalışacak Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

6 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rihen W Center Gayrimenkul - Darıca

Kocaeli Gebzede bulunan Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlık firmamızda Deneyimli / Deneyimsiz Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

6 gün önce

Sekreter

Estegyn Beauty - Darıca

Nişantaşında bulunan kliniğimizde bankoda görev yapacak bayan Sekreter aranmaktadır.

3 hafta önce

Estetisyen

Esteliv Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Darıca

Beylikdüzündeki polikliniğimizde bizimle çalışacak tecrübeli Estetisyen aranıyor.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Göktürk Eczanesi - Darıca

Yeni açılan eczanemizde görevlendirmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

3 hafta önce

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı

Bediroğlu Tekstil İmalat ve İth San ve Tic Ltd Şti - Darıca

Tekstil fabrikamızda görevlendirmek üzere Aşcı ve Aşçı Yardımcısı alınacaktır

3 hafta önce

Operatör

Yolsan Trafik İşaretleri İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Darıca

Firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli , proje okumayı bilen , makinaya hakim Operatör alınacaktır.

3 hafta önce

Tır Şoförü

Nacar Nakliyat İnş Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Darıca

Genel olarak şehir içi nadiren şehir dışı gerektiği zaman kamyonda kullanabilen ekip arkadaşı ariyoruz.Yiğit nerde baba yığit

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Çapalife Güzellik Salonu - Darıca

İstanbul Fatih Çapa-Kocamustafapaşa-Mecidiyeköy şubelerimize Uzman Estetisyen yetiştirilmek üzere Stajyer Estetisyen ve Rep ihtiyacımız vardır. Aile sıcaklığı ortamında çalışmak isteyen başvuruda bulunabilir.DOLGUN ÜCRET+SGK+YOL+YEMEK +PRİM verilmektedir.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Oto Mega Otomotiv Tekstil Tic ve San Ltd Şti - Darıca

Tekstil mağazamızda, internet sitemizden gelen siparişleri hazırlayıp müşterilerle iletişim kuracak ve ürün takibi yapacak Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pbm Eğitim ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Darıca

Türkiye nin en yenilikçi gayrimenkul firması olan Pinvest Gayrimenkul Danışmanlığı, müşterilerine özel bir çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Kiram garantide, taşınma desteği, mini hasar onarım hizmetleri gibi programları sayesinde en çok tercih edilen gayrimenkul firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Şirketimizde çalışacak Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Kimler BaşvurmalıÇalışma saatlerini kendileri belirleyerek emeklerinin karşılığını üst sınırı olmaksızın kazanmak isteyenler,Kendilerine ve ailelerine zaman ayırmak, çocukları büyürken yanlarında olmak isteyenler,Kendi iş yerini minimum maliyetle kurarak, kendi işinde kendisi için çalışmak isteyenler,Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve sektörde kariyer yapmak isteyenler,Gayrimenkul sektöründe kariyerlerinin sürekli olmasını isteyenler,Yaptığı işte başarının profesyonel eğitimden geçtiğini inananlar,Kurumsal kimliğin önemine inananlar,İnsan İlişkilerinde başarılı, iç motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip girişimciler,Özgür bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer almak isteyenler,

1 ay önce

Sigortacı

Demir Sigorta Aracılık Hizmetleri - Darıca

Sigorta acentemiz için Bay-Bayan Sigortacı alınacaktır.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Personeli

Forsa Kağıtçılık San ve Tic Ltd Şti - Darıca

Kocaelide bulunan şirketimizde çalışacak İnsan Kaynakları Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Yönten Ambalaj Gıda Orman Ürünleri İnş ve Metal San ve Tic Ltd Şti - Darıca

Seyahat engeli bulunmayan bayan Yönetici Asistanı alınacaktır. Çalışma Yeri: Kocaeli /Darıcadır.

1 ay önce

Mutfak Personeli

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Darıca

Bayan Mutfak Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Robotik ve Kodlama Eğitmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Darıca

Robotik ve Kodlama Eğitmeni aranmaktadır.Mühendislik firmasının projelerinde görevlendirilmek üzere Robotik, Kodlama ve 3D Görselleştirme eğitmenleri Robotik ve Kodlama Eğitmeni aranmaktadır.Solidworks programına iyi seviyede hakim,Autocad, Draftsight vb. 2D programlardan en az birine kullanabilen,Robotik, kodlama, 3D modelleme alanlarının en az birinde uzman,Eğitim içeriği hazırlama, geliştirme ve eğitim verme konularında en az 2 yıl deneyimli,Çeşitli yazılım platformlarında projeler geliştirmiş,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Tabela Montaj Elemanı

Çağdaş Ajans - Darıca

Firmamız bünyesinde Üretim departmanında çalışacak Tabela Montaj Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ebe-Hemşire

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Darıca

Ebe-Hemşire aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hastanenin Yenidoğan bölümü için doğum hemşiresi Ebe-Hemşire aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Darıca

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Otomotiv Boya Ustası

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Darıca

Otomotiv Boya Ustası aranmaktadır.Otomotiv Bakım Onarım yapan Teknik Servise; hasarlı araçların onarım sonrası pasta cilasını ve boyasını yapacak Otomotiv Boya Ustası aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Enerji Sistemleri Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Darıca

Enerji Sistemleri Mühendisi aranmaktadır.Geri dönüşüm tesisinde görevlendirilmek üzere Enerji Sitemleri Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çağdaş Ajans - Darıca

Firmamız bünyesinde tasarım departmanında görev alabilecek Grafik Tasarımcısı çalışma arkadaşı aranmaktadır.,Çalışma Yeri Manise Şehzadelerdir.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Darıca

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aranmaktadır.

3 ay önce

Dijital Pazarlama Uzmanı

Vural Bilişim Danışmanlık ve Pazarlama - Darıca

Şirketimizin Dijital Pazarlama faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Dijital Pazarlama Uzmanı takım arkadaşları aramaktayız. Şirketimizin Folkart Towersta bulunan ofisinde görev alacaktır. Çalışma yeri İzmir Bayraklıdır.

3 ay önce

Garson

Tarihi Osmanlı Kahvecisi & Köfteci Yusuf Bey - Darıca

Garson çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Darıca İşkur İş ilanları

Darıca iş ilanları bölgesinde ikamet eden ya da yaşayan erkek bireyler başta olmak üzere pek çok bayan bireyler için de öne çıkan bu işsizlik sorunlarına yönelik anlamda büyük destek ve kazanımlar açısından da elde edeceğiniz büyük destekleri bu sanal ortam kapsamında alırsınız. Bu sayede de her türlü ilgili iş sahalarında çalışma faaliyetlerinde bulunma ve size direkt olarak sunulacak olunan referanslar ile de her türlü kazanımlar anlamında iş imkânlarını değerlendirerek mesleki açıdan yeterli olduğunuz bölümlere yerleştirilirsiniz. Hemen siz de ilgili meslek dallarına başvurunuz. Bu bakımdan da sistemi düzenli bir şekilde inceleyerek size yönelik bir meslek alanda deneyim sahibi olduğunuz bir kapsamda yer bularak iş ilanlarını günlük olarak inceleyerek size uygun işlere sahip olursun.
Darıca Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdi İpekçi, Bağlarbaşı, Bayramoğlu, Cami, Emek, Fevziçakmak, Kazımkarabekir, Nenehatun, Osmangazi, Piri Reis, Sırasöğütler, Yalı, Yeni, Zincirlikuyu
Darıca İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Darıca İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler