Daday İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Daday İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Asfen Okulları - Daday

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Daday

Firmamızda çalışmak üzere logo go3 muhasebe programını kurabilen stok cari çek senet satış ve satın alma faturaları Ba Bs kontrolü ve takibi yapabilen müşteri ilişkilerinde kuvvetli iletişim kurabilecek ekip arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Zirve Gayrimenkul - Daday

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Endüstri Mühendisi

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Daday

Gıda makineleri imalatı yapan fabrikamıza; Endüstri Mühendisi aramaktayız.

11 ay önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - Daday

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

5 ay önce

Uzman (Genel)

Kavak Yerel Eylem Grubu Derneği - Daday

Derneğimizin onaylanmış yerel Kalkınma Stratejisi kapsamındaki faaliyet ve projelerin gerektirdiği hazırlık, organizasyon ve benzeri diğer teknik görevlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere Uzman istihdam edilecektir.

3 ay önce

Rehber Öğretmeni

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Daday

Branşında deneyimli Rehber Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Ays Temizlik Hizmetleri - Daday

Ceyhanda bulunan, AYS TEMİZLİK HİZMETLERİne sektöründe lider temizlik firmamıza bayan elemanlar aranmaktadır.1 öğün yemek+servis firmamız tarafından karşılanmaktadır.

2 ay önce

Proje Danışmanı

Güneş Gayrimenkul - Daday

Turizm sektöründe faaliyetlerine devam eden firmamızın yeni kurulacak proje danışmanlığı ekibi için yetiştirilmek üzere 18-25 yaş aralığında bay-bayan personeller alınacaktır.Yapılacak işle ilgili işe başlayan adaylara gerekli sektörel eğitimler firmamız tarafından verilecektir.

11 ay önce

Kalite Kontrol Mühendisi

Pbs Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Daday

İş tanımı:• Kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgili araştırmaları yürütmek,• Kurum içi kalite yönetim sisteminin performansını izlemek ve değerlendirmek,• Müşteri talep ve şikayetleri ile ilgili süreçleri yönetmek,• İç denetim faaliyetlerinin organizasyon ve takibinde aktif rol almak,• Kalite dökümantasyonlarının hazırlanmasında rol almak,• Kurum içi aksaklıkları tespit etmek ve önleyici aksiyonların alınmasını sağlamak,• Süreç geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapmak,• Düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin etkinliğini izlemek ve raporlamak,• Tüm ekip üyelerinin kalite sistemleri ile politikalarına uyumlu şekilde çalışmalarını sağlamak,• Haftalık, aylık veya üç aylık kalite yönetim raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak,

5 ay önce

Satış Danışmanı

Murathan Özer Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Daday

Şirinevler Türk Telekom Mağazamızda çalışacak dış görünümüne özen gösteren satış konusunda kariyer hedefi olan ve bu işe hevesli olan arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Daday

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

11 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Daday

Mersinde ikamet eden başvurular kabul edilecektir.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Evform Elektronik Tic A.Ş. - Daday

Çağrı merkezimize gelen/giden çağrıların standartlara uygun cevaplanması; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması sağlayacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Talya Group - Daday

E-ticaret sektöründe bilgili Mevcut E-ticaret sitelerimizde (n11, gitiigidiyor, trendyol, hepsiburada, amazon vs.) siparişlerimizi takip edecek, hazırlayacak, ürün girişi yapabilecek,, Paketleme yapabilecek elemanlar arıyoruz.Mesai saatleri 10:00 - 19:00. MAAŞ Asgari +  SSK. Yemek ve yol mevcut değildir.NOT: Ofis ortamında çalışma istenilecektir.

5 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Daday

Firmamız yurt içi ve yurt dışı fuar stand tasarım, imalat ve kurulumu yapmaktadır. Fuar stand tasarımında yaratıcılığına güvenen ve tecrübesi olan Fuar Stand Tasarımcısı çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Sağlam Lojstik - Daday

Ofisimizde çalışacak Sekreter aramaktayız.

11 ay önce

Architect Or Interior Architect (Hamburg)

B2Buniversal Gmbh - Daday

B2BUniversal seeks talent that will help shape the firm’s future. Our Hamburg office is hiring a licensed Architect or Interior Architect for a permanent full time position. Our firm is “right sized” with enough dedicated staff to complete significant projects. We design and create rooms for gastronomy, hotels, ships, boats, residential and offices. More than 380 companys worldwide belong to us: Design- and architecture offices leading specialist companies and furniture manufacturing.in otherwords, we are manufacturers ourselves and therefore independent of suppliers. For our customers, this means: the highest quality, punctuality and budget compliance.RESPONSIBILITIES• Performs planning and design work for multi-phase new construction, renovations, and improvement projects for real property facilities, utilizing a professional knowledge of architectural concepts, principles, and practices.• Develop technical solutions for assigned tasks• Conduct shop drawing reviews• Communicate and coordinate with clients/owners and consultants, as necessary• Ability to carry out assignments with minimal supervision• Modelling - Rendering - Animate

7 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Daday

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Üretim Elemanı

Genç Polimer Kimya San Tic Ltd Şti - Daday

İTOSBda bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Üretim Elemanları alınacaktır.

3 ay önce

Kastamonu Geneli Sektörler