Çüngüş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çüngüş İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Personeli

İysmobil Haberleşme İletişim Hiz Ltd Şti - Çüngüş

Vodafonenun yetkili çözüm ortağı olan firmamızda Sahada Vodafone mobil hat ve fiber İnternet satışı gerçekleştirecek personeller aramaktayız.

4 ay önce

Klima İmalat ve Montaj Elemanı

Arya Grup Isıtma Sistemleri San Tic Ltd Şti - Çüngüş

Firmamızda görevlendirilmek üzere Klima İmalat ve Montaj Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Planlama Elemanı

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Çüngüş

Satış Ve Pazarlama Konusunda Hizmet Veren,Uluslararası bir hazır gıda Markasının Distribütörlüğünü yapmakta olan şirketimize,Daha önce hızlı tüketim sektöründe çalışmış;planlama Ve operasyonel yönetim konularında tecrübeli,cari yönetim becerisi olan Planlama Ve Ön Mubasebe Sorumlusu Takım Arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çüngüş

Firmamız bünyesinde çalışacak muhasebe deneyimi olan Satış Danışmanı alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Çüngüş

Düzenli, tertipli ve arşivleme yönü gelişmiş, ETASQL8 kullanmasını bilen, ithalattan anlayan, sürekli telefonla oynamayıp işine yoğunlaşan Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.*Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

1 yıl önce

Otomotiv Boya Ustası

Servis 20 - Çüngüş

Firmamızda çalışacak Oto Boya Ustası arıyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çüngüş

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Personel giriş çıkışları ve bordroların hazırlanması,İşkura kayıtlı,Mutabakat BA – BS yapacak,Operasyonda ofis trafiğini yönetecek,Telefonlara bakacak. Müşteri cari hesaplarını güncel olarak tutmak ve takibi,Kdv,muhtasar,ssk.Ba.Bsaçılış,kapanışhesaplarının,geçici vergi hesaplarının takip ve denetimi,

8 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Butik Kolik - Çüngüş

Tekstil firmamız da görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Satış Elemanı

Elif Otomotiv - Çüngüş

Sahibinden.com üzerinden araç yedek parçası satışı ve ilan paylaşımı yapacak bayan eleman arıyoruz.

6 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - Çüngüş

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

8 ay önce

Ziraat Mühendisi

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Çüngüş

Firma bünyesinde bulunan organik projeleri yönetebilecek 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Systemmep Mühendislik - Çüngüş

Firmamız Mekanik Tesisat Projelendirme sektöründe hizmet vermektedir.Ofisimizde görevlendirilmek üzere konularında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere Makine Mühendisi alınacaktır.

7 ay önce

Saha Danışmanı

Kirvem Dekorasyon Yapı İnş İç ve Dış Tic Ltd Şti - Çüngüş

Deprem Testi, İmar Barışı, Dekorasyon ve Tadilat konuları ile alakalı İstanbul Genelinde; Saha Danışmanı arıyoruz.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Golfer Tekstil Turizm San Tic A.Ş. - Çüngüş

Şirketimizde özellikle Ön Muhasebe, Tahsilat, Cari Hesapların Takibi gibi görevleri yürütecek ve aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Turyap Süleymanpaşa Tekirdağ - Çüngüş

Yeni açılacak olan Süleymanpaşa Turyap acentemizde telefon karşılama çay kahve servisi yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Sekreter

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Çüngüş

Gıda alanında faaliyette bulunan firmamıza kadın Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Mağaza Müdürü

Naz Genç Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Çüngüş

Kuşadası Vodafone Shop mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Ofisi - Çüngüş

Yeminli Mali Müşavirlik, denetim ve iade ofisimize çalışma arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Çüngüş

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

7 ay önce

Grafiker

Eybs Bilişim Yönetim San Tic Ltd Şti - Çüngüş

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda web ve sosyal medya tasarımları konusunda deneyimli grafik tasarımcı ekip arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Diyarbakır Geneli Sektörler