Çorum İş İlanları, Çorum'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çorum İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Max - Çorum

GENEL NİTELİKLER * Tercihen Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümlerinden mezun, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Kuruluşumuzun misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, * Analitik düşünüp hızlı karar verebilen, * Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, sunum ve raporlama becerilerine sahip, * Disiplinli, dikkatli ve titiz çalışmayı ilke edinen, * Prezantabl, güler yüzlü, insan ilişkileri ve ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Tivolistone / Nurdan Tosuner - Çorum

Satış Temsilcisi aranmaktadır.Mağazamızda altın ve gümüş atölyelerine sentetik taş satmaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Lulu Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti. - Çorum

Firmamızın Antalya Manavgat üretim tesisinde istihdam edilmek üzere ön muhasebe elemanı ihtiyacımız vardır. Aranan Nitelikler *Mikro muhasebe programı kullanabilen *En az 3 yıl tecrübesi olan *Tercihen Kozmetik sektörü deneyimi olan *İletişim becerileri gelişmiş *Sorumluluk sahibi,güvenilir İş Tanımı *Fatura takibinin ve gelen faturaların muhasebe kayıtlarının yapılması *Fatura ve irsaliye hazırlanması *Kasa işlemlerinin takibi *Merkez birimlerle koordineli olarak iş takibi ve evrak akışının yönetilmesi *Ödeme ve tahsilatların takibinin yapılması *Ürün kabul ve fiyatlandırma yapılması *Yapılan işlerin raporlanması *Stok takibi ve ürün yönetimi

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Estem Endüstriyel Temizlik - Çorum

İSTOÇ TA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIŞI KONUSUNDA FAALIYET GÖSTEREN FİRMAMIZA UZUN SURELI ÇALISACAK BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.MAAŞ VE DIGER SARTLAR KARŞILIKLI GÖRUSMEDE BELIRLENECEKTIR

1 ay önce

Eğitim Danışmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Çorum

Eğitim Danışmanı aranmaktadır.İstanbul Avrupa yakasında metrobüs güzergahında bulunan kursumuza; Tele-Satış kabiliyeti olan, veli bilgilendirmeyle kursa davet edip ağırlayacak Eğitim Danışmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Transfer Baskı Ustası

Erhan Serigrafi Tic. Ltd. Şti. - Çorum

TRANSFER BASKI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZA DENEYİMLİ TRANSFER BASKI VE SERİGRAFİ BASKI USTALARI ALINACAKTIR. SSK YOL YEMEK MEVCUTTUR.

2 ay önce

Mobilya Ustası

Denız Mobılya - Çorum

İş disiplini olan, daimi çalışabilecek ,ustalığına güvenen ,kesinlikle çalışma ortamını bozmayacak ve kesinlikle işe gelmemezlik yapmayacak ustalar aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Raz İletişim - Çorum

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Almanya yönelik çalıştığımız sektörde Tükiyenin en büyük Call Center işbirliği ile Karamanda yeni projelerle ve ACC As Güvencesiyle bizimle yola çıkmak istermisiniz?Yüksek Maaş + Prim + SSKÇalışma yeri :Karaman

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ilpen Kalemcilik San Tic. Ltd Şti - Çorum

GENEL NİTELİKLER İstanbul İstoç ofisimizde çalışmak üzere; - 30 yaşını aşmamış, - Ön muhasebe/ Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, - Mevzuata ve hesap planlarına hakim, - Muhtasar beyanname, BA-BS formları, Cari hesap mütabakatı, ön muhasebe işlemlerinin takip ve kontrolü konularında bilgi sahibi, - Bay-bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız. İŞ TANIMI Muhasebe Elemanı olarak; Şirketimizin İstoç ofislerimizde görevlendirilmek üzere, Firmamızın bünyesinde bulunan genel muhasebe departmanına destek verecek,

1 ay önce

Kimyager

Avrupa Petro Kimya Ltd. Şti. - Çorum

• Giriş kontrol ve süreç kontrol planları dahilinde kalite kontrol testlerini yapmak • Standartlara uygunluğunu denetlemek, • Uygunsuzluk tespitinde üstlerine bilgi vererek düzeltici aksiyonlar almak. • Kontrol planları dahilinde ürünün fiziksel ve mekanik testlerini yapmak, • Şahit numune arşivini oluşturmak ve güncelliğini takip etmek, • Renk onayı vererek seri üretim iznini vermek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar • Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu; Kimya bölümü mezunu • 20-28 yaşaralığında • Tercihen en az 2 yıl konusunda tecrübe edinmiş • Planlama becerisi ve zaman yönetiminde yetkin, • Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, • Disiplinli ve dikkatli çalışmayı ilke edinmiş. • Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış başvuruları beklemekteyiz. görüşmeler yüzyüze yapılacak

2 ay önce

İhracat Sorumlusu

Elbir Oto Yedek Parça İmalat ve Tic Ltd Şti - Çorum

Oto Yedek Parça İmalatı yapan firmamıza, ihracat departmanında çalışacak İhracat Sorumlusu aranmaktadır.İkitelli OSB’ye ulaşım kolaylığı olan adaylar tercih edilecektir.

2 ay önce

Kesimci

Veo Bebe Çocuk Araç Ve Grç. Teks. San. Tic. - Çorum

Bebe Çocuk Giyiminde Deneyimi olan Makastar aramaktayız..

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Set Kullan At Tem Ürün Amb A.Ş. - Çorum

Bodrum ve çevresinde ambalaj, kağıt, kullan-at ve temizlik sektöründe toptan ve parekende satış hizmeti veren şirketimizde görev almak üzere deneyimli Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Muhasebe evraklarının doğru şekilde işlenmesi ve kontrolünün sağlanması,Banka, Satıcı ve Diğer cari hesapları izleyecek ve satıcıların mutabakatını yapacak.BA-BS formu mutabakatlarının kontrolünü sağlayacak,KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlayacak,Genel hesapların kontrolünün sağlanması,Genel Muhasebeye konu olan tüm işlemlerin Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe ilkeleri doğrultusunda işleyişini, muhasebeleştirilmesini ve denetimini sağlayacak,Vergisel yükümlülüklerin doğru ve zamanında yerine getirilmesi için gerekli çalışmaları yapabilecek,Yapılan e ticaret sisteminin faturalandırma süreçlerini gerçekleştirebilecek.

2 gün önce

Banko Görevlisi

Esnan Agız Dis Sag. Beylıkduzu - Çorum

Tercihimiz Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden Macro Dental kullanmasını bilen, akşam 16:00 - 23:00 arası çalışacak güleryüzlü, prezentabl, disiplinli, sorumluluk sahibi ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu hasta karşılama ve kayıt kabul görevlisi arıyoruz.

1 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Seman Turizm Seyahat Ve Ticaret Ltd Şti - Çorum

Bünyemizde çalışmak üzere daha önceden tecrübeli,diksiyonu güzel ve ikna kabiliyeti kuvvetli bayan arkadaşlar aramaktayız. Çalışma günleri ve saatlerimiz şöyledir : Haftaiçi : 09:30 - 18:00 C.tesi : 09:30 - 15:00 Pazar : Tatil Tecrübeli ve çalışma saatleri kendisine sorun yaratmayacak olan arkadaşlar CV'sini bıraksın lütfen.

2 ay önce

Radyoloji Raportörü

Ankara Cerrahi Tıp Merkezi - Çorum

Öveçlerde Bulunan Ankara Cerrahi Tıp Merkezine Ultrason raporlama bilen Radyoloji Raportörü alınacaktır.

4 gün önce

Muhasebe Sorumlusu

Aydem Elektrik Taahhüt Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Çorum

Akçaburgaz mahallesi Esenyurtta bulunan firmamıza Muhasebe departmanında çalışacak Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Micro, Luca ve Ms Office programlarını bilen,Cari hesapların takibini ve mutabakatını yapacak,Bankalar ile ilgili tüm günlük işlemleri yürütecek ve bakiye raporlaması yapacak,Günlük, Haftalık ve Aylık bazda kredileri takip edip, kasa hareketlerini sisteme girecek,Tekdüzen hesap plana vakıf ve yapıya uygun kayıt yaratıp takip edebilen,Personel özlük işlemleri ve Bordrolama işlemlerine vakıf,İşlenen Fiş, Fatura ve Kasa girişlerini sisteme işlenmesini sağlayacak,Ba / Bs Form Mutabakatlarını sağlayacak,Cari hesap Mutabakatları yapacak,SGK teşviklerini titizlikle takip edip, uygulayacak,Mizan incelenmesi denetimi yapabilen,Banka, çek, kredi, kasa kayıtlarını günlük olarak muhasebeleştirecek,Fatura, Evrak, Makbuz, vb. tüm evrakları günlük olarak muhasebeleştirecek,KDV, KDV2, Muhtasar, Geçici, Damga, Kurumlar vergisi beyannamelerini onay aşamasına kadar hazırlayabilen adayların başvuruları kabul edilecektir.

1 ay önce

Çocuk Gelişimi Meslek Elemanı

Kids Anka Aktivite Merkezi - Çorum

Kids Anka Aktivite Merkezi18 Aydan 12 Yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu tek aktivite merkezi.Güler yüzlü ve Çocuklar ile iletişimin kuvvetliyse,Koordinasyon becerinin yüksek olduğuna inanıyorsan,Sabırlı ve yeniliklere açık olduğunu düşünüyorsan,Eeee ne duruyorsun, Haydi Kids Ankaya.Çalışma saatlerimiz;Hafta içi 09:00-18:00C.tesi-Pazar: 10:00-19:00Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 10 gündür. İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

1 hafta önce

Teknik Ressam

Ar-Er Tres Makine - Çorum

MAKİNE İMALATI YAPAN FİRMAMIZIN TEKNİK BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ. Aranan Özellikler ; 1- Solidworks çizim programına hakim (hızlı ve pratik olması önceliklidir) 2- Takım çalışmasına uyumlu 3- Diksiyonu ve hitabı düzgün 4- Office programlarını iyi kullanabilen NOT : 1-Fabrikamız gaziosmanpaşa/küçükköyde olup yakında ikamet edenler öncelikli değerlendirilecektir. 2- Maaş karşılıklı görüşme ve program kullanma becerisi görüldükten sonra belirlenecektir.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Everest Dershanesi - Çorum

EVEREST EĞİTİM KURUMLARINDA 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ 2.DÖNEMİNDEN BAŞLAYARAK YENİ AÇILACAK BİNAMIZDA LİSE VE MEZUN ÖĞRENCİLERE DERS DESTEĞİ VEREBİLECEK ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINDA YARDIMCI OLABİLECEK MATEMATİK BRANŞINDA ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR. ARANAN ÖZELLİKLER: *ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, *PEDEGOJİK FORMASYONU OLAN, *TERCİHEN MESLEKTE DENEYİMİ OLAN, *BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERE İLGİSİ OLAN, *İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK,SORUMLULUK SAHİBİ,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİ SEVEN .BAŞVURULAR KURUMA ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLINE'A CV BIRAKARAK YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Çorum İşkur İş İlanları

Çorum, tekstil, makina, gıda ve ticaret alanında gelişmiş illerimizden biri olarak biliniyor. Özellikle dış ticarete büyük katkılar sunan Çorum şirketleri, Çorum’daki istihdamın önemli bir payına sahip oluyor. Çorum iş ilanları, sanıldığından çok daha yüksek talep görmekte, bu ilanlar üzerinden her yıl yüzlerce kişi yeni işlere erişebilmektedir.
Çorum Açık İş İlanları
Çorum iş ilanları arasında ilanlarına daha sık rastladığımız Bilsar Dış Ticaret A.Ş, Mintay Tekstil, Alapala Makine, Baktat Gıda, Uğur Makine, Hayat Tıbbi Aletler A.Ş gibi büyük firmalar, Çorum’da istihdamın günden güne artmasına vesile oluyor.
Amacınız dünyaya açılan bir firmada çalışmak ve kariyer basamaklarını hızlı hızlı çıkmaksa Çorum iş ilanlarına göz atabilir, Çorum’dan dünyaya açılan çok sayıda şirket arasından seçiminizi en iyi biçimde yapabilirsiniz.

Çorum Geneli Sektörler