Çorum İş İlanları, Çorum'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çorum İş İlanları


Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Çorum

Pazarlama konusunda deneyimli, ikna kabiliyeti yüksek, pazarlama departmanımız da çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Vakıftur Turizm San ve Tic Ltd Şti - Çorum

Oto Yıkama İşletmemizde İstihdam ettirilmek üzere Oto Yıkama Görevlisi ve Detaylı Kuaför Boya koruma Ustaları alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Günce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Çorum

Mali Müşavirlik ofisinde firmaların Adan Zye tüm muhasebe süreçlerinin planlanarak yürütülmesi konusunda sorumluluk alabilecek tecrübeli adaylar,Mükelleflerden gelen tüm faturaların, şirket kurallarına ve mali mevzuata uygunluğunu kontrol etmek, Tek düzen hesap planında yapıya uygun olarak kayda alınmasını sağlamak, gerektiğinde ilgililerle iletişime geçmek ve tüm süreçlerin yönetilmesi,Aylık muhasebe kapanış sürecine uygun olarak kapanış muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması,Aylık BA/BS Bildirimlerinin hazırlanması,Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması,Personel işlemleri ve SGK bildirimlerinin hazırlanması ve elektronik ortamda onaylatılması

1 ay önce

Architect Or Interior Architect (Hamburg)

B2Buniversal Gmbh - Çorum

B2BUniversal seeks talent that will help shape the firm’s future. Our Hamburg office is hiring a licensed Architect or Interior Architect for a permanent full time position. Our firm is “right sized” with enough dedicated staff to complete significant projects. We design and create rooms for gastronomy, hotels, ships, boats, residential and offices. More than 380 companys worldwide belong to us: Design- and architecture offices leading specialist companies and furniture manufacturing.in otherwords, we are manufacturers ourselves and therefore independent of suppliers. For our customers, this means: the highest quality, punctuality and budget compliance.RESPONSIBILITIES• Performs planning and design work for multi-phase new construction, renovations, and improvement projects for real property facilities, utilizing a professional knowledge of architectural concepts, principles, and practices.• Develop technical solutions for assigned tasks• Conduct shop drawing reviews• Communicate and coordinate with clients/owners and consultants, as necessary• Ability to carry out assignments with minimal supervision• Modelling - Rendering - Animate

1 ay önce

Modelist

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Çorum

Şişli/Bomontide Tekstil firmasında çalışacak Modelist alınacaktır.Maaş+Yemek+Sgk+Tüm Sosyal Haklara sahip

2 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Çorum

Firmamız bünyesinde Tam Zamanlı çalışmak üzere Kurumsal Satış Yöneticisi olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

2 ay önce

Çorum İşkur İş İlanları

Çorum, tekstil, makina, gıda ve ticaret alanında gelişmiş illerimizden biri olarak biliniyor. Özellikle dış ticarete büyük katkılar sunan Çorum şirketleri, Çorum’daki istihdamın önemli bir payına sahip oluyor. Çorum iş ilanları, sanıldığından çok daha yüksek talep görmekte, bu ilanlar üzerinden her yıl yüzlerce kişi yeni işlere erişebilmektedir.
Çorum Açık İş İlanları
Çorum iş ilanları arasında ilanlarına daha sık rastladığımız Bilsar Dış Ticaret A.Ş, Mintay Tekstil, Alapala Makine, Baktat Gıda, Uğur Makine, Hayat Tıbbi Aletler A.Ş gibi büyük firmalar, Çorum’da istihdamın günden güne artmasına vesile oluyor.
Amacınız dünyaya açılan bir firmada çalışmak ve kariyer basamaklarını hızlı hızlı çıkmaksa Çorum iş ilanlarına göz atabilir, Çorum’dan dünyaya açılan çok sayıda şirket arasından seçiminizi en iyi biçimde yapabilirsiniz.

Çorum Geneli Sektörler