Çorum İş İlanları, Çorum'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çorum İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Çorum

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Müdürü aramaktayız.Potansiyel müşterileri tespit etmek, doğru kanallar aracılığı ile iletişim kurmak,Kamu ve özel sektörde belirlenmiş potansiyel müşteriler ile tüm uzman kaynak, danışmanlık hizmetleri ve ürün satış operasyonlarını yürütmek,Mevcut müşterilerdeki yeni satış fırsatlarını takip etmek,Müşterinin taleplerini analiz etmek ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak,Birim yöneticilerine ilgili satış raporlarını hazırlamak ve sunmak,Müşteriye sunulacak teklif ve sözleşmenin hazırlanması için şirket içerisinde gerekli organizasyonu yapmak ve müşteriye sunmak.

1 ay önce

Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Çorum

Ofisimize Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.Konum: Çağlayan,İstanbul

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çorum

Pendikte bulunan kliniğimize deneyimli Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Çorum

Çay ve yemek servisi yapacak, ortak alan ve ofislerin temizliğinden sorumlu Kadın Çay ve Temizlik Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Royalde Home Gardinen Tic Ltd Şti - Çorum

Tekstil firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.Not: Servisimiz yoktur.

2 ay önce

Tahsilat Sorumlusu

Han Express Kargo Taşımacılık Tic A.Ş. - Çorum

Tahsilat raporlarına göre müşteriler ile bire bir telefon görüşmeleri yaparak, tahsilat takibini yapmak ve zamanında tahsil edilmesini sağlamak. Müşteri tahsilatlarını programa işlemek,· Müşteriler ile hesap mutabakatı yapmak,· Tahsilat planlarını oluşturmak,· Müşteri bakiyeleri ve ödeme vadelerine göre rapor hazırlamak ve ilgililere sunmak,· Tahsilat raporlarının hazırlanması ve sorunlu tahsilatların süreçlerini takip etmek,· Müşteri çeklerinin sisteme girilmesi, ve kredi kartı işlemlerinin yapılması,· Cari hesap kartlarının risk limitlerinin kontrolü ve satış siparişlerinin buna göre satış onaylarını vermek,· Borç yaşlandırma tablosu hazırlamak ve buna göre aylık tahsilat beklentisi raporunu sunmak.

1 ay önce

Misafir Hizmetleri Yetkilisi

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Çorum

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Çorum

Sakarya / Arifiye bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Trans Efe Lojistik Eood Şirketi Bursa - Çorum

Dış görünüşüne önem veren,özgüveni yüksek,takım çalışmasına yatkın,diksiyonu iyi olan, ikna kabiliyetine sahip,hırslı Satış Elemanı arıyoruz.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Çorum

Şirketimize finans bölümünde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Cari mutabakatlar,BA/BS formaları,Bankalar - Günlük takip edilecek,Fiziki kredi kartları,Sanal POS yönetimi,Kredi ödemeleri,Çek girişleri - çıkışları yapacak,Şirket risklerini takip edecek,Şirket bünyesindeki diğer ödemeleri takip edecek .

2 ay önce

Mimar

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Çorum

SOM YAPI Başakşehir şantiyesi için Mimar arkadaşlar arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır. Cumartesi günleri tam gün çalışılır pazar günleri ise boştur.

1 ay önce

Eğitim Danışmanı

Tuzer Online Egitim - Çorum

Dershanemiz bunyesinde kurumumuzda Calismak uzere Egitim danismani ariyoruz Aktif arac kullanabilen Ilgili bölümlerden mezun Aile ziyaretleri yapabilecek Iletisimi Güçlü Ikna Kabiliyeti Yüksek Işinde Disiplinli. (not:Şöför aramiyoruz)

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Çorum

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Çorum

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

2 ay önce

Garson

Erar Grup Lojistik Turizm Gıda San ve Tic A.Ş. - Çorum

Ortaköy Balmumcu Mahallesinde bulunan Republica Otel Cafeteryasına self servis çalısacak genç bayan Garson aranıyor .Sabah .07:00 Öğlen 15:00 çalışma saati

3 ay önce

Grafiker

Newton Basım Yayın Pazarlama Tic Ltd Şti - Çorum

Firmamızda çalışmak üzere Grafiker aramaktayız.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Uğurlu Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu - Çorum

Çekmeköyde bulunan dershanemizde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Agn Eğitim Hizmetleri ve Tic Ltd Şti - Çorum

Firmamızda görevlendirmek üzere Okul Öncesi Öğretmen alınacaktır.Çalışma saatleri ; 08:18:30 şeklindedir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Premier Group Tekstil İç ve Dış Tic Ltd Şti - Çorum

İstanbul Güngören bölgesindeki ofisimizde Muhasebe Departmanına aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı:Gelen faturaların takibi ve işlenmesi,İhracat işlemlerinin yapılması,Gelen telefonlara bakılması.

1 ay önce

Ticari Taksi Şoförü

Mavişehir Taksi - Çorum

İzmir Mavişehir lokasyonunda bulunan taksi durağında görev alacak, bütün gerekli kartlara sahip, emekli Taksi Şoförleri alınacaktır.

3 ay önce

Çorum İşkur İş İlanları

Çorum, tekstil, makina, gıda ve ticaret alanında gelişmiş illerimizden biri olarak biliniyor. Özellikle dış ticarete büyük katkılar sunan Çorum şirketleri, Çorum’daki istihdamın önemli bir payına sahip oluyor. Çorum iş ilanları, sanıldığından çok daha yüksek talep görmekte, bu ilanlar üzerinden her yıl yüzlerce kişi yeni işlere erişebilmektedir.
Çorum Açık İş İlanları
Çorum iş ilanları arasında ilanlarına daha sık rastladığımız Bilsar Dış Ticaret A.Ş, Mintay Tekstil, Alapala Makine, Baktat Gıda, Uğur Makine, Hayat Tıbbi Aletler A.Ş gibi büyük firmalar, Çorum’da istihdamın günden güne artmasına vesile oluyor.
Amacınız dünyaya açılan bir firmada çalışmak ve kariyer basamaklarını hızlı hızlı çıkmaksa Çorum iş ilanlarına göz atabilir, Çorum’dan dünyaya açılan çok sayıda şirket arasından seçiminizi en iyi biçimde yapabilirsiniz.

Çorum Geneli Sektörler