Çinko Geri Kazarım İş İlanları - prokariyer.com

Çinko Geri Kazarım İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Tlg Turizm Taşımacılık Hiz Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamıza alanında tecrübeli Sosyal Medya ve Seo Uzmanı arkadaşlar arıyoruz.

8 ay önce

Peyzaj Mimarı

Cansa Peyzaj İnş Taah Tic ve San Ltd Şti - Ankara,

Enbi Peyzaj Fidancılık Sera firmamızda çalıştırılmak üzere Kadı Peyzaj Mimarı arıyoruz.Ankara -Y.Mahalle’de bulunan seramızda sabit çalışacak ve daimi olacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Merchandiser

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,

Firmamızda çalışmak üzere Merchandiser aranmaktadır.İş Tanımı:Müşteriden almış olduğu numune ve siparişi prosedüre uygun şekilde yazılı olarak tanımlar ve gerekli birimlere vererek işin başlamasını sağlar. Müşteriden aldığı sipariş dosyasında yer alan ürünlerin tüm özelliklerini müşteri firma ile irtibata geçerek netleştirir. Bu bilgileri , bilgisayara girer ve ilgililerin sipariş ile ilgili bilgilere sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Sipariş alımından siparişin sevkiyatına kadar olan üretimin tüm aşamalarında müşteri adına numune ve sipariş sürecinin yönlendirir. Numune ve siparişin tamamlanıp istenilen standartlarda sevkiyatından sorumludur.Her türlü numunenin planlanan zamanlarda müşteriye yollanmasından ve müşteri onayının zamanında alınmasından sorumludur. ( karşıt numune . Fotoğraf numunesi , beden seti , imalat ve yıkama numunesi , baskı , nakış , aksesuar vb )Numune aşamalarında müşteri ve modelhane arasındaki her türlü bilgi akışını yazılı olarak sağlar.

11 ay önce

Satış Elemanı

Elit Gelinlik - İzmir,Bursa,İstanbul Anadolu,

Gelinlik firmasında çalışacak tecrübeli Kadın personel alınacaktır, Firma bünyesinde yemek çıkmaktadır

9 ay önce

Motor Mekanik Ustası

Ny Otomotiv San ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Beylikdüzü Haramidere Sanayi Sitesinde Faaliyet Gösteren Özel Oto Servisimize Mekanik / Motor Ustası alınacaktır.

8 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Mersin,Burdur,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,İzmir,Ankara,İstanbul Anadolu,Bursa,Mersin,İzmir,İstanbul Avrupa, Ankara,İstanbul Anadolu,Konya,Kocaeli,İzmir,Konya,Adana,İstanbul Anadolu, Antalya, İzmir, Ankara, Adana, Adıyaman, Teki

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

3 ay önce

Diyetisyen

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan Diyetisyen arkadaşımız ile uzun süreli bir iş birliği yapmayı arzu ediyoruz. Alışılagelmişin biraz dışında biraz yenilikçi biraz da gelişimci…1. Şirket merkezimiz İstanbul’un en kalabalık merkezlerinden birisi olan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi kampüsünde EGS Bloklarında ve herkesin ulaşabileceği bir lokasyonda olduğu için ve showroom şeklinde olduğu için haftada bir-iki gün bu bölgenin çalışanlarına sunacağımız anduwellness konsepti ile beslenme ve andulasyon seans hizmetlerinin bütüncül bir şekilde sunulması.2. Haftanın diğer günlerinde ise, hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapistler ile telefon ön görüşmesi yapılması, detay görüşme için randevu alınması neticesinde ziyaret edilerek ilgili sağlık uzmanına, beslenme ve andulasyon, fiziksel aktivasyon + andulasyon gibi konularda bilimsel temellere dayanarak hazırlanan sunumun yapılması. Sunum sonrasında oluşan talebe göre siparişin alınarak sisteme girilmesi ve teslim tarihin belirlenmesi.3. Belirlenen teslim tarihinde adrese kargo organizasyonunun yapılması, kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi. 4. Kongre, Sempozyum veya özel belirlenen günlerde Üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Beslenme ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.5. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

10 ay önce

Teknik Eleman

Özkanbay Turizm Organizasyon ve Tic Ltd Şti - Bursa,İstanbul Anadolu,Bursa,Ankara,Tüm Şehirler,

RUSYA daki şantiyemize deneyim ve belge sahibi Teknik Personel alınacaktır.

4 ay önce

Tekstil Makineci

Destina İç ve Dış Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Anadolu,Antalya,İstanbul Avrupa,

Beylikdüzünde bulunan imalathanemizde çalışacak çanta,valiz ve bavul dikişi yapabilecek personel aramaktayız.

7 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Reha Akademi - İstanbul Anadolu,

Pendik Reha Akademi bünyesinde görevlendirilmek üzere üzere Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mb Hafriyat Lojistik İth İhr Tic Ltd Şti - Ankara,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,

Avcılar bulunan ofisimize 25/35 yaş arası bayan Ön Muhasebe Sekreter alınacaktır.Detay ve şartlar başvurudan sonra birebir konuşulacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Personeli

Girişim Araştırma - Adana,Konya,Ankara,Kocaeli,İstanbul Avrupa,

Firmamıza deneyimli deneyimsiz Saha Satış Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Ankara,Bursa, İzmir, Gaziantep,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Denizli,Kocaeli,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Mersin,İstanbul Anadolu,

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

11 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Deniz Digital - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir,Ankara,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,

Firmamız Digiturk, Türktelekom ve Vodafone yetkili bayiliği yapmaktadır. Bahsedilen firmaların ürün tanıtımını yaparak bünyemize yeni müşteri eklemekten sorumlu personel aramaktayız.Direk soğuk arama yaparak satış yapılmıyor. Çağrı karşılayarak satış yapılıyorSosyal haklar yüz yüze görüşülecektir

7 ay önce

Mutfak Görevlisi

John Richardo (Edo Ayakkabı Tekstil San ve Tic Ltd Şti) - İstanbul Avrupa,Ankara,Antalya,İstanbul Avrupa,

Mutfak ve temizlik işlerinde çalışacak eleman aranıyor.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Kmk Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi - Tüm Şehirler,

Grafuni ekibine, önceden belirlenmiş temalar doğrultusunda, hazır ürün mockuplarına tasarımlarını uygulayacak hayal gücü yüksek, freelance çalışacak Grafikerler aramakta.

6 ay önce

Şoför

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Şoför aranmaktadırSGK+YEMEK+MAAŞ ( 2.600,00TRY ile 2.750,00TRY /ay arası)

8 ay önce

Makine Teknisyeni

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

2005 yılından bugüne her geçen gün kadrosunu genişlemekte olan Cam İşleme Makineleri ve Yedek Parçaları ithalatı yapan firmamız için,Makine kurulumu, montajı, tamiri, bakımı ve ayrıca müşterilere uzaktan da destek verebilecek ve teknik servis hizmetlerinin sağlanmasında yeterli olacak Teknisyenler alınacaktır.

7 ay önce

Ofis Elemanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Tekirdağ,

Muratlıda bulunan inşaat firmasının ofisine Sekreter arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dönmez Asaf İzolasyon Demir Çelik İnş Taş Yapı San ve Tic Ltd Şti - Aydın,

Ön Muhasebe Personeli arıyoruz.

7 ay önce