Çiğli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çiğli İş İlanları


Model /Manken

Agenda Giyim - Çiğli

Etek ve Gömlek katalog çekimlerinde modellik yapacak bayan aranmaktadır.

3 hafta önce

Üretim Elemanı

Mega Körük - Çiğli

MEGA Körük endüstriyel makina ve koruma sistemleri faaliyetlerinde üretim yapan firmamızda çalışacak genç dinamik ve özverili aşağıdaki detaylara uygun makine, elektrik motorları montaj, bölümlerinden de yetişmiş Tekniker ve Teknisyen adayları aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

D's Gündoğan Mobilya Tic Ltd Şti - Çiğli

Mobilya mağazamız için Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Çiğli İşkur İş ilanları

Çiğli iş ilanları Son dönemler içerisinde girildiğinde de iş oranlarında ki azalma nedeni ile türk halkının bu ortak bir problem noktası olan iş şartlarında ki sorun ve yaşanan işsizlik sıkıntıları ile de günümüz insanları için bu işsizlik engel olarak artık görünmeyecektir. Buna yönelik olarak da teknolojik dayanışma ve destek anlayışı için de pek çok birey için Çiğli bölgesinde birçok iş fırsatları anlamında gerekli büyük destek ve hizmetlerden yarar elde etme anlamında sistem üzerinden birçok iş alanlarını değerlendirerek iş fırsatlarını sizler de bu ilgili ölçüde elde edersiniz. En kapsamlı detaylı içeriklere ve detaylı olarak işlem içi bilgilere ulaşarak size sunulan tüm zamanların en kolay iş bulma platformu ile sizlere bu kapsamda verimli içeriklerde iş şansı sunulur.
Çiğli Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahmet Efendi, Ahmet Taner Kışlalı, Ataşehir, Atatürk, Aydınlıkevler, Balatçık, Cumhuriyet, Çağdaş, Egekent, Esentepe, Evka-2, Evka-5, Evka-6, Güzeltepe, Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, İnönü, İzkent, Kaklıç, Köyiçi, Küçük Çiğli, Maltepe, Sasallı Merkez, Şirintepe, Uğur Mumcu, Yakakent, Yeni Mahalle
Çiğli İşkur İletişim Adresi
Cumhuriyet Mah. Anadolu Cad. Tankar İş Merkezi No:424, 35620, Serinkuyu-Karşıyaka / İzmir
Çiğli İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 386 09 00 , Fax:(232) 386 09 34 , E-mail:cigli@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler