Çiçekdağı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çiçekdağı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Aykut Tekin Sigorta ve Aracılık Hizmetleri - Çiçekdağı

Mersin de 30 yıldır Sigorta acentesi olarak hizmet veren işyerimize ,Üniversitelerin bankacılık veya sigortacılık bölümünden mezun olan yada olmayan farklı bölümlerden de okumuş çalışma isteği olan kendisine yeni bir meslek yapmak düşüncesinde çalışkan dinamik olumlu pozitif müşteri odaklı hizmet sektöründe çalışacak eleman aramaktayız.Kendi müşteri portföyüne sahip işyerimizde önve detay eğitim verilerek sisteme adapte edilecek,ve var olan bu portföyü yönetebilecek katkı koyacak başarılı olmayı kendisine hedef koyan biri ile çalışmak istiyoruz.

5 ay önce

Kalite Kontrol Mühendisi

Pbs Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

İş tanımı:• Kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile ilgili araştırmaları yürütmek,• Kurum içi kalite yönetim sisteminin performansını izlemek ve değerlendirmek,• Müşteri talep ve şikayetleri ile ilgili süreçleri yönetmek,• İç denetim faaliyetlerinin organizasyon ve takibinde aktif rol almak,• Kalite dökümantasyonlarının hazırlanmasında rol almak,• Kurum içi aksaklıkları tespit etmek ve önleyici aksiyonların alınmasını sağlamak,• Süreç geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapmak,• Düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin etkinliğini izlemek ve raporlamak,• Tüm ekip üyelerinin kalite sistemleri ile politikalarına uyumlu şekilde çalışmalarını sağlamak,• Haftalık, aylık veya üç aylık kalite yönetim raporlarını hazırlamak ve yönetime sunmak,

11 ay önce

Şoför

Blue Line Tekstil Yıkama San ve Dış Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Kot yıkama işi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Şoför aramaktayız.

6 ay önce

UX Designer

Hotech Yazılım A.Ş. - Çiçekdağı

UX DESIGNERWe are looking for an experienced and outstanding UX Designer who will be a part of our Design team. The UX designer must be able to work with Project Managers and Development Team as well as with the Digital Marketing Team, in a dynamic and international environment, determining requirements and implementation steps for UX experience enhancements. We can offer you a place at our Antalya offices.We have been creating intuitive and engaging experience for Hospitality Business for 20 years.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcı

Tilki Kitap Yayınevi - Çiçekdağı

Yayınevimizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Kitap kapak tasarımı yapabilmek,Kitap dizgisi yapabilmek,Sosyal medya sayfalarına içerik üretmek,Web sitelerimizin ve yayınevimizin grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılayabilecek tam zamanlı çalışacak personel alımı yapılacaktır.Mesai saatleri hafta içi 09:00-18:00dir. Hafta sonu mesaisi yoktur.Performansa bağlı olarak maaş artırımı planlanmaktadır.

1 ay önce

Asistan

Yuva Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Karşıyaka Bostanlıda bulunan gayrimenkul firmamıza Ofis Asistanı alınacaktır.

4 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Çiçekdağı

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

9 ay önce

Aşçı

Çeysa Tekstil - Çiçekdağı

25 kişilik personel yemeği dahilinde Gece ve gündüz vardiyası vardır Çalışma saatleri: 09:00-18:00 Çalışma şartları yüz yüze görüşülecektir

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Çiçekdağı

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Satış Temsilcileri aranmaktadır.Detaylar başvurudan sonra yüz yüze konuşulacaktır.

1 yıl önce

Housekeeping Elemanı

Yeni Gün Alaçatı Turizm San ve Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Çeşme / Alaçatıda faaliyet gösteren 10 otelimize odaların bakım ve temizliği için tecrübeli Housekeeping Elemanı aranmaktadır.Otel bünyesinde kalacak yer vardır.

5 gün önce

Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çiçekdağı

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Klinik Sekreteri aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Sözüm Gıda A.Ş - Çiçekdağı

Cevizliderede açacağımız mandıra ve toptan et satış dükkanımıza Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

9 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.3.000 TL Maaş + Prim + SSK + yemekÇalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 08:30 - 19:00 dur.Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Tatildir.

1 yıl önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Öna Bilgi Teknolojileri Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

6 ay önce

Satış Danışmanı

Ege Kayış Pazarlama Güç San ve Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Deneyimli Satış ve Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

7 ay önce

Ön Muhasebeci

Arslan Otomotiv Tir Kamyon Dorse Yedek Parça - Çiçekdağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.Çek-Senet giriş , çıkış ve takibini yapacak,Cari Hesap kontrolleri ve mutabakatlarından sorumlu,Fatura giriş çıkış yapacak ( Tercihen E-Arşiv ve E-Fatura bilen )Sahadaki takım arkadaşlarına stok ve ürünler hakkında bilgi desteği sağlayacak,Mevzuata ve hesap planından sorumlu,Fatura ve muhasebesel tüm evrakların günlük olarak kayıtı , kontrolü ve arşivlenmesi,Yazarkasa, pos vv cihazlara ait işlemlerin kontrolü,Stok girişi , takibi , kontrolü ve raporlanması,Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek , kontrol ve kayıt altına almak.

6 ay önce

Fitness Eğitmeni

Go.Max Spor Salonu/Fitness Merkezi - Çiçekdağı

Salonumuza kadın Fitness Eğitmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Sorumlusu

Okyay Un San ve Tic. A.Ş. - Çiçekdağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Uzun yıllardır GIDA SEKTÖRÜNDE faaliyet gösterme kültürüne sahip, Gıda Güvenliği ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemiş, grup şirket merkezi Mersin-Tarsus OKYAY UN FABRİKASIN’ da olan firmamızın, Gıda grubu, satış- pazarlama departmanı için elemanlar aranmaktadır.İş Tanımı:Firmamızın üretimini ve pazarlamasını yapmakta olduğu Buğday Unu ve Özel Amaçlı Un gruplarının, soğuk satış süreçlerinde ve pazarlamasında görev alınacaktır. Öncelikle Tarsus, Mersin ve Adana bölgelerinde pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürülecektir. İhtiyaç halinde diğer komşu bölgelerde eklenebilir.

9 ay önce

Lojistik Elemanı

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Yenidoğanda bulunan uluslararası lojistik firmamıza Lojistik Personelleri alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yakadent Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Çiçekdağı

Gelen çağrıları karşılayarak müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmeti gerçekleştirmek üzere hastanemiz çağrı merkezinde görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Kırşehir Geneli Sektörler