Ceyhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ceyhan İş İlanları


Hizmet Temsilcisi

Hisamer Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi - Ceyhan

Hizmet İletişimi Sağlama Merkezi olarak Türkiye genelinde Hizmet Veren ve Hizmet alan üyelerimize Profesyonel Destek Hizmeti sağlamaktayız.Türkiye genelinde başvuru kabul edildiğinden ön görüşme sadece her ayın son haftası içinde yapılmaktadır.Bulunduğunuz ilde en az 10 başvuru olması durumunda çalışma programına göre ön görüşme yapılacaktır.Yapılacak en yakın tarihli ön görüşme 29.10.2020 Perşembe günü (C58100) Bölge Ofimizdir.

5 ay önce

Temizlik Görevlisi

Ays Temizlik Hizmetleri - Ceyhan

Ceyhanda bulunan, AYS TEMİZLİK HİZMETLERİne sektöründe lider temizlik firmamıza bayan elemanlar aranmaktadır.1 öğün yemek+servis firmamız tarafından karşılanmaktadır.

7 ay önce

Ceyhan İşkur İş ilanları

Ceyhan iş ilanları kategorimiz içerisin de sizlere sunmuş olduğumuz bu olanaklar ile birlikte artık işsiz kalma fobinizi tamamen yok edebileceksiniz. Ceyhan da işsizler için hazırlanmış olan ya da daha fazla kazanç sağlayabilecek hayalinde ki iş imkânını elde etmek isteyenler için mobilya iş ilanları bu kategori içerisin de birçok alternatifler yer almaktadır. Bu anlamda da sizler de hayalinizde ki iş potansiyelini elde edebilecek ve daha fazla maddi kazanç sağlayabileceğiniz olanakları elde edebileceksiniz. Böylelikle de ister Part Time ister sabit iş arayanlar için bulunmaz bir alternatif olan sitemiz üzerinden harika iş olanaklarını elde edersiniz. Hemen sizler de bu ilanları inceleyin ve kendi mesleğiniz üzerinden işinize kısa süre içerisin de başlayın.
Ceyhan Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Adapınar, Adatepe, Ağaçlı, Ağaçpınar, Akdam, Altıgöz, Altıkara, Altıocak, Aydemiroğlu, Aydınlar, Azizli, Başören, Belediye Evleri, Birkent, Bota, Burhaniye, Burhanlı, Büyükburhaniye, Büyükkırım, Büyükmangıt, Camuzağılı, Ceyhanbekirli, Civantayak, Cumhuriyet, Çakaldere, Çataklı, Çatalhüyük, Çevretepe, Çiçekli, Çiftlikler, Çokçapınar, Dağıstan, Değirmendere, Değirmenli, Dikilitaş, Dokuztekne, Doruk, Durhasandede, Dutlupınar, Ekinyazı, Elmagölü, Emek, Erenler, Esentepe, Fatih Sultan Mehmet, Gazi Osman Paşa, Gümürdülü, Gündoğan, Günlüce, Günyazı, Hamdilli, Hamidiye, Hamitbey, Hamitbeybucağı, Hürriyet, Irmaklı, Isırganlı, İmran, İncetarla, İnceyer, İnönü, İsalı, İstiklal, Kaltakiye, Karakayalı, Kelemeti, Kılıçkaya, Kıvrıklı, Kızıldere, Konakoğlu, Koruklu, Köprülü, Körkuyu, Kösreli, Kurtkulağı, Kurtpınar, Kuzucak, Küçükburhaniye, Küçükkırım, Küçükmangıt, Mercimek, Mithat Paşa, Modernevler, Muradiye, Mustafabeyli, Namık Kemal, Narlık, Sağırlar, Sağkaya, Sarıbahçe, Sarımazı, Sarısakal, Selimiye, Sirkeli, Soğukpınar, Soysallı, Şahin Özbilen, Şehit Hacı İbrahim, Tatarlı, Tatlıkuyu, Toktamış, Tumlu, Türlübaş, Ulus, Üçdutyeşilova, Yalak, Yarsuat, Yellibel, Yeniköynazımbey, Yeşilbahçe, Yeşildam, Yılankale
Ceyhan İşkur İletişim Adresi
Burhaniye Mah. Hükümet Cad.Ticaret Odası Binası Kat:1 No:77, 1040, Ceyhan ADANA
Ceyhan İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0322) 613 13 80 , Fax:(0322) 613 13 36 , E-mail:ceyhan@iskur.gov.tr

Adana Geneli Sektörler