Çerkezköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çerkezköy İş İlanları


Sloter Ustası

Piksel Ambalaj Koli ve Kutu Matbaacılık Sanayi - Çerkezköy

Sloter ustası olup tecrübeli.Emekli olup veya emekli olmaması önemli değil iş arkadaşı arıyoruz

1 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Çözüm - Çerkezköy

Prim Usulü çalışacak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Rolpar Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Netsis kullanabillen , e fatura kesebilen,telefonlara bakabilecek iş yerine yakın oturan uzun soluklu çalışmayı düşünen bayan eleman alınacaktır.

3 hafta önce

Direksiyon Eğitmeni

Serhat Sürücü Kursu - Çerkezköy

Kurumumuzda kadrolu olarak görev alacak Usta Öğretici aranmaktadır. Teorik ders ve Direksiyon derslerini verebilecek, tüm sınıf (A, B, C, D, CE) ehliyetlere sahip olması tercih nedenidir. Kurumun Çalışma Saat / Günleri;Hafta İçi: 09:00 - 19:00 Hafta Sonu: Gerekli DurumlardaResmi Günler: Çalışma Yapılmamaktadır

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Serhat Sürücü Kursu - Çerkezköy

Ofis temizliği ve Çay, Kahve, Yemek servis hizmetini yürütecek, Hizmet sektöründe görev almış, Temizlik ve hijyen konusunda özenli,Çerkezköy civarında ikamet eden, Bayan personel aranmaktadır.(Emekli olan Bayan Çalışma Arkadaşlarımızda değerlendirilecektir.)

3 hafta önce

Hizmetli

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Çerkezköy

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.Kurumumuzda, Temizlik ve çay servisi yapacak, yarı zamanlı Hizmetli Alınacaktır

3 ay önce

Marangoz

Bahçekapı Mobilya - Çerkezköy

8 yıldır işlettiğimiz dükkanımızda kamelya çatı mutfak kapı portmanto yatak odası çocuk odası gibi dolapları ölçü çıkartıp kesip toplaya bilecek ustalar alınacaktır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Almanca)

Sc Group Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Aufgabenbeschreibung:Informationen bzgl. Produktverfügbarkeit in Verschiedenen MärktenAuskünfte von BestellstatusAuskunft bei technischen Problemen wahrend Online – ShoppingAuskunft über Öffnungs –und SonderöffnungszeitenAufnahme und Bearbeitung von ReklamationenArt der Stelle: VollzeitGehalt: 4.000,00 TRY bis 6.000,00 TRY /Monat

5 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Ermet Endüstriyel - Çerkezköy

Temizlik toptan satışı faaliyeti gösteren firmamızda çalışmak üzere Dijital Satış ve Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Çerkezköy

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.

7 ay önce

Temizlik Görevlisi (Hastane)

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çerkezköy

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize temizlik/yemek görevlisi aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

8 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çerkezköy

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Dental Asistanlar arıyoruz. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

8 ay önce

Diş Hekimi

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çerkezköy

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Diş Hekimi arıyoruz. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

8 ay önce

Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Çerkezköy

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Klinik Sekreteri aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Tyt, Ayt, Lgs ve ara sınıflara yönelik ders veren kurumumuza Matematik Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

İç Mimar

Rapidekor Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Rapidekor mimarlık, inşaat, iç mekan tasarımı ve uygulaması, mağaza tasarımı ve uygulaması, yaşam alanını villa ve daire iç tasarım ve uygulaması, eğitim kurumlarının iç tasarımı ve uygulaması, hastane ve tıp merkezlerinin iç mekan tasarımı ve uygulaması, yönetim ofisleri makam odaları tasarımı ve uygulaması, fuar alanları stantları ve benzeri alanların tasarımını ve uygulamasını yapmaktadır.Bizimle birlikte çalışabilecek sahada uygulama tecrübesi olan, planlama yapabilen, sektörde kullanılan ürünleri ve özelliklerini bilen, tasarımlarını görselliğe ve ihtiyaçlara göre hazırlayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır.İşine önem veren, maaş+primle çalışacak, mesleki kariyer yapmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyen Mimar/ İç Mimar alınacaktır.

8 ay önce

Felsefe Grubu Öğretmeni-Ortaöğretim

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Lüleburgaz Final Eğitim Kurumlarında çalıştırılmak üzere Felsefe Grubu Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Fizik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Final Kişisel Gelişim kursunda çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Personeli

Youth Mağazacılık A.Ş. - Çerkezköy

Perakende sektörünün öncü bir markası için çalışacak satış temsilcileri aranıyor.

8 ay önce

Metalürji Mühendisi

Çalışkan Döküm Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Çerkezköyde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere Metalurji Mühendisi alınacaktır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.Telefonla aramayınız.

8 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Çerkezköy

Firmamıza Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

8 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Kng Denizcilik A.Ş - Çerkezköy

Şirketler grubu bünyesinde tv-görsel basın yayıncılık ve reklam grubuna Müşteri İlişkileri departmanında ürün ve hizmetlerimizin tanıtımını, satışını yapacak (part time veya full time) çalışabilecek aşağıda belirtilen niteliklere sahip tecrübeli Grup Elemanı ya da Grup Yöneticisi olarak çalışabilecek kadın Müşteri Temsilcisi alınacaktır.SGK mevcuttur, çalışma yeri Beylikdüzü Marmara Park karşısıdır.İş Tanımı:Şirketimizin bünyesinde bulunan Halkla İlişkiler Departmanı üzerinden ürün ve hizmetlerin mevcut veya müşteri kriterlerimize uygun son kullanıcılara tanıtımı, görüşme randevuları, alım ve satış.

8 ay önce

Endüstriyel Satış Mühendisi

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - Çerkezköy

V KAYIŞI LASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. DERBY markasıyla güç aktarım ürünleri üzerine V KAYIŞI üretici olarak, ülke çapında hizmet veren yenilikçi ve dinamik kadrosu ile bir üretici şirkettir.Güç aktarım sektöründe V Kayışları üretimi , satışı ve mühendislik hizmetleri yapmakta olan 50 yıllık köklü firmamızın “Endüstriyel Satış Mühendisi” pozisyonu için deneyimli ve deneyimsiz endüstriyel tedarik sektörü veya mekanik bakım alanında tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen , takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu bölge için pazar büyüklüğü, hedef müşteriler, rakipler ve mevcut müşterilere sunulan hizmet seviyesi araştırmaları yapmak,Sürekli olarak bölgede yeni müşteriler ve projeler araştırmak,Ürün ve proje satışları için mevcut veya potansiyel müşterilere düzenli ziyaretler ile firma ve ürün tanıtımı yapmak,Araştırma, müşteri görüşmesi, ihtiyaç analizi, satış kapama, satış sonrası takip başta olmak üzere tüm satış süreçlerinin yönetilmesi,Teknik Servisler Departmanı ile koordineli olarak bölgede ürün sunumları, seminerler, eğitimler ve ürün demo çalışmaları düzenlemek,Finans Departmanı ile bölgedeki alacakların kontrolünü sağlamak, tahsilat performansını iyileştirmek,Müşteri memnuniyeti çerçevesinde satış sonrası hizmetlerini sağlamak,Mevcut müşterilere teknik destek sağlamak,Mevcut distribütörlerle / bayilerle ilişkileri geliştirmek, satışları arttırmak,Hedeflere ulaşmak için proaktif satış ve iş planları oluşturmak,Fiyat ve ürün analizleri yapmak, stokların geliştirilmesini sağlamak,Müşterilerin sipariş, sevkiyat planlarını yönetmek.

8 ay önce

Ön Muhasebeci

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - Çerkezköy

Firmamızda istihdam edilmek üzere Ön Muhasebeci alınacaktır.ÖN MUHASEBEDE DENEYİMLİ, FATURA, BANKA, CARİ TAKİBİ VE TEK DÜZENE HAKİM.Servis güzergahı: Veliköy, Kızılpınar, Çerkezköy Cumartesi ve Pazar günü tatil.Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:00-18:30

8 ay önce

Tezgahtar

Alfa Roma Butik - Çerkezköy

Kadın giyim mağazamızda çalışacak Tezgahtar alınacaktır.

11 ay önce

Kasiyer

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Çerkezköy

Eminönü bölgesine yakın ikamet eden gıda sektöründe çalışmış bay / bayan Kasiyer çalışma arkadaşları alınacaktır.

11 ay önce

Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Çerkezköy

Ofisimize Çay Servisi ve Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.Konum: Çağlayan,İstanbul

11 ay önce

Şoför

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Çerkezköy

SRC Belgesine Sahip Sevkiyat Şoförü alınacaktır.

11 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Çerkezköy

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

11 ay önce

Tekirdağ Geneli Sektörler