Çelikhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çelikhan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Maya Tarım Fidancılık - Çelikhan

Firmamızın muhasebe departmanında çalışacak deneyimli Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

6 gün önce

Mobilya Ustası

Adnan Bostan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Çelikhan

İstanbul Avrupa yakasında bulunan ADNAN BOSTAN MOBİLYA VE DEKORASYON firmamızda çalışmak üzere Mobilya Ustası aramaktayız.

2 ay önce

Fotoğrafçı

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Çelikhan

Online satış ofisimizde çalışacak Fotoğrafçı alınacaktır.

3 hafta önce

Mobilya Montaj Elemanı

Hareket Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Çelikhan

İstanbul içerisinde perakende müşterilerin ürünlerin taşınmasına ve kurulumuna yardımcı olacak Mobilya Montaj Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Çelikhan

Maltepe merkez ekibimizde görevlendirmek üzere *Engelli* (Kadın) Ofis Asistanı”ve (Erkek) OfisBoy alınacaktır.Aşağıdaki niteliklere sahibim ve iş tanımı tam bana uygun diyorsan başvurunu bekliyoruz.*Sadece online başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Çelikhan

Özel Anaokulumuz için Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Kaya Kardeşler Otomotiv Ltd Şti - Çelikhan

İş yerimizeOto Yıkama Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Akev Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Çelikhan

Deneyimli Ofis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Kdsl Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Çelikhan

Kdsl Telekomünikasyon İnternet Bilişim Hizmetleri Elektronik San. Ltd. Şti.İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve internet sektöründe yönetici asistanı olarak çalışabilecek,ön muhasebe ve bilgisayarda hazır şirket programı kullanılması ,sözleşme ve fatura düzenlemelerini sağlanması ve telefon görüşmelerini yönetilmesi, Arşiv yapabilmesi.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Faer Proje İnşaat Limited Şirketi - Çelikhan

Enerji sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey danışmanlık yapan yönetici için bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Çelikhan

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Tekstil İşçisi

Serdal Durdu Tekstil - Çelikhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tekstil İşcisi alınacaktır.

3 ay önce

Kimya Mühendisi

Özlem Akademi Eğitim Danışmanlık A.Ş. - Çelikhan

Sektöründe lider ve öncü kadrosuyla istikrarlı büyümesine devam eden şirketimizin İstanbul Şerifali/Ümraniye Merkez Ofisinde; “Kimya Mühendisi” kadrosunda istihdam etmek üzere takım arkadaşları arıyoruz:Pozisyonun belli başlı görev ve sorumlulukları: Hizmet verdiğimiz firmaların ilgili personeline aşağıdaki konularda eğitim vermek, çalıştaylar yapmak ve her türlü danışmanlık hizmeti vermek; SEVESO II ve III Direktifleri. Büyük Endüstriyel Kazaların Kontrolü Hakkında Yönetmelik Kapsamında; Büyük Kaza Önleme Politikası (BKÖP) ve Güvenlik Raporu hazırlanması,ATEX direktifleri uygulaması, patlayıcı ortamların EN 60079-10-1 ve 2’ye göre zone hesaplamaları ve patlamadan korunma dokümanı hazırlanması,Ex Cihazların seçimi ve 60079-17 standardı kapsamında uygunluğunun denetlenmesi,Güvenlik Yönetim Sistemi (GYS) kurulması, OHSAS 18001 ve ISO 14001 yönetim sistemi prosedürlerinin hazırlanması,Proses tehlike analizi (HAZOP) yapılması,Tehlikeli ekipman gruplandırması ve kimyasal maruziyet değerlendirmesinin yapılması,Geçmiş kaza araştırması,Felaket senaryoları hazırlanması,Sonuç analizi yapılması ve acil eylem planlarının hazırlanması,Makine Risk Değerlendirmesi çalışmalarının yürütülmesi ve raporlanması,Müşterilerimizin İSİG ile ilgili yönetim politikalarının denetlenmesi, yaygınlaşması için önerilerde bulunulması ve yeni uygulamaların geliştirilmesi, mevcut uygulamaların planlanarak düzenli olarak uygulanmasına katkıda bulunulması;Yasal gerekliliklerin takip edilerek müşteri yetkili personelinin uyarılması;İSİG Yönetim Sistemi Sorumlusu ile koordineli olarak tesis bünyesinde hazırlanacak İS&İG dokümanlarını kontrol ederek uygulamaya alınmasının sağlanması ve revizyonlarda İSİG Yönetim Sistem Sorumlusuna yardımcı olunması,İSİG iç tetkiklerinin uygulanması,İSİG eğitimlerinin verilmesi,Müşterilerimizde İSİG bilincinin sağlanıp yerleştirilmesi için yayınlar yapılması, seminerler verilmesi ve benzeri çalışmalarda bulunulması,

3 ay önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - Çelikhan

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 hafta önce

Sekreter

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Çelikhan

Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkez ofisi için Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Balıkesir Elit İnşaat Gıda Hay Ltd Şti - Çelikhan

Ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi (İsveççe)

Tet Arama Telekomünikasyon Dış Tic A.Ş. - Çelikhan

Büyümekte olan dinamik organizasyonumuza yurtdışından arayan müşterilerimize telefonda destek verecek İsveççe bilen Müşteri Temsilcisi arayışımız mevcuttur.Çalışma Günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma Cumartesi ve pazar tatildir.Çalışma Saatleri: 11:45-20:30Hak Edişler:Maaş,Yol Ücreti,Yemek Ücreti (Sodexo kart),Prim,SGK,Challenge ödülleri.

3 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ramada Hotel & Suites İstanbul Merter - Çelikhan

Avrupa Yakasında uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin, “Kat Hizmetleri” departmanında, görev alacak takım arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Cansu İletişim - Çelikhan

Turkcell sertifika sahibi olmak öncelik olmasına sebep olacaktır.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Bynuri İnternational Hizmetleri - Çelikhan

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMITüm sosyal medya kanallarının yönetilmesi ve iş akışının sağlanması,Sosyal medya ile ilgili web trendlerinin ve gelişen teknolojinin yakından takip edilmesi,Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümlerin üretilmesi,Tüm dijital mecralarda güncel içerik paylaşımlarını organize etmek,Mecralarda yapılan yorumları takip ederek, cevaplandırmak,Raporlama ve analiz yapmak.

3 hafta önce

Adıyaman Geneli Sektörler