Çekmeköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çekmeköy İş İlanları


Garson (Servis Elemanı)

Hudaverdi Steak Izgara - Çekmeköy

Garson aranmaktadır.

2 gün önce

Izgara Ustası

Hudaverdi Steak Izgara - Çekmeköy

Izgara Ustası alınacaktır.

2 gün önce

İnşaat Mühendisi

Samtaş Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Ofiste çalışacak erkek İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 gün önce

Acil site bay özel güvenlik /2410+agi+ymk/ Sancaktepe Çekmeköy Taşdelen Mh

VİZYON VİP - Çekmeköy

Çekmeköy, toki lisesi yada kirazlıdere mh muhtarlığına yakın, taşdelen mh site projemiz'de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma, 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2410tl maaş+agi+ymk ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Faer Proje İnşaat Limited Şirketi - Çekmeköy

Enerji sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzey danışmanlık yapan yönetici için bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır. Gelen konukları karşılamak ve ağırlamak,Yöneticini ofis içi ve ofis dışı görüşmelerine katılmak.İzmir ve İstanbul seyahatlerine katılım sağlayabilecek.

2 ay önce

Güzellik Uzmanı

Selene Lazer Estetik Özel Sağlık Hiz San Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama, kozmetik uygulamalar, cihaz kullanımını bilen Güzellik Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Mühendisi

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Çekmeköy

Akredite A Tipi muayene kuruluşu olan firmamız bünyesinde, Periyodik Muayene, Ürün Belgelendirme (CE) ve Ölçüm test (LVD, EMC) gibi konularda denetim ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren firmamızda, muayene, denetim, test ve belgelendirme süreçlerinde ve organizasyonlarında “Periyodik Kontrol ve Muayene” hizmetleri kapsamında görevlendirilmek üzerek tecrübeli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

2 ay önce

Xamarin Mobil Uygulama Geliştirici

Çap Teknoloji Danışmanlık ve Yazılım Hiz San ve Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Firmamızın geliştirdiği mobil satış otomasyon, b2b, b2c, e-ticaret, EDI vb yazılımların geliştirme, test ve iyileştirme süreçlerinde rol alacak takım arkadaşları arıyoruz. Teknoparkta çalışılacağı için devlet teşviklerinden yararlanılacaktır. Bu nedenle herhangi bir adli ceza alınmamış olması önemlidir. Başvuracak adayların bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yurttaş Yapı - Çekmeköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Beykoz Çengeldere’de Bayan iç giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Çay Servis ve Temizlik personeli aranmaktadır.Cumartesi-Pazar tatildir.

3 ay önce

Grafiker

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Lika Tanıtım Medya Reklam Ajansımıza Grafiker aramaktayız.

3 ay önce

Büro İşçisi

Cemsu Asansör - Çekmeköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Büro İşcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Paketleme Elemanı

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Beykoz Çengeldere’de bayan İç giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Paketleme Elemanı arıyoruz.Cumartesi- Pazar tatil.

3 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Çekmeköy

Firmamızın Kocaeli Üniversitesi Teknoparkında bulunan şubesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Babakamp Turizm Yatırım ve Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Muğla fethiyede bulunan Babakamp eco ranch ve konaklama alanında yaz sezonu için bizimle birlikte çalışacak isteyen güler yüzlü, pozitif gönüllüler arıyoruz.20 dönümlük tesisimizde, 110 m²lik stüdyo, bir restorant,konaklama için 10 adet bungalov ve bir kafe/bar bulunmaktadır. En az 1 ay taahhüt verebilecek,günde 7 saat haftada 6 gün çalışabilecek adayların başvuruları değerlendirilecektir.Konaklama 3 öğün yemek,Barda tüm içeceklerden %50 indirim imkanı

3 ay önce

Ustabaşı

Borverksan Cnc Borvek Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Çekmeköy

Ekip koordinasyonunu sağlayabilecek, daha önce usta başı olarak çalışmış, disiplinli ve deneyimli çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.

3 ay önce

Çekmeköy İşkur İş ilanları

Çekmeköy İş ilanları sayesinde son yıllarda da büyük bir önem arz eder konuma gelen bu web adres üzerinden artık hemencecik sizler de iş edinimlerini elde ederek size yönelik sunulan iş sahalarında çalışma faaliyetlerinde bulunmak şansınız olmaktadır. Bu açıdan da elverişli olan birçok iş eylemlerinde bulunarak istanbul Çekmeköy civarında konaklayan ya da ikamet eden pek çok insana yönelik olarak da bu iş ortamları da kurulmaktadır. İnternet hayatımızın şüphesizdir ki son dönemlerde büyük önem arz eden durumu haline gelmektedir. İnternet kafe iş ilanları tam da size göre bir meslek dalı ise ve bu meslek alanında da sizlere uygun deneyim ve tecrübe gibi birikimleriniz de var ise bu sistem üzerinden anında iş olanakları elde edersin.
Çekmeköy Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Alemdağ, Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançiftliği, Taşdelen
Çekmeköy İşkur İletişim Adresi
Fahrettin Kerim Gökay Cad, 34718, Kadıköy, İstanbul
Çekmeköy İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 418 34 55 , Fax:(216) 418 34 35 , E-mail:kadikoy@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler