Çayırova İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çayırova İş İlanları


Makine Ressamı

Hidromode Hidrolik Makina San ve Tic A.Ş. - Çayırova

Firmamızın teknik ofis departmanında çalışmak üzere, Makine Ressamı alınacaktır.Tasarım Sorumlusu tarafında verilen görevleri yerine getirmek,İş programına uygun olarak uygulama ve detay projelerinin hazırlanması,Sahadaki revizyonun takip edilmesi,İmalattan gelen sorunların takibi ve çözümlenmesi,Gerçekleştirilecek her teknik çalışma için gerekli ön incelemeleri yapmak.Makine Tasarımının yapılması, imalat resimlerinin hazırlanması, parça ve montaj çizimlerinin yapılması,Ürünle ilgili özel tasarım çözümlemelerinin yapılması, İlgilenen arkadaşların aşağıdaki servis güzergahlarınıda göz önünde bulundurarak başvuruda bulunmaları rica olunur.Esenler- Hadımköy (TEM)Beylikdüzü – Hadımköy

1 ay önce

Sekreter

Birem Emlak Temizlik ve İnşaat Malz Tic Ltd Şti - Çayırova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Çayırova

Firmamızda görevlendirilecek Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Maaş + prim

1 ay önce

Satış Danışmanı

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Çayırova

Ehliyeti olan aktif araç kullanılabilen BAYAN Satış Danışmanı aranmaktadır. Maaş sigorta prim araç yakıt ve yemek ücretleri karşılanacaktır. Hafta içi 8:30 18:00 çalışma saatleri Cumartesi Pazar tatildir Prim eğitimi bitikten sonra araç verilecek o zaman başlatacaktır Aradığımız niteliklere uygun adayların başvurmasını rica ederiz

1 ay önce

Psikolog (Özel Eğitim Okulları)

Koçyiğitler Özel Eğitim Kurumu Tic Ltd Şti - Çayırova

Gelişim Testlerini yapabilen, deneyimli veya deneyimsiz Psikolog alınacaktır.

2 ay önce

Mimar

Rates Yapı Mimarlık Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Çayırova

Kartal şantiyemiz için Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Sekreter

Şahin Gayrimenkul - Çayırova

Yenibosnada bulunan emlak ve arsa ofisimize Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Depo Elemanı

Ak-Say Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Çayırova

İzmir - İstanbul - Ankara depolar arası ve günlük müşteri sevkiyatınıDepo içindeki ürünleri raflarına kaldırılmasını Bilgisayar kullanabilen genç dinamik Depo Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Derman Koleji - Çayırova

Yeni açılan Derman Koleji isimli okulumuza Sınıf Öğretmeni ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Yeşiller Endüstri Hidrolik İnş San ve Tic A.Ş. - Çayırova

Grup Firmamızın Dilovası şubesinde çalışmak üzere; Satış ve Pazarlamacı takım arkadaşı aramaktayız.Firmamız hidrolik pnömatik sektörünün eski ve köklü markalarından olup bu sektörde toptan ve perakende usulüyle makina parçaları, hırdavat, makina yedek parçaları ve endüstriyel her türlü malzeme için satış yapmaktadır.İlaç ve gıda haricinde her şey bulunuyor olup, her isteğe karşılık vermekteyiz.Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan her ihtiyaca çözüm bulmak mottomuzdur.Pazarlama açısından çözüm üretebilecek hızlı ve doğru kararlar verebilen piyasa analizi yapabilen müşteriyle samimi ilişki içerisinde olabilen dürüstlüğü ilke edinen ve sonuç odaklı personelleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.Başvuran adaylarımızın sektörü tanıyor olması tercihimizdir. Tanımayanların biraz araştırma yapmalarını rica ederiz.

2 ay önce

Call Center

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Çayırova

Göztepe köprüsüne ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan hukuk büromuzda İş Bankası projesinde görevlendirmek üzere Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır.Mesai Saatleri ; 09:00-18:00 Haftasonu tatil.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Kenez Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Dan A.Ş. - Çayırova

Denizli ve çevre illerinde iş güvenliği prosedürleri yerine getirebilecek,firmada çözüm odaklı olarak çalışacak tecrübeli veya tecrübesiz İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B) çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Fizyoterapist

Binbir Hayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Çayırova

Üsküdar kısıklıda bulunan merkezimizde gerektiğinde hidroterapi havuzunda da çalışabilecek ,uzun süreli çalışmayı düşünen Fizyoterapist ekip arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Asistan

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - Çayırova

Ambalaj ürünlerinde satış yapan şirketimizin, yurt dışı seyahatlerinde, toplantı notları tutmada,İngilizceden Türkçe çeviri yapmada, mail ile müşteriler ilişkilerini yürütmede, görev yapacakAsistan aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Prav Hukuk Bürosu - Çayırova

Hukuk Büromuzun, Banka kurumlarının tahsilatını sağlayan Çağrı Merkezi departmanında görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız.*İlana sadece online başvurular ve deneyimli olanların başvuruları değerlendirilecektir.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kmk Moda Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Çayırova

Güneşlideki firmamızda çalışacak Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rihen W Center Gayrimenkul - Çayırova

Kocaeli Gebzede bulunan Kurumsal Gayrimenkul Danışmanlık firmamızda Deneyimli / Deneyimsiz Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Elboy Endüstriyel Tesisler Tic Ltd Şti - Çayırova

Elboy Makina tescilli ELBOY ve PROTON markaları ile ürettiği yaş ve toz boyama sistemlerinin yanısıra çeşitli tiplerde endüstriyel fırınlar, kimyasal yüzey temizlik hatları, manuel ve otomatik kumlama tesisleri, oto boyama kabinleri, özel tasarım yaş ve toz boya kabin ve fırınları ve emaye kaplama sistemleri imalatı da yapmaktadır. Şirketimizde çalışmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.İş Tanımı:İdari bina temizliğiÇay servisiYemekhane temizliği ve Yemek ServisiGelen Telefonları Yönlendirme

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Aldalil Turizm ve Tic Ltd Şti - Çayırova

Firmamızda görevlendirmek üzere Gayrimenkul Danışmanı arayışımız mevcuttur.Projelere ait datalar taranıp , portföy oluşturma, Portföylerin müşterilere sunumu yapabilecek,İlan sitelerinden gelen telefonlara cevap verecek.Maaş +Prim veya sadece maaş seçeneği mevcuttur.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Dç İletişim - Çayırova

Vodafone bayisinde çalışmak üzere bayan Satış Danışmanı arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Ram Hukuk Yayın Bürosu - Çayırova

Büromuzda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

İdari Asistan

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çayırova

Hizmet sektörlü firmamıza İdari Asistan alınacaktır.

3 ay önce

Lojistik Satış Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çayırova

Taşımacılık ve lojistik alanında faaliyet gösteren danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Lojistik Satış Müdürü arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nwg Servis Hizmetleri Ticaret A.Ş. - Çayırova

Gebze de bulunan fabrika projemizde çalıştırılmak üzere Bay-Bayan Temizlik Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Avukat

Firat Plastik Kauçuk San ve Tic A.Ş. - Çayırova

Avukat aranmaktadır.Alacakların icra yolu ile tahsili ve buna bağlı davaların takibini yapacak, Ticaret hukuku, icra iflas takiplerini yürütecek, Şirketin taraf olduğu he türlü hukuki ihtilafın şirketin menfaatleri doğrultusunda çözümü için yazılı süreçleri ve davaları takip edecek Avukat çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Bireysel Saha Satış Temsilcisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çayırova

Bireysel Saha Satış Temsilcisi aranmaktadır.Sahada belirlenen stantlarda Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık satışını yapacak, ikna kabiliyeti yüksek Bireysel Saha Satış Temsilcisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Güvenlik Şefi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çayırova

Güvenlik Şefi aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız firmanın güvenlik ekibi için Güvenlik Şefi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Çayırova

İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız kurumun Öğretmen kadrosuna katılacak İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Satış Destek Personeli

Antrasit Mobilya İnşaat ve Mimarlık Ltd Şti - Çayırova

Ev dekorasyon ve aksesuarlandırma hizmeti verdiğimiz Çekmeköy mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Destek Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Kaynak Ustası

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çayırova

Kaynak Ustası aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Çayırova İşkur İş ilanları

Çayırova iş ilanları Bütün zamanların en iyi ve kolay iş bulma platformu olan bu sistem ayrıcalıkları altında size yönelik olarak pek çok iş olanaklarını ardık daha da kolay olarak kazanma durumuna sahipsiniz. Bu çerçevede de sizler için ön görülen büyük bir iş kapsamında sunulan bu değerlerde de bu sistem babında gerekli ön görülen aşamalarda da Çayırova bölgesinde ikamet eden bireylere yönelik olarak sunulacak olan iş sahalarında meslek erbaplarına yönelik iş fırsatları olmaktadır. Siz de her türlü bu kazanımlarda bulunmak ve size dönük olarak bu tarz iş ortamlarında çalışma aşamalarını elde edersiniz. Sizler de bu sistemi düzenli bir biçimde takip ederek günlük bir biçimde her türlü iş alanlarında ve size özel olarak iş ilanları bakımından da gerekli olan değerlere ulaşmak mümkün olacaktır. Sizler de içerikleri inceleyiniz.
Çayırova Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akse, Atatürk, Cumhuriyet, Çayırova, Emek, İnönü, Özgürlük, Şekerpınar, Yeni Mah.
Çayırova İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Çayırova İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler