Çayırlı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çayırlı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Site Bay Özel Güvenlik /2950+Agi+Zam/ Kadıköy Erenköy

VİZYON VİP - Çayırlı

Erenköy, Ethemefendi Cd site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, bekar agi dahil 2950 TL maaş+ocak ayın'da zam yapılcak şekilde çalışcak bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesi alan özel güvenlik görevlisi aranıyor Vardiya saatleri: 2 Personel 12 saat çalışma sabit gece 1 VARDİYA 4 gece çalış 2 izin / 2 VARDİYA 5 gece çalış 3 izin ( 2 personel dönüşümlü çalışcak ) Vardiya saatleri: 2 Personel 12 saat çalışma 1 VARDİYA 2 gündüz 2 gece 2 izin / 2 VARDİYA 2 gündüz 3 gece 3 izin ( 2 personel dönüşümlü çalışcak ) Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Rehber Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çayırlı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımız için Rehber Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Servis Müdürü (Otomotiv)

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Çayırlı

2012 yılında” Volkswagen Yetkili Servis” olarak hizmet vermeye başlayan Güney Grup Otomotiv, Batman Yetkili Servis Doğuş Otomotiv yetkili servisidir. Güney Grup Otomotiv, Batman Merkez de yer alan genel müdürlüğünde üstün hizmet anlayışı ve eğitimli uzman kadrosu, çözüm odaklı yaklaşımı ile Volkswagen müşterilerini buluşturmaktadır. Güney Grup Otomotiv bünyesinde, - Kalite standartlarına uygun servis hizmetlerinin verilmesini sağlamak.- Hedefler doğrultusunda servis personelini organizasyonu yapmak ve yönetmek.- İş süreçlerindeki aksaklıklara anında müdahale etmek ve aksiyon almak.- Servis pazarlama faaliyetlerini sağlamak.- İşveren ve Distribütöre raporlamalar yapmak.- Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için çalışmalar yapmak.

8 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Artmina Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çayırlı

Mağaza Satış Yönetmeni

10 ay önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Çayırlı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilişim Uzmanı aranmaktadır.Çalışma saatleri ; 08:30-18:00

5 ay önce

Almanca Öğretmeni

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Çayırlı

X-PM TÜRKİYE Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; yerli/yabancı Almanca Öğretmeni alınacaktır.

11 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kırtızlar Gıda San ve Tic Ltd Şti - Çayırlı

Şirketimizde çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Sevkiyat işlerinin yönetimine destek olmak.İrsaliye ve fatura işlerinin yapılmasına destek olmak.Cari Hesapların TakibiVb. ofis işlerinin takibine ve yapılmasına destek olmak.

1 yıl önce

Bellboy

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çayırlı

Aşağıda belirtilen görevleri yerine getirmek üzere güler yüzlü Bellboylar alınacaktır.Otelin rezervasyon listesine göre giriş ve çıkış yapacak grupların listesini almak,Bagaj odasının düzen ve temizliğini kontrol ederek bagajları etiketlemek,Konukları karşılayarak otel ve oda hakkında bilgilendirmek,Konukları odasına yerleşmeleri için rehberlik yapmak,Konukların odalarına yerleşimleri konusunda resepsiyon görevlisine bilgi vermek,Konukların otel içi veya otel dışı talepleri konusunda amirine bilgi vererek yerine getirmek,Otel tarafından konuklara iletilmesi istenen mesajları iletmek,Konuklara, otel ve bölge konusunda ulaşım, eğlence yerleri, tarihi ve turistik yerler vb. konularda bilgi sunmak,Konuklara şikâyetlerini iletmeleri konusunda otel prosedürleri doğrultusunda yol göstermek,Konukların otelden ayrılış işlemlerini yürütmek,Otelden çıkış yapacak konukların eşyalarının taşınmasına yardımcı olmak.

1 yıl önce

Sekreter (Order Taker)

3A1K İnşaat Bilişim San ve Dış Tic LtdŞti - Çayırlı

Sekreter arıyoruz.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Çayırlı

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

1 yıl önce

Sekreter

Seventy Seven Danışmanlık - Çayırlı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Gençler Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Çayırlı

Sipariş üzerine ölçülü işler yapan firmamıza iş üretebilen Mobilya İmalat Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Ustası

Heskar İnşaat Elektirik San Tic Ltd Şti - Çayırlı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Ustası aranmaktadır.Çalışma saatleri :08:00-18:00

6 ay önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Onur Otogaz Petrol Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Çayırlı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Akaryakıt Satış Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Satış Elemanı

Sayron Elektronik Enerji San ve Tic A.Ş. - Çayırlı

Akü şarj-kaplama, redresör, kesintisiz güç kaynağı satışı yapabilecek Satış Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Acil Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Çayırlı

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Çayırlı

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.Hafta İçi 08:30 - 18:00Cumartesi 09:00 - 13:30*Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Planlama Elemanı

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Çayırlı

Örme kumaş planlaması. İplik satın alımı, örgü takibi, boya takibi, müşteri temsilciliğini konularında yetiştirilecek. Planlama Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Manikürcü-Pedikürcü

Gg Danışmanlık ve Güzellik Salonu Hiz Tic Ltd Şti - Çayırlı

Eylül Öztürk Ataköy Şubemize Manikürcü-Pedikürcü aranmaktadır.Maaş+Prim+Yemek parası verilecektir.

8 ay önce

Fizik Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çayırlı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımız için Fizik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Erzincan Geneli Sektörler