Çayıralan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çayıralan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil bay site özelgüvenlik /2930+agi/ çekmeköy merkez mh

VİZYON VİP - Çayıralan

Çekmeköy bölgesine bağlı; Çavuşbaşı caddesine yakın, Merkez Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası,1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma gündüz 2 gece 2 gün izin, 2930tl maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 Yıl Özel Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Serhat Osgb İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd Şti - Çayıralan

Ataşehirde bulunan şantiye için tam zamanlı çalışabilecek İşyeri Hemşiresi aranmaktadır.Cumartesi çalışma vardır.

3 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Dizayn Makina Vida ve Kovan İmalatında muhasebe departmanında görev yapacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Not : Bayrampaşa yakınlarında ikametgah eden adaylar önceliklidir.

1 yıl önce

Grafik Tasarımcısı

İpekyol Gıda Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Photoshop, Illustrator ve ofis programlarında tasarım ve dizayn çalışması yapılmasıTercihen matbaa ve baskı çalışmalarının oluşturulması basılma süreçlerinin takibi,Yaratıcı fikirler, çözüm önerileri ve sıra dışı çalışma önerileri sunulması,Firmamızın dijital ve basılı tüm iş süreçlerinin takibi ve kayıt altına alınması.Son Olarak Bağcılar kirazlı metroya Ulaşım Sorunu Olmayan Kişilerin başvurması tercih sebebidir.*Erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

İç Mimar

Doğanbey Petrol İnş Mobilya Tic ve San Ltd Şti - Çayıralan

Tercihen Teknik Üniversite Mezunu İç Mimar Alınacaktır.

4 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

İrdem Konak Özel Eğitim Ltd Şti - Çayıralan

Şişlide bulunan kurumumuza Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. Tecrübe şartı aranmamaktadır.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Kantarcı Plastik- Oğuzhan Kantarcı - Çayıralan

Konusunda iddialı sektöründe hazır müşteri portföyü olan, farklı sektörlerde de pazarlar oluşturabilecek kabiliyette pazarlama ve satış da profesyonel kazan kazandır politikasında anlayışlı takım arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Web Tasarım Uzmanı

Sun And Sky Emlakçılık Ltd Şti - Çayıralan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Tasarım Uzmanı aranmaktadır.Yabancıya gayrimenkul satış sektöründe hizmet veren firmamızın tüm internet tabanlı projelerinde yer alabilecek, Mevcut veya sıfırdan kurulacak olan internet sitelerinin yönetim, güncelleme, geliştirilme vb. tüm işlerini yerine getirebilecek ve gerektiğinde harici firmalarla ortak iş yürüterek çözüm üretebilecek.Lütfen başvuru yaparken projelerinizin URLlerini veya online portfolyonuzu iletiniz. Portfolyo paylaşılmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

3 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Arneta Teknoloji Danışmanlık A.Ş. - Çayıralan

Teknik servis ekibimizde görev almak üzere Teknik Servis Elemanı aranmaktadır.Kurumsal müşterilerimize araç takip ve yönetim cihazlarımız için sahada yazılım yükleme, montaj ve servis hizmetini vermekElektronik cihazların montaj ve testlerini yapmakGerektiğinde ürünlerin müşteriye teslimatını sağlamak, arızalı ürünleri teslim almakVerilen görevleri titizlikle ve düzenli şekilde yerine getirmek.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Haryap İnşaat A.Ş. - Çayıralan

Şirketimizde çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş TanımıAlış-satış faturaları, makbuzlarını sisteme işlemek,Çek/Senet ve banka işlemlerinin takibi,Hesap mutabakatları ve raporlamalarının yapılması,Kasaların takibi ve muhasebe girişlerinin sisteme işlenmesi,Cari hesapların takibi, mutabakatların yapılması ve raporlanması,E-fatura , E-arşiv fatura işleyişine hakim olmak.Tercihen Zirve, Luca programını kullananOffice programına hakim

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe personeli alınacaktır.Maaş ; Asgari Ücret

8 ay önce

Sekreter

Modon Enerji A.Ş. - Çayıralan

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimiz için görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Acil site bay temizlik /2800+agi/ ataşehir barbaros mh

VİZYON VİP - Çayıralan

BatıAtaşehir bölgesine bağlı; Barbaros mh rezidans projemiz’de çalışacak, 23-42 arası, 08:00 -:17:00 haftada 1 gün izin, 2800tl maaş+agi ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villl a Projelerimizde Enaz 1 Yıl Temizlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları İrtibat: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

10 ay önce

ACİL BAY OSB SİLAHLI GÜVENLİK /8 SAAT/ ÜMRANİYE DUDULLU ÇEKMEKÖY SANCAKTEPE

VİZYON VİP - Çayıralan

Sancaktepe arkası, Natoyolu caddesine yakın, Yukarıdıdullu mh organize sanayi bölgesi projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 23-43 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 07/15 - 15/23 - 23/07 vardiyalı 8 saat çalışma haftada 1 gün izin, bekar agi içinde 2510tl maaş + 600tl ticket yemek kartı ile çalışcak bay silahlı kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne silahlı güvenlik kimlik başvurusu yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Teknik Satış Temsilcisi

Ankara Teknik Yapı ve Yalıtım Malz San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Yapı Sektöründe Dilatasyon Profilleri, Dekorasyon Profilleri ve Mantolama Sistemi Yardımcı Malzemeleri üreticisi olan firmamıza kadın/erkek Teknik Ofis Sorumluları aranmaktadır.Ankara Teknik Yapı olarak üretici bir firmayız. Ürettiğimiz malzemelerin yurtiçi ve yurtdışında satışını yapıyoruz. Ana konumuz dilatasyon profilleri, duvar ve köşe koruma sistemleridir. Teknik ofisimizde hem ürünlerimizin Arge çalışmalarını yapabilecek, hem telefon veya e-mail üzerinden gelen müşteri taleplerine cevap verebilecek, hem de müşteri ziyaretleri yapabilecek birisine ihtiyacımız var. Tercihen kadın ve İngilizce bilen birini arıyoruz.İşimiz ticaret olduğu için yoğun ve yorucu. Tempolu çalışıyoruz. İş disiplini ve müşteri memnuniyeti temel prensibimiz. Malzemenin üretiminden müşteriye teslim edilmesine kadar tüm safhalarını takip ediyoruz. Başvuran arkadaşların bu hususlara dikkat etmesini rica ederiz.

1 yıl önce

Asansör Montaj Ustası

Özcan Asansör - Çayıralan

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden montaj ve toparlama işinde deneyimli usta ve kalfaya ihtiyaç vardır ilgili bölüm mezunu veya myk belgesi şarttır.

10 ay önce

İcra Takip Elemanı

Örüm Avukatlık Bürosu - Çayıralan

Maslakta bulunan hukuk büromuzda İcra dosyalarının takibi konusunda tecrübeli, müzekkere hazırlanması ve cevaplarının kontrolü konusunda deneyimli ofis içerisinde çalışacak İcra Takip Personeli alınacaktır.Hafta sonları çalışmamız bulunmamaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Çayıralan

1992 yılından bu yana Ankara’da faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun Ön Muhasebe-Sekreter personel alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Üretim Elemanı

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Çayıralan

Örgü makinelerimizde makine yardımcısı olabilecek deneyimli deneyimsiz üretim elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Truva Group - Çayıralan

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Ofisimiz için Almanca bilen Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. GUTE VERDIENSTMÖGLICHKEIT + 450 ESSEN+ SGK + AGI + PRAEMIENIhr Profil:Sehr gute DeutschkenntnisseSpass am TelefonierenGute KommunikationsfähigkeitZuverlässigkeitLernfähigkeitÜberzeugungstalentZielorientiertes ArbeitenEinsatzbereitschaft und TeamfähigkeitMotivation und Willen Geld zu verdienenWir bieten:Unbefristetes ArbeitsverhältnisSicheres Einkommen + Attraktive PrämienSozialversicherung (SGK)BonusEssengeldEntwicklungs- und AufstiegsmöglichkeitenAngenehme ArbeitsatmosphäreUmfangreiche SchulungAktives Coaching und UnterstützungÜberdurchschnittliches GehaltArbeitszeiten von 10:30 Uhr - 20:00 Uhr (2 Mal im Monat Samstag11;00 Uhr - 17:00 UhrNot: Almanca bilmeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

2 gün önce

Yozgat Geneli Sektörler