Çayıralan Çevre düzenleme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çayıralan Çevre düzenleme İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Drk Etiket Basım San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Yönetici Asistanı alınacaktır.İş Tanımı:- Bölge ofiste verilen görevleri titizlikle yerine getirmek- Verilen görevlerde gerekli organizasyonları doğru şekilde yapabilmek ilgili birimler arasındaki koordinasyonu sağlamak ve iş akışında sağlıklı bilgi transferlerini yapmak- Gelen bilgileri doğru şekilde birimlere aktarmak ve sonuçlandırmak- Verilen görev ve planlamaları zamanında ve eksiksiz yerine getirmek

3 ay önce

Mutfak Görevlisi

Pizza Napoli - Çayıralan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Butik Otel Genel Operasyon Elemanı (Erkek)

Ceylan Gülhan Cassiopeia Otel Alaçatı - Çayıralan

Alaçatıda faaliyet gösteren 11 odalı butik otelimize 08:00-20:00 saatleri arasında çalışacak, aşağıdaki görevleri yerine getirecek Genel Operasyon Elemanı aranmaktadır. Pozisyonun Görevleri:*Sabah kahvaltı servisini yapmak *Gün içerisinde otel misafirlerini karşılamak, misafirlere servis yapmak vb. *Otelin ihtiyaçlarını temin etmek, alışverişleri yapmak *Küçük onarım ihtiyaçlarını gidermek, *Çalışan ekipmanın bakım tutum ve kontrollerini takip etmek *Hizmet alınan 3.parti firmaların takiplerini yapmak *Görev yerlerinin bakım tutum ve temizliklerini yapmakİş süresi: 01 Haziran - 30 Eylül tarihleri arasında olup, sezon durumuna göre uzayabilecektir. Pozisyona seçilen adayın, eğitim amaçlı olarak, 25 Mayısta işbaşı yapması gerekmektedir. İş İmkanları:Maaş+ Sigorta ödenecektirKalacak yeri olmayan personel için yatacak yer imkanı sağlanacaktır (Asgari koşullarda)Personel yemeği bulunmaktadır

2 ay önce

Forklift Operatörü

Eurosec Şirketler Grubu - Çayıralan

Danışmanlık yaptığımız lojistik firmasına bay Forklift Operatörü alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Mat 2 Otomotiv - Çayıralan

Firmayı temsil edebilecek Sekreter arıyoruz.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Doğan Mağazacılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Mağazalarımıza beyaz eşya, züccaciye satışı konularında tecrübeli bay bayan Satış Danışmanı alınacaktır. Maaş deneyime göre yüz yüze görüşmede belirlenecektir. Haftalık izin hafta içi bir gün belirlenecektir.

2 ay önce

Aşçı

Dönmezler Yemek San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Dönmezler Yemek San.ve Tic.Ltd.Şti. Bünyesinde Görevlendirilmek Üzere; Aşçı alınacaktır.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Private Gym - Çayıralan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız. Kulübümüze gelen müşterilerin ihtiyaçlarına göre üyelik sistemimizi aktarmak,Yeni müşterilere ulaşabilmek için satışta ki ahtapot kanallarının (Atcall, Calling, Referans v.b.) tamamını etkin bir şekilde kullanmak.Kazanılan üyenin memnuniyetini maksimumda tutmak.

2 hafta önce

Matbaa Ustası

Luka Ofset San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Matbaa Ustası çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Pilates Eğitmeni

Holistic Weal - Çayıralan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Kılıç Optik - Çayıralan

ELAZIĞda bulunan Şubelerimiz görev alacak Satış Danışmanı Arıyoruz.Uzun yılından beri butik mağazacılık anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiş Kılıç Optik, bu renkli dünyaya katılmak isteyen genç takım arkadaşları arıyor. Elazığ şehrinde mağazayla modanın nabzını tutan, en iddialı koleksiyonların tek yetkili dağıtıcısı konumundaki şirketimizin bünyesinde sektörün en deneyimli isimlerinden eğitim alarak kariyerine yön vermek istiyorsan ve belirttiğimiz niteliklerin seni anlattığına inanıyorsan; ARADIĞIMIZ SENSİN!

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Worldsert Uluslararası Belgelendirme Hizm.Tic.Ltd.Şti. - Çayıralan

Kamu ve kurumsal alanda ,Üniversiteler ,Belediyeler,Hastaneler vb alanlarda çalışma yapan şirketimize Uluslararası standartlar ,Bilişim, siber güvenlik ve bilişim eğitimleri alanında yetiştirilmek üzere Pazarlama Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Çizgi Film-Animasyon Uzmanı

Etap 33 Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Etap Ajans bünyesinde çalışmak üzere 3D Modelleme Uzmanı, tecrübeli ekip arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Sekreter

Özcan Özkan Timya Sağlık Hizmetleri - Çayıralan

Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Bayan garson aranıyor

Elifoğlu Sofrası - Çayıralan

Ankara kızılaydaki aile lokantamıza tam zamanlı çalışacak bayan garson alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Yönetmen (Televizyon)

Onlar Televizyon A. Ş. - Çayıralan

Yeni kurulan ve yakında yayına başlayacak olan Ulusal kanalımız için ilk çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.Reji ve sistem odasında yayının sorunsuz yürütülmesini sağlayacak, sorun anında müdahale edecek. Sistemde gerektiğinde değişiklik yapacak, ekibin uyumlu çalışmasını sağlayacak Teknik Yönetmen ve Sesçi arkadaşlar arıyoruz.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Samtaş Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çayıralan

Ofiste çalışacak erkek İnşaat Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 gün önce

Sekreter (Order Taker)

Arena Yapı Gayrimenkul - Çayıralan

İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü bölgesinde ofis içerisinde çalışacak Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Personel

Nev Grup / Doğuş Boz - Çayıralan

İstanbul 3. Hava limanı Projesinde çalışabilecek hava taşıtlarının yakıt ikmali, bakımı, onarımı ölçümü konusunda mesleki deneyim ve yeterliliğe sahip veya yetiştirilmek üzere vasıflı vasıfsız Teknik Personel alımı yapılacaktır. Çalışma Şartları; Sgk+ Servis imkanı+İkramiye+Prim+ Yemek 3500/ 4500 aralığında Maaş İş yasasının belirlemiş olduğu tüm yan sosyal haklar

5 gün önce

Elektrik Mühendisi

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Çayıralan

Akredite A Tipi muayene kuruluşu olan firmamız bünyesinde, Periyodik Muayene, Ürün Belgelendirme (CE) ve Ölçüm test (LVD, EMC) gibi konularda denetim ve belgelendirme faaliyeti gerçekleştiren firmamızda, muayene, denetim, test ve belgelendirme süreçlerinde ve organizasyonlarında “Periyodik Kontrol ve Muayene” hizmetleri kapsamında görevlendirilmek üzerek tecrübeli personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

2 ay önce

Çayıralan Geneli Sektörler