Çatalca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çatalca İş İlanları


Kaynakçı

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Çatalca

Elboy Endüstriyel Çözümler 38 senelik tecrübesi ile Türkiye’nin önce gelen Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Yaş Boya Ekipmanları, anahtar teslim boyahaneler ve yüzey işlem teknolojileri üreticilerindendir. Çatalcadaki firmamıza tecrübeli Gaz Altı-Argon Kaynakçıları aranıyor .Montaj işinden anlıyor olmak tercih sebebidir .

3 ay önce

Üretim Elemanı

Gvs Gaz Valfleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Çatalca

Trakya Serbest Bölgede bulunan firmamız için ; Bantta çalışacak montaj personeli alınacaktır.

3 ay önce

Çatalca İşkur İş ilanları

Çatalca İş ilanları için artık sanal ortam platformu ile ayrıcalıklı web site destek ve hizmetlerinden de yarar elde ederek size yönelik bir şekilde her türlü meslek alanlarında da uygun formatlarda sunulacak olan iş alımlarında size artık işsizlik gibi bir problemin son yıllarda ne kadar atlatılacağı görülmektedir. Bu açıdan da sizler için bilişim alanında kendinizi geliştirmeniz ve bu deneyim ve mesleki tecrübeye de ulaşan uzman kişileri iş olanakları ile buluşturuyoruz. İstanbul çatalca bölgesinde de bu gibi iş şartlarını elde etmek için bu bölgede yaşayan ya da ikamet eden bireylere yönelik de Bilişim teknolojileri iş ilanları anlamında her türlü destek ve iş olanağını bu sistemi takip ederek alınız.
Çatalca Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akalan, Atatürk, Aydınlar, Bahşayiş, Başak, Belgrat, Celepköy, Çakıl, Çanakça, Çiftlikköy Merkez, Dağyenice, Elbasan, Fatih, Ferhatpaşa, Gökçeali, Gümüşpınar, Hallaçlı, Hisarbeyli, İhsaniye, İnceğiz, İzzettin, Kabakça, Kaleiçi, Kalfa, Karacaköy Merkez, Karamandere, Kestanelik, Kızılcaali, Muratbey Merkez, Nakkaş, Oklalı, Ormanlı, Ovayenice, Örcünlü, Örencik, Subaşı, Yalıköy, Yaylacık, Yazlık
Çatalca İşkur İletişim Adresi
Fatih Mah. Kalyon Sok. No:5, 34500, Büyükçekmece / İSTANBUL
Çatalca İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 883 80 47 , Fax:(212) 883 80 43 , E-mail:buyukcekmece@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler