Çatalca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çatalca İş İlanları


Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Renkli Kelebekler Kreş ve Gündüz Bakımevi - Çatalca

Çankaya Yıldızdaki kreşimizde 0-6 yaş gruplarıyla çalışacak Çocuk Gelişimi ve Öğretmeni arıyoruz.Sıhhıyeye servis imkanı bulunmaktadır.

3 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Modaser Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Çatalca

Döşemelik kumaş döşemelik suni deri satışı yapan firmamıza Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Çatalca

Restorana gelen müşterilerin karşılama, masalarına dek eşlik etme ve uğurlama operasyonlarını gerçekleştirmek,Gün içinde gelen rezervasyonları organize etmek,Misafir şikayet ve önerilerine kurumsal standartlara göre cevaplandırmak, standart dışı durumlarda yönetici onayı ile geri dönüş sağlamak,Misafirlerden gelebilecek tüm sorulara yanıt vermek.Özellikle restoran ve otellerde benzer pozisyonda deneyim sahibi Misafir Karşılama Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

İSG Uzmanı

Dünya Yatçılık A.Ş. - Çatalca

İSG Uzmanı alımı yapılacaktır.İş Tanımı : Saha, üretim, tekne inşa faaliyetlerinin izlenmesi,Gerekli İSG tedbirlerin alınması, uygunsuzlukların anında uyarılarak raporlanması,Çalışma şartlarının uygun yürütülmesinin sağlanması, koordinasyon kurulması,Çalışanların İSG’nin sağlanması, kişisel koruyucu malzemelerin planlanması, tedariki, İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile Çevreyle ilgili yasal yükümlülüklerin ve teknik gelişmelerin takibi,OHSAS 18001 (ISO 45001) standartlarına uygunluğunun sağlanması,Risk analizleri ile gerekli aksiyonların uygulamasının takibi,Afet, kaza, yangın veya patlama gibi durumlar için acil durum ekiplerinin ve planlarının güncelliği,Periyodik acil durum eğitimleri ve tatbikatların uygulanması,İSG ve Çevre farkındalık çalışmalarında rol alınması

1 ay önce

Cilt Bakım Elemanı

Evrimce Kuaför - Çatalca

Ağda konusunda deneyimli kadın eleman alınacaktır.

1 ay önce

Kaynakçı

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Çatalca

Elboy Endüstriyel Çözümler 38 senelik tecrübesi ile Türkiye’nin önce gelen Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Yaş Boya Ekipmanları, anahtar teslim boyahaneler ve yüzey işlem teknolojileri üreticilerindendir. Çatalcadaki firmamıza tecrübeli Gaz Altı/Argon Kaynakçıları aranıyor .

1 ay önce

Çatalca İşkur İş ilanları

Çatalca İş ilanları için artık sanal ortam platformu ile ayrıcalıklı web site destek ve hizmetlerinden de yarar elde ederek size yönelik bir şekilde her türlü meslek alanlarında da uygun formatlarda sunulacak olan iş alımlarında size artık işsizlik gibi bir problemin son yıllarda ne kadar atlatılacağı görülmektedir. Bu açıdan da sizler için bilişim alanında kendinizi geliştirmeniz ve bu deneyim ve mesleki tecrübeye de ulaşan uzman kişileri iş olanakları ile buluşturuyoruz. İstanbul çatalca bölgesinde de bu gibi iş şartlarını elde etmek için bu bölgede yaşayan ya da ikamet eden bireylere yönelik de Bilişim teknolojileri iş ilanları anlamında her türlü destek ve iş olanağını bu sistemi takip ederek alınız.
Çatalca Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akalan, Atatürk, Aydınlar, Bahşayiş, Başak, Belgrat, Celepköy, Çakıl, Çanakça, Çiftlikköy Merkez, Dağyenice, Elbasan, Fatih, Ferhatpaşa, Gökçeali, Gümüşpınar, Hallaçlı, Hisarbeyli, İhsaniye, İnceğiz, İzzettin, Kabakça, Kaleiçi, Kalfa, Karacaköy Merkez, Karamandere, Kestanelik, Kızılcaali, Muratbey Merkez, Nakkaş, Oklalı, Ormanlı, Ovayenice, Örcünlü, Örencik, Subaşı, Yalıköy, Yaylacık, Yazlık
Çatalca İşkur İletişim Adresi
Fatih Mah. Kalyon Sok. No:5, 34500, Büyükçekmece / İSTANBUL
Çatalca İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 883 80 47 , Fax:(212) 883 80 43 , E-mail:buyukcekmece@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler