Çatalca İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çatalca İş İlanları


Mimari Dizayn Yöneticisi

Sail Interior Design Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Çatalca

3d max uzmanı tasarımcı aranmaktadır

6 gün önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Sel Gül Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çatalca

Çatalcada bulunan yaşlı bakım merkezimizde çalışmak üzere yaşlı bakım personeli aranmaktadır.

6 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nirvana Aksesuar & Çanta Malzemeleri - Çatalca

Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Asgari ücret-Sgk-YemekÇalışma saatleri;09:00-18:30Cumartesi :09:00-13:00İş yerimiz Beyazıttadır.Sadece onlıne başvuru kabul edilecektir.

1 ay önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Çatalca

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Çatalca

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Çatalca

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.İstanbul-Ataşehir Merkezimiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 ay önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Çatalca

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

2 ay önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Abx Dış Ticaret Ltd Şti - Çatalca

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Boyacı

Kalender Makina - Çatalca

Firmamızda görevlendirilmek üzere imalatı yapılan makinaların boya ve temizlik işlerini yapabilecek boyacı aranmaktadır.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Eylülüm Kozmetik Kimya Amb Paz San ve Tic Ltd Şti - Çatalca

Firmamızda çalışmak üzere logo go3 muhasebe programını kurabilen stok cari çek senet satış ve satın alma faturaları Ba Bs kontrolü ve takibi yapabilen müşteri ilişkilerinde kuvvetli iletişim kurabilecek ekip arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Engelli Personel

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Çatalca

Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere genç Engelli Personel alınacaktır.

9 ay önce

Şantiye Mühendisi

Lale Elektrik ve Mühendislik - Çatalca

Arkadaşlar kulu TM tevsiat işinde bizimle çalışmak isteyen diksiyonu düzgün işinde çalışma azmi olan ve daha önce şantiye deneyimi olan personel aramaktayız.

9 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Özel İlkem Koleji - Çatalca

İlkelerine bağlı nesiller yetiştirmek anlayışıyla teknolojiyi etkin biçimde kullanan, kendine güvenen, sanat ve sporla ilgili, doğaya ve toplumsal meselelere duyarlı, öz farkındalığı gelişmiş dünya vatandaşı yetiştirmeyi misyon olarak benimsemiş Çatalca İlkem Koleji’nde istihdam edilmek üzere, Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Cnc Operatörü

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Çatalca

CNC Operatörü olarak en az 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Fotoğraf Çekimci

Stüdyo Iz - Çatalca

Stüdyomuza çocuk konsept fotoğrafları çekebilecek Fotoğraf Çekimci iş arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Model /Manken

Cms Ajans ve Yapımcılık Tic Ltd Şti - Çatalca

Yurt dışı online satış yapan web siteleri için tanıtım katalog çekimlerimize katılmak için fiziği düzgün kendine güvenen deneyimli deneyimsiz çok sayıda bayan modeller arıyoruz. Ücretler günlük ve peşindir. Ortalama bütçeler 450 dolar ve 850 Euro arasında değişmektedir

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kozmik Fırsat - Çatalca

Kozmetik sektöründe ve E-ticaret Sektöründe 10 yılı aşkındır hizmet eden firmamız için ;İşin Tanımı:- Firmamız yetkin mali müşaviri ile birlikte koordineli,ön muhasebe genel işlerinin takibinin yapılması- Fatura düzenleme, arşivleme, takibinin yapılması- Muhasebe programı ile cari kayıt tutulması- Firma mutabakatlarının yapılması-Gelen ürünlerin stok girişinin yapılması ve çıkış yapılması- Ofis genel idari işlerinin takibinin yapılması- Müşterilere fatura kesilmesi ve gelen faturaların girişinin yapılmasıGörev tanımıyla çalışabilecek, aşağıda belirtilen niteliklerde Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Cnc Torna ve Freze Ustası

Verda Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Çatalca

-Mitsubishi Fanuc kontrol ünitelerinde program ve ayar yapabilecek,-Teknik Resim toleranslarına ve dataya göre uygun parça işleyebilecek,-Günlük iş emirleri doğrutusunda, cnc tezgahlarında parça işleme ve işlenen parçaları ölçü-mastar kontrollerini yapacak,-Üretim programlarının zamanında karşılanmasını sağlayacak,-Planlanan üretimin en yüksek verimde gerçekleştirilmesini sağlayacak Cnc Torna ve Freeze Ustası takım arkadaşları aranmaktadır.Sabah 08:00 Akşam 18:00 - Cumartesi Pazar tatil. Mesai durumunda saatlik mesai ücreti yol ve yemek mevcut

1 yıl önce

Çatalca İşkur İş ilanları

Çatalca İş ilanları için artık sanal ortam platformu ile ayrıcalıklı web site destek ve hizmetlerinden de yarar elde ederek size yönelik bir şekilde her türlü meslek alanlarında da uygun formatlarda sunulacak olan iş alımlarında size artık işsizlik gibi bir problemin son yıllarda ne kadar atlatılacağı görülmektedir. Bu açıdan da sizler için bilişim alanında kendinizi geliştirmeniz ve bu deneyim ve mesleki tecrübeye de ulaşan uzman kişileri iş olanakları ile buluşturuyoruz. İstanbul çatalca bölgesinde de bu gibi iş şartlarını elde etmek için bu bölgede yaşayan ya da ikamet eden bireylere yönelik de Bilişim teknolojileri iş ilanları anlamında her türlü destek ve iş olanağını bu sistemi takip ederek alınız.
Çatalca Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akalan, Atatürk, Aydınlar, Bahşayiş, Başak, Belgrat, Celepköy, Çakıl, Çanakça, Çiftlikköy Merkez, Dağyenice, Elbasan, Fatih, Ferhatpaşa, Gökçeali, Gümüşpınar, Hallaçlı, Hisarbeyli, İhsaniye, İnceğiz, İzzettin, Kabakça, Kaleiçi, Kalfa, Karacaköy Merkez, Karamandere, Kestanelik, Kızılcaali, Muratbey Merkez, Nakkaş, Oklalı, Ormanlı, Ovayenice, Örcünlü, Örencik, Subaşı, Yalıköy, Yaylacık, Yazlık
Çatalca İşkur İletişim Adresi
Fatih Mah. Kalyon Sok. No:5, 34500, Büyükçekmece / İSTANBUL
Çatalca İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 883 80 47 , Fax:(212) 883 80 43 , E-mail:buyukcekmece@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler