Çarşıbaşı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çarşıbaşı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Satış Danışmanı

Bargello Mağazacılık - Çarşıbaşı

Ankara Keçiören de yeni hizmete başlayan Vega Subayevleri Alışveriş ve Yaşam merkezinde bulunan Bargello Parfüm mağazamıza aşağıda nitelikleri belirlenmiş Kadın “Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.Görevler;Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek,Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak,Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmak,Mağazaya gelen potansiyel ve mevcut müşterilere karşı firmayı en iyi şekilde temsil etmek,Mağaza düzen ve temizliğini sağlamak,Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak,Mağaza kasa evraklarını ve nakit durumunu finans prosedürleri çerçevesinde yönetmek,Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek,Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak,Müşteri memnuniyetini sağlamak,Firmanın sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde yönetmek.Avm çalışma saatleri içinde 10:00-22:00 saatleri arası 7 saatlik süreli vardiyalı çalışabilmek. (10:00-18:00 veya 14:00 -22:00)Performans ile doğru orantılı olarak kariyer imkanı olan bir şirketiz.

10 ay önce

SATIŞ PAZARLAMA,SEKRETER,TEMİZLİK,ÜRETİM BÖLÜMDE VASIFSIZ PERSONEL

H1 KİMYA.TUR TEM. MALZ. SAN TİC LTD.ŞTİ - Çarşıbaşı

SATIŞ PAZARLAMA,SEKRETER,TEMİZLİK,ÜRETİM BÖLÜMDE VASIFSIZ PERSONEL

9 ay önce

Satış Danışmanı

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Çarşıbaşı

Esenyurttaki yeni şubemiz için Satış Danışmanı aramaktayız.Çalışma saatleri ; 2 Shift şeklindedir.(09.00-19.00 / 11.00-21.30 )

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Çarşıbaşı

Bireysel emeklilik ve hayat grubunda çalışmak üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.Osmaniye merkez ve tüm ilçelerinde çalışacak.Asgari ücret + SGK + prim

2 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Uğur Mühendislik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Hayvan Yetiştiricileri ve Tarım İşçileri

Bağrıaçık Sağlık Hizmetleri - Çarşıbaşı

Silivri civarında bir çiftlikte çalışmak üzere bahçe, hayvan, süt ürünleri üretiminden anlayan eleman aranmaktadır. Ailecek kalınabilecek müştemilat ev mevcuttur, elektrik- su-doğal gaz ücretleri çiftlik sahibince ödenmektedir. 6000 TL.Maaş+Sgk verilecektir.

4 ay önce

İşyeri Hekimi

Ulusöz İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

7 yıldır sektörde faalyet gösteren firmamıza tam zamanlı İşyeri Hekimi arıyoruz.

9 ay önce

Torna Operatörü

Teknomak İş Makinaları San ve Dış Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

İş makinası servisimize üniversal torna kullanabilen çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Full Stack Developer

Delta Tasarım ve Teknoloji Hizmetleri Ltd Şti - Çarşıbaşı

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, Web ve Mobil Projelerde, E-Ticaret sistemlerine hakim, Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip, Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli, Modern Back End teknolojileri konusunda tecrübeli, Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli, Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış, Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Öz Varlık Osgb Hiz Ltd Şti - Çarşıbaşı

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere;Satış Pazarlama Departmanında çalışacak,Firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilgi verip, teklif sunacak,Satış süreçlerini yönetecek,Müşterilerimizden gelen talepleri karşılayacak Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

PRATİSYEN HEKİM

ÖZEL MODA POLİKLİNİĞİ - Çarşıbaşı

????Tam zamanlı bizimle çalışacak Pratisyen Hekim arıyoruz. ????Özel Moda Poliklinigi ????Kadıköy MODA İSTANBUL ????LOJMAN YOKTUR ☎️ 05323642066

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

Easy Speak - Çarşıbaşı

İŞ TANIMIİngilizce Dil Eğitim sektöründe ; Eğitim sistemi ve yaratmış olduğu kurum kültürü ile fark yaratan ; Sektörünün en köklü kurumlarından olan firmamıza; Büyüme planlarımız çerçevesinde EĞİTİM DANIŞMANI aramaktayız.* Mevcut öğrencilerimizin eğitim kalitesi , talep ve önerileri ile ilgilenecek* Dışarıdan talep olarak gelen öğrenci adaylarına Eğitim sistemini ve kurum kültürümüzü tanıtarak , Sistemimize en etkin seviyeden başlamalarını sağlamak* Mesai saatleri içinde sadece işine ve görev tanımına odaklanarak ; Öğrenci adaylarına etkin sunumlar yapmak.Mevcut öğrencilerimiz ile iletişim kalitesini en yüksek seviyede tutmak.

8 ay önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

7 ay önce

Saha Satış Personeli

Avrupa Akü Ser. Bak. San. Ltd. Şti. - Çarşıbaşı

Elektrikli İş Makinalarının Akü Bakım Servis ve Satışını Yapmakta Olan Firmamıza Dışarıda Bizleri Temsil Edebilecek Müşterilerle Bire Bir İrtibatda Olacak Firma Ziyaretleri Gerçekleştirecek Müşteri Portföyümüzü Arttıracak Aktif Araç Kullanabilen Dış Saha Satış Personeli Aranmaktadır.

9 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Çarşıbaşı

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

İstanbul Fitness A - Çarşıbaşı

İstanbul Fitness A, İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.*** Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Molla Team Emlak - Çarşıbaşı

Eyüp Topçularda bulunan emlak ofisimize kadın personel aramaktayız.Telefonlara bakacak, çay servisi yapacak ve genel ofis temizliğini yapacaktır.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ceylanlar İzolasyon İnş Taah San ve Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

Ön Muhasebe - Sekreter olarak takım arkadaşı aramaktayız

9 ay önce

Paketleme Elemanı

Kdr Grup İnsan Kaynakları Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

Depolarımızda çalışacak yevmiyeci

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Duet Dış Tic Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Çarşıbaşı

Yeni kurulmuş olan firmamızda çalışmak üzere ihracat dokümantasyon yapacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Trabzon Geneli Sektörler