Çankırı İş İlanları, Çankırı'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çankırı İş İlanları


Teknik Personel

Abant Bahçeli Köşk Otel - Çankırı

Bolu Abant yolu bahçeli köşk doğal yaşam otelin elektrik,su tesisatı vb otelin çıkabilecek arıza bahçe düzenlemesi gibi işlerini yapabilecek Teknik Personel alınacaktır.Maaş +Sgk+Kalacak Yer+Yemek.

2 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Oys Susuz Oto Yıkama ve Bakım Tic Ltd Şti - Çankırı

Başakşehir şubemize Oto Yıkama Elemanı aranıyor. 2000+yol parası + yemek parası verilecektir

3 ay önce

Turizm Rehberi

Nom Mühendislik Proje İnş ve Tur San Tic Ltd Şti - Çankırı

5 yıldızlı otelimizde yapılan reklam organizasyonlarında misafir ailelere tesisin tanıtımını ve tatil rehberliği yapmak üzere 18-26 yaş arası bay-bayan Turizm Rehberi aranıyor.

3 ay önce

Çankırı İşkur İş İlanları

İç Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden biri olan Çankırı, çevresinde bulunan önemli kentlerin avantajlarından yararlanarak önemli bir ekonomiye sahip olmuştur. Çankırı’da kurulan ya da önceden kurulup gün geçtikçe gelişen firmalar, Çankırı ekonomisinin güçlenmesine önemli katkılar sunmaktadır. Çankırı iş ilanları aracılığı ile istihdam gereksinimlerini karşılayan firmalar, gelen ciddi talepler karşısında yeni istihdam alanları oluşturmaktadır.
Çankırı Açık İş İlanları
Çankırı Makina, Filiz Ziraat Aletleri, AKKÖK İnşaat, Akyüz OSGB, AYPOR Yapı İzolasyon, Çağ Plastik, Elif Makarna, EMPA A.Ş, Esra Turizm ve Gürmak Çelik, Çankırı’nın yükselen şirketleri arasında yer edinmekte. Çankırı iş ilanları kategorimizi düzenli olarak ziyaret ettiğinizde bu şirketlerin güncel ilanlarına erişebilirsiniz. Çankırı iş ilanlarımız yalnızca bu şirketlerle sınırlı değil, bölgede güç kazanmış çok sayıda firmanın ilanlarına da bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çankırı Geneli Sektörler