Çankırı İş İlanları, Çankırı'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çankırı İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Çankırı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Çankırı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Çankırı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Çankırı

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

2 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Çankırı

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Çankırı

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Alternatif Teknoloji Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Çankırı

Kendine güvenen ve karşı tarafa bunu doğru aktarabilen Satış Danışmanı takım arkadaşları istiyoruzÖzel Sağlık SigortasıGörüşme dakika ve internet kullanımıYıllık kıdem ödülüEv int %50 indirimiEğitim ve sertifika sürecimiz var.

2 ay önce

Mimar

Libra Mimarlık Müh İnş ve İnş Malz San Tic Ltd Şti - Çankırı

Bolu da merkezde (14 Avm) bulunan şantiyemiz için Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Çankırı İşkur İş İlanları

İç Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden biri olan Çankırı, çevresinde bulunan önemli kentlerin avantajlarından yararlanarak önemli bir ekonomiye sahip olmuştur. Çankırı’da kurulan ya da önceden kurulup gün geçtikçe gelişen firmalar, Çankırı ekonomisinin güçlenmesine önemli katkılar sunmaktadır. Çankırı iş ilanları aracılığı ile istihdam gereksinimlerini karşılayan firmalar, gelen ciddi talepler karşısında yeni istihdam alanları oluşturmaktadır.
Çankırı Açık İş İlanları
Çankırı Makina, Filiz Ziraat Aletleri, AKKÖK İnşaat, Akyüz OSGB, AYPOR Yapı İzolasyon, Çağ Plastik, Elif Makarna, EMPA A.Ş, Esra Turizm ve Gürmak Çelik, Çankırı’nın yükselen şirketleri arasında yer edinmekte. Çankırı iş ilanları kategorimizi düzenli olarak ziyaret ettiğinizde bu şirketlerin güncel ilanlarına erişebilirsiniz. Çankırı iş ilanlarımız yalnızca bu şirketlerle sınırlı değil, bölgede güç kazanmış çok sayıda firmanın ilanlarına da bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çankırı Geneli Sektörler