Çankırı İş İlanları, Çankırı'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çankırı İş İlanları


Özel Güvenlik Görevlisi

Ern Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çankırı

Çankırı ili içerisinde ki fabrika projemizde görevlendirilmek üzere 45-50 yaş aralığında Özel Güvenlik Kimlik Kartlı emekli erkek personeller alınacaktır.

2 ay önce

Modelist

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Çankırı

Şişli/Bomontide Tekstil firmasında çalışacak Modelist alınacaktır.Maaş+Yemek+Sgk+Tüm Sosyal Haklara sahip

4 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Çankırı

Firmamız bünyesinde Tam Zamanlı çalışmak üzere Kurumsal Satış Yöneticisi olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

4 ay önce

Çankırı İşkur İş İlanları

İç Anadolu Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden biri olan Çankırı, çevresinde bulunan önemli kentlerin avantajlarından yararlanarak önemli bir ekonomiye sahip olmuştur. Çankırı’da kurulan ya da önceden kurulup gün geçtikçe gelişen firmalar, Çankırı ekonomisinin güçlenmesine önemli katkılar sunmaktadır. Çankırı iş ilanları aracılığı ile istihdam gereksinimlerini karşılayan firmalar, gelen ciddi talepler karşısında yeni istihdam alanları oluşturmaktadır.
Çankırı Açık İş İlanları
Çankırı Makina, Filiz Ziraat Aletleri, AKKÖK İnşaat, Akyüz OSGB, AYPOR Yapı İzolasyon, Çağ Plastik, Elif Makarna, EMPA A.Ş, Esra Turizm ve Gürmak Çelik, Çankırı’nın yükselen şirketleri arasında yer edinmekte. Çankırı iş ilanları kategorimizi düzenli olarak ziyaret ettiğinizde bu şirketlerin güncel ilanlarına erişebilirsiniz. Çankırı iş ilanlarımız yalnızca bu şirketlerle sınırlı değil, bölgede güç kazanmış çok sayıda firmanın ilanlarına da bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çankırı Geneli Sektörler