Çankaya İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çankaya İş İlanları


Matematik Öğretmeni

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Çankaya

Ortaokul kısmında görev almak üzere Matematik Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 gün önce

Rehberlik ve Psikolojik Danışman

Siraç Eğitim Kurumları Ltd Şti - Çankaya

Ankara - Keçiören Siraç Eğitim Kurumları olarak tecrübeli kadromuzda yer alacak Rehber Öğretmen takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

1 gün önce

Muhasebe Personeli

Kahramanlar Orman Ürünleri San Tic A.Ş. - Çankaya

Akyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

1 gün önce

Misafir İlişkileri Görevlisi (Guest Relations Officer)

Perdue Hotel - Çankaya

Babadağı’nın eteklerinde, Faralya Köyü’nün Akdeniz ile buluştuğu yerde, sakinliğin ve sessizliğin etrafınızı sardığı, konfordan ve kaliteden ödün verilmeyen 29 odalı butik otelimizin, Misafir İlişkileri Departmanında “Misafir ilişkileri-CRM Temsilcisi” olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

1 gün önce

Bahçıvan

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Çankaya

URLA da bulunan ZEYTİNLİ KÖŞK Kahvaltı salonumuzda çalışabilecek, urlada ikamet eden yada edebilecek , aynı şekilde Balçova ve Narlıdere de bölgelerinde ikamet eden, bahçe işleriyle ile ilgilenmeyi seven ,erkek ,Bahçıvan çalışma arkadaşları aramaktayız. Bahçe ile ilgili düzen bakım ve aynı zamanda bekçiliğini de yapabilecek

1 gün önce

İkram ve Temizlik Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Çankaya

Firmamızda görevlendirmek üzere İkram ve Temizlik Personeli alınacaktır.Ofisin genel temizlik işlerinin yapılması,Mutfağın temizlik ve düzeninin sağlanması,Misafirlere çay, kahve vb. ikramlarının servisini gerçekleştirilmesi, Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibinin yapılması.

1 gün önce

Fiber Optik Data ve Uydu Sistemleri Tesisatçısı

Bb İletişim Teknolojileri ve Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Çankaya

Fiber Optik Data ve Uydu Sistemleri Tesisatçısı takım arkadaşı arıyoruz.

1 gün önce

Satış Elemanı (Toptan)

Serilen Yer Kaplamaları Tic ve San Ltd Şti - Çankaya

Bağcılar Mahmutbeydeki Yer Döşemeleri Toptan Ticareti Yapan Firmamız için, Ofis Bünyesinde Çalışacak Satış ve Sipariş Elemanı alınacaktır.

1 gün önce

Uluslararası Fuar ve Kongreler İçin Mihmandar

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Çankaya

28 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında Tüyap ta gerçekleşecek olan çeşitli ülkelerin üst düzey Devlet Protokolünün katılım sağlayacağı Uluslararası Savunma ve Sanayi Fuarında çalışmak üzere yabancı dili (İngilizce, Almanca,Fransızca vb dillerinden herhangi biri) iyi seviyede olan personel arayışımız bulunmaktadır.(Yabancı Uyruklu olabilir)

1 gün önce

Endüstri Mühendisi

Cadı Metal Mobilya Tasarım Üretim Tic Ltd Şti - Çankaya

Yeni mezun veya tecrübeli Endüstri Mühendisi alınacaktır.

1 gün önce

Vasıfsız Eleman

Gold Denizcilik - Çankaya

**Yüksek Maaşla Çalışacak Gemici Adayları Aranıyor**Seyahat engeli olmayan, denizcilik işini uzun vadeli düşünen, kariyer yapmayı hedefleyen, tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere Vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not:Sağlık sorunu olmayan, sabıka kaydı bulunmayan ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.Tüm sosyal haklar mevcuttur...Ssk + Prim + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye

2 gün önce

Pazarlamacı

Destaan Catering Yemek Üretim - Çankaya

Catering, Tabldot ve Organizasyon firmamız da Maaş+Prim sisteminde çalışacak Pazarlamacı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Biyoloji Öğretmeni

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Çankaya

9,10,11,12.sınıf konularında sınıf dersi ve birebir ders yapabilecek Biyoloji Öğretmeni alımı yapılacaktır.

2 gün önce

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Yöneticisi

Ab Hibe Proje Akademisi - Çankaya

Avrupa Birliği ve Kosgeb Proje Hazırlama Asistanı - Proje Yöneticisi Türkiye deki Bölgelerimizde ; Avrupa Birliği - Kosgeb - Tübitak - TKDK - Bakanlıkların Hibe ProjelerininHazırlanması ve Proje Yönetiminde Merkez Ofis ve Yeni Açılan Şubelerimizde Sürekli ÇalışacakProje Hazırlama Asistanları Alınacaktır .Proje Hazırladığımız Hibe Kurum ve Kuruluşları* Avrupa Birliği Hibe Projeleri* Kalkınma Ajansı Hibe Projeleri* TKDK ve IPARD 2 Hibe Projeleri* Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP)* KOSGEB KOBİ Projeleri* KOSGEB Yeni Girişimcilik Projeleri* TÜBİTAK Hibe Projeleri* Ulusal Ajans ve Erasmus + Hibe Projeleri* T.C. Bakanlıklarının Hibe ProjeleriProje Danışmanlığı Hizmeti Verdiğimiz Kurum ve Kuruluşlar* KOBİ İşletmeleri ve Şirketler* Yatırımcı Şirketler, İşini Büyütmek ve Modernize Etmek İsteyenler* Yeni Girişimciler ve İş Kurmak İsteyenler* Yerel Yönetimler ve Mahalli İdare Birlikleri, Belediyeler* Üniversiteler, Meslek Okulları, Araştırma Enstitüleri* Kamu Kurum ve Kuruluşları* Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları ve Meslek Odaları* Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekler (STK)* Vakıflar, Birlikler ve Kooperatifler* Ticaret ve Sanayi Odaları* Ticaret Borsaları* Organize Sanayi Bölgeleri* Küçük Sanayi Siteleri* Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Teknokentler, Endüstri Bölgeleri

3 gün önce

Aşçı

Davran Motel - Çankaya

Balıkesire bağlı Marmara Adasında sezonluk çalışacak Yarım pansiyon olan işletmemize Aşçı arıyoruz. İşletmemizin konaklama kapasitesi 35-40 kişidir. Kalacak yer mevcuttur.

3 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Beşgen Asansör San ve Dış Tic A.Ş. - Çankaya

Kartal da bulunan asansör firmamıza Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Tecrübeli olması tercih sebebidir.

3 gün önce

Mağaza Satış Danışmanı

Uğurlu Çanta - Çankaya

Tecrübeli Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz.

3 gün önce

Pazarlama Uzmanı

Önder Elektrik Oto Güvenlik Tic San Ltd Şti - Çankaya

Part Time çalışacak ek kazanç isteyen herkese yeni bir iş imkanı ev ve iş alarm sistemleri satışı yapacak Pazarlama Uzmanı yapılacaktır. Satışlarda dolgun Prim verilecektir. Primler satışlarda peşin ödenecektir.

3 gün önce

Arşiv Destek Elemanı

İmka Bilgi İşlem Danışmanlık Arşiv Kütüphane ve Dokümantasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Çankaya

Firmamızın; Ankarada yürüteceği bir arşivleme projesinde istihdam edilmek üzere, Arşiv Destek Elemanı ihtiyacı bulunmaktadır. Proje süresi 5 aydır.

3 gün önce

Sekreter

Göksan Metalurji San ve Tic A.Ş. - Çankaya

Ataşehirde bulunan şirketimizde görev alacak Sekreter alınacaktır. Yemek ssk yol maaş Çalışma Saatleri: Sabah 8,30 Akşam -18.00

3 gün önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Çankaya

Eğitim kurumumuzda çalıştırılacak bayan Halkla İlişkiler Görevlisi alınacaktır.

3 gün önce

Sekreter

Bakış Danışmanlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çankaya

Medya şirketimize Sekreter olarak çalışacak arkadaşlar aranmaktadır.

6 gün önce

Satış Danışmanı

Kartaş Otomotiv A.Ş. - Çankaya

Firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Danışmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Halkla İlişkiler Uzmanı

Konsept Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Çankaya

Maltepe zümrüt evlerde bulunan elit site projemiz için dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, gelen problemlerde çözüm odaklı, Apsiyondan anlayan Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.Çalışma saati 09:00 18/00Hafta sonu cumartesi 13:00Halklla ilişkiler maaş 2525 +260 TL Multinet

1 hafta önce

Gıda Mühendisi

Anavarza Madencilik San Tic Ltd Şti - Çankaya

Ankara’da bulunan firmamız için alanında etkin Gıda Mühendisi arayışımız vardır.

1 hafta önce

Garson

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Çankaya

Sabiha Gökçen Havalimanına yakın 4 yıldızlı otelimizde görev yapacak Garson arkadaşlar arıyoruz.

1 hafta önce

Kabin Memuru

Anavarza Madencilik San Tic Ltd Şti - Çankaya

Hava yolları şirketimize Kabin Memuru çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Sekreter

Gezginler Özel Eğitim Merkezi - Çankaya

Yaşamkent'te bulunan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimize sekreter alınacaktır.

1 hafta önce

İnşaat Malzemeleri Satış Elemanı

Kayı Grup Teknik İnşaat San Tic Ltd Şti - Çankaya

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Malzemeleri Satış Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Restoran Müdürü

Anavarza Madencilik San Tic Ltd Şti - Çankaya

Ankara’da ki restaurantımıza restaurant işleyişinin bütün sorumluluklarını yerine getirecek Restaurant Müdürü aramaktayız.

1 hafta önce

Çankaya İşkur İş ilanları

Çankaya iş ilanları içerisin de siz de hayalinizde ki iş potansiyelini ele geçirebilecek ve daha fazla parasal kazanç sağlayabileceğiniz imkânları ele geçirebileceksiniz. Böylelikle de ister Part Time ister sabit iş arayanlar için bulunmaz bir alternatif olan sitemiz üzerinden mükemmel iş imkânlarını elde edersiniz. Sizler için ön görülen pek çok iş desteklerinde bulunarak size yönelik olarak sunulacak olunan bütün aşçılık iş ilanları fırsatlarından ele geçireceğiniz destek ve hizmetleri sistemi daimi olarak inceleyerek elde edersiniz. Son zamanlarda de yaşanan büyük işsizlik meselelerin da oransal değerlerine de bakılacak olunur ise son düzeyde artan tüm bu iş sıkıntıları ve işsizlik gibi problemleri artık rafa kaldırmak olası olur. İnternet hayatımızın kuşkusuzdur ki son zamanlarda büyük ehemmiyet arz eden vaziyeti haline gelmektedir.
Çankaya Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
100.Yıl, 50.Yıl, Ahlatlıbel, Akarlar, Akpınar, Alacaatlı, Anıttepe, Arka Topraklık, Aşağı Dikmen, Aşağı İmrahor, Aşağı Öveçler, Aşıkpaşa, Ata, Aydınlar, Ayrancı, Aziziye, Bademlidere, Bağcılar, Bahçelievler, Balgat, Barbaros, Bayraktar, Beytepe, Birlik, Boztepe, Büyükesat, Cebeci, Cevizlidere, Cumhuriyet, Çamlıtepe, Çankaya, Çavuşlu, Çayyolu, Çiğdem, Çukurambar, Devlet, Dilekler, Dodurga, Doğuş, Ehlibeyt, Emek, Ertuğrulgazi, Erzurum, Esatoğlu, Eti, Evciler, Fakülteler, Fidanlık, Gaziosmanpaşa, Gökkuşağı, Göktürk, Güvenevler, Güzeltepe, Harbiye, Hilal, Huzur, İleri, İlkadım, İlkbahar, İlker, İncesu, İşçi Blokları, Karahasanlı, Karapınar, Karataş, Kavaklıdere, Kazım Özalp, Keklik Pınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kızılırmak, Kocatepe, Konutkent, Korkutreis, Koru, Kömürcü, Küçükesat, Kültür, Malazgirt, Maltepe, Mebusevleri, Meşrutiyet, Metin Akkuş, Metin Oktay, Mimar Sinan, Muhsin Ertuğrul, Murat, Mustafa Kemal, Mutlukent, Mürsel Uluç, Naci Çakır, Namık Kemal, Nasuh Akar, Oğuzlar, Oran, Orta İmrahor, Osman Temiz, Ön Cebeci, Öveçler, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Remzi Oğuz Arık, Sağlık, Sancak, Seyranbağları, Sokullu Mehmet Paşa, Söğütözü, Şehit Cengiz Karaca, Şehit Cevdet Özdemir, Tınaztepe, Tohumlar, Topraklık, Umut, Ümit, Üniversiteler, Yakupabdal, Yaşamkent, Yayla, Yeşilkent, Yıldızevler, Yukarı Bahçelievler, Yukarı Dikmen, Yukarı Öveçler, Yücetepe, Zafertepe
Çankaya İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Çankaya İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler