Çandır Alüminyum İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Çandır Alüminyum İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Görevlisi

Çakır Grup Danışmanlık Hiz Tic Ltd Şti - Çandır

Ofisimizde borçlularla konuşmak üzere Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Enelkon Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Çandır

Ümraniyede faaliyet gösteren firmamızda , Sekreter aramaktayız.Gelen telefonların yönlendirilmesini sağlayacak,Kargo gönderimi alımı vb. süreçlerde görev alacak,Gelen misafir ve ziyaretçilerin karşılanıp yönlendirilmesini sağlayacak,Gelen-gönderilen evrak takibini yapacak,Araç defterlerinin takibini yapacak, Personel devam çizelgesini paylaşacak,Tercihen ofis programlarını temel düzeyde kullanabilen,30 yaşını aşmamış Bayan personel aramaktayız.

2 ay önce

Satış Mühendisi

Novatech Kontrol Sistemleri Tic Ltd Şti - Çandır

İzmirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Gvs Gaz Valfleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Çandır

Trakya Serbest Bölgede bulunan firmamız için ; Bantta çalışacak montaj personeli alınacaktır.

3 ay önce

Kimya Laboratuvarı Görevlisi

Medi Chem Yapı Kimyasalları San ve Tic A.Ş. - Çandır

Firmamız laboratuvarında yapılacak deneyleri yürütecek,Taze beton ve agrega deneylerini yapabilecek,Müşteri agregaları ve çimentolarına uygun katkı denemelerini gerçekleştirecek,Yapılan deney sonuçlarını sistemli bir şekilde yöneticilerine iletecek,

2 ay önce

İnşaat Bakım İşçisi

Umut Sağlam İnşaat Elk Teks Turizm Dış Tic Ltd Şti - Çandır

İnşaat Bakım İşleri alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Yeni Andaç Turizm Taş Nak İnş San ve Tic Ltd Şti - Çandır

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Operasyon Sorumlusu

Carfleet Araç Kiralama Hizmetleri - Çandır

Carfleet Araç Kiralama - Operasyon Sorumlusuİş AçıklamasıGünlük Araç Kiralama sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul ISTOC Merkez Ofisinde görev almak üzere;-Çağrı Merkezi ve internet üzerinden gelen rezervasyonların ofisler bazında takibini yapacak,-Çağrı Merkezinin çözemediği konularda, müşteriler ile iletişim kurarak çözümler geliştirecek,-Kurumsal Ofislerde, Araç teslim, iade işlemlerinin sistem üzerinden takibini sağlayacak,-Temsilci Ofislerde, Araç Müsaitliği ve fiyatlama konusunda optimizasyon sağlamak üzere analizler gerçekleştirecek, Ofislere telkinlerde bulunarak performans arttıracak,-Findeks sorgulaması, KABİS kayıtları vb. günlük rutin işlemlerin hatasız sürdürülmesinin sağlayacak,-İş Ortaklığı kapsamında Broker, Turizm Acentesi vb. kanallar ile günlük süreçlerinin sağlanması,-Yönetim tarafından beklenen günlük, haftalık ve aylık bazlı raporlamaların gerçekleştirecek-Satış Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

ÜRÜN TEMSİLCİLERİ ARANIYOR

TTS INTERNATIONAL MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. AŞ. - Çandır

“Yaşamınızı değiştirin, hedeflerinizi belirleyin, fırsatları kaçırmayın.” Yenilikçi ürünleri ve kendini ispatlamış, doğrudan satış iş modeli kullanan TTS International , hızla büyüyen ve global olarak da zirveyi hedefleyen bir şirket olarak Network Marketing pazarına yeni bir yön vermeyi hedefliyor. Tüm müşteri ve bayileri için sürdürülebilir ve değerli fırsatlar yaratmak için en parlak fikirleri, en iyi profesyonelleri ve yeni teknolojileri kullanıyor. Siz de gelin bu ağın bir parçası olun ve hemen kazanmaya başlayın! ********* ********* MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZIN ÜRÜN TEMSİLCİLİĞİNİ YAPABİLECEK OLAN KENDİ İŞİNİ KURMAYI HEDEFLEYEN ÜRÜN SATIŞI ALANINDA DENEYİMLİ VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK ÖZGÜVENİ TAM VE FİZİKİ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN TERMİNOLOJİSİ GELİŞMİŞ EĞİTİME VE GELİŞİME AÇIK EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK ARKADAŞLAR ARIYORUZ.

1 ay önce

Yurtiçi Satış Yöneticisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Çandır

Alüminyum Ekstrüzyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Kocaeli Güzeller OSB’de bulunan (Tembelova Mevkii) merkezinde görev yapacak “Yurtiçi Satış Yöneticisi ” arıyoruz. İş TanımıYurtiçi müşterileri ile ilişkilerin başarıyla yürütülmesi,Müşteri memnuniyetinin sağlanması, iyileştirici faaliyetlerin kurum içinde organizasyonu,Yurtiçi genelinde sektörel gelişmelerin takibi, analizlerin yapılması ve bilgilerin güncellenmesi, Hedefler doğrultusunda yeni müşterilerin kazanılması, Pazar payının arttırılmasıZiyaret programlarının yapılması gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesiSiparişlerin, Planlama, Üretim, Sevk süreçlerinin takip edilmesiBütçe hedeflerinin gerçekleştirilmesi

3 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

İmko Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Çandır

Sigorta şirketlerinin ekranlarını aktif ve etkin kullanabilen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Elektrik Pano Elemanı

Master Pano Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Çandır

Elektrik, pano, montajı, bakır, bara işçiliğini yapacak Elektrik Pano Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Ambrosia Hotel - Çandır

Resepsiyon Görevlisi çalışma arkadaşları aramaktayız.Lojmanımız mevcuttur.Otel ve lojmanda personel yemeği çıkmaktadır.Ulaşım otel-lojman arası servislerimizle sağlanmaktadır.

3 ay önce

Web Designer

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Çandır

Job Me İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasında çalışacak ,IT bölümü ile ilgili deneyime sahip olan web designer , sosyal medya düzenlemeleri ve yönetimi ile ilgilenecek takım arkadaşları ihtiyacı bulunmaktadır.

2 ay önce

Teknik Ressam

Mts Klima Isıtma Soğutma San ve Tic Ltd Şti - Çandır

Mekanik tesisat ve klima hvac alanında tecrübeli proje çizimi için Teknik Ressam alınacaktır.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Naras Makina A.Ş. - Çandır

Konya da açmış olduğumuz Shoowroom da temizlik çay işlerine ,makinelerin temizliğinden sorumlu olacak, aynı zamanda gelen misafirlere makineleri tanıtıp fiyat verebilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Çandır

Satış ve pazarlama konusunda tecrübeli Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

İndemo İnşaat Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Çandır

Çengelköy Üsküdarda bulunan Vitra mağazamıza banyo ve mutfak ürünlerinin (seramik dahil) satışını yapabilecek, diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün, giyimine önem veren, 20-25 yaş aralığında BAYAN Satış Temsilcisi aramaktayız.(İşyerine yakın kişiler önceliklidir.)

3 gün önce

Yönetici

Zrv Gıda Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Çandır

Firmamızda görevlendirilmek üzere tecrübeli Yönetici aramaktayız.

2 ay önce

İkram Görevlisi

Turan Değirmenci Ortaklığı - Çandır

Bay-Bayan kuaföründe çay kahve servisi yapacak İkram Görevlisi aranmaktadır.

1 ay önce

Çandır Geneli Sektörler