Çanakkale İş İlanları, Çanakkale'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çanakkale İş İlanları


Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Çanakkale

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

1 hafta önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

Ser-Tur Oto Hizmet Birimleri - Çanakkale

Çanakkale merkezdeki iş yerimizde çalışmak üzere Oto Bakım Onarımcısı alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Güzeldağ Kuyumculuk - Çanakkale

Mağazamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Troia - Çanakkale

REMAX Hakkında ;RE/MAX ,1973 yılında ABD de kurulmuş, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren ve halen 110 ülkede, 8.000 franchise ofisi ve 130.000 gayrimenkul danışmanı ile sektöründe alım-satım, aracılık ve ekspertiz konularında lider firmadır.1997 yılında Türkiye de kurulan ilk uluslararası gayrimenkul franchise firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye ve KKTC’de 220yi aşkın franchise ofisi ve 4000 ü aşkın profesyonel gayrimenkul danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen gayrimenkul sektöründe lider firma konumundadır.RE/MAX in Çanakkale temsilciliği Troia ofisi de Rakipsiz hizmet, Mutlu Müşteri sloganıyla 2010 yılından beri hizmet vermekte, portföy genişliği ve işlem hacmi ile yükselişini sürdürmektedir.İyi kazanç ve huzurlu yaşamı bir arada sunan şehir olan Çanakkalede sizde kendi işinizi kurabilir ve açtığımız ikinci ofisimizle büyüyen kadromuzda iş ortağı olarak ekibimize katılabilirsiniz.İş Tanımı:• Bölgesinde aktif şekilde çalışarak satılık-kiralık portföy oluşturmak,• Gayrimenkul alma-satma ve kiralama süreçlerini takip etmek, yönetmek ve sonuçlandırmak,• Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,• RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak,• Gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişmeleri takip etmek, sürekli kendisini geliştirmek,• Kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirmek,• Gayrimenkul danışmanlığı, sabit gelir ile değil “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir.

1 ay önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Çanakkale

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

6 ay önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Çanakkale

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

6 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Çanakkale

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

6 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Taytour Tur Acentası - Çanakkale

Kültür turlarımızın tanıtımını yapmaktayız.

6 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - Çanakkale

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

6 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

İç oda kapısı üretiminden anlayan deneyimli elemanlar alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtaş Yapı Ltd Şti - Çanakkale

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

6 ay önce

Satış Danışmanı

Ndc Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Çanakkale

Kurumuzda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.Çalışma şekli tam gün mesai şeklinde olup,Maaş +Yemek+SGK şeklinde olacaktır.NOT: Sadece tecrübeli adayların başvuruları değerlendirilecektir.

6 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Kofis Kahve Gastronomi A.Ş. - Çanakkale

Otomatik kahve makinesi montaj, bakım ve onarımında görevlendirilecek yetişmiş ya da yetiştirilecek teknik elemanlar aranmaktadır.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Çanakkale

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

6 ay önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Çanakkale

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

6 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Çanakkale

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Çanakkale

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Ofis Elemanı

Halitoğlu Grup Uluslarası Dış Tic A.Ş - Çanakkale

Büyükçekmece İlçesinde Faaliyete Geçirdiğimiz Kentsel Dönüşüm Ofisimiz İçin; Ofis Elemanı Aramaktayız.* Sgk Ve Yemek,* Hafta İçi : 08:30 - 16:00 Ve Cumartesi Günleri 08:30 - 13:00

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Tool Call Center - Çanakkale

Almanca Çağrı Merkezimizde Home Office Çalışmak Üzere Yeni Takım arkadaşları aramaktayız . Almancayı Akıcı Konuşabilen arkadaşlar başvurması Tercihimizdir . Haftada 5 gün çalışıp 2 gün tatil olup 10.00/19.00 Çalışma saatleri Home Office Şartları olan adayların başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Asya Therm Isı Sistemleri - Çanakkale

Saray Keresteciler Sanayii Sitesinde bulunan üretim firmamıza;Ön muhasebe tutabilecek,Yöneticiyi asiste edebilecek,Yüzeysel olarak e-ticaret platformlarında (n11-Facebook) satış yapabilecek,Bayan takım arkadaşları aranıyor.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sertaç Özcan - Çanakkale

Şirinevlerdeki mali müşavirlik ofisimize Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Kaporta Boya Formeni

Kaymaz Oto Tamir Bakım Onarım ve Servis San Tic Ltd Şti - Çanakkale

1. Tedarikten gelecek parçaya göre onarım sırasındaki araçları planlamak,2. Kaportanın genel düzeni, çalışma durumunu ayarlamak, hasar danışmanları sürekli iletişimde olmak,3. Tüm parça sorumluluğu, kaporta düzeni, sırada bekleyen araçlarını onarım takibi v.s. gibi görevlerin tamamını üstlenmek,

7 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mak Hay Enerji İnş Tur Nak San ve Tic A.Ş. - Çanakkale

Şirketimizde ofis konumunda olup Hilton Kozyatağı arkasında sabah 08:00 akşam 17:00 çalışabilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

7 ay önce

Tekne Onarım İşçisi

Yalçınkaya Marin - Çanakkale

Saç tekne bakım onarım işinde çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

7 ay önce

Fitness Eğitmeni

İstanbul Fitness A - Çanakkale

İstanbul Fitness A,İstanbulda bir şube , Denizlide iki şubesi ile hizmet vermektedir.Siz de büyüyen ailemizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

7 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Aba Sentez Özel Öğretim Kursu - Çanakkale

Tuzla Aydınlıda yeni açılan kurs merkezimiz için alanında deneyimli Fizik Öğretmeni ihtiyacımız vardır. Koçluk tabanlı eğitim veren bir kurumuz.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Adviser Gayrimenkul Danışmanlık - Çanakkale

Firmamızda çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.İş Tanımı:Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedarikini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

7 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

İdeal Vip Eğitim Kurumları - Çanakkale

Kurumumuzda çalışmak üzere Fizik Öğretmeni aramaktayız.

7 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ankarafen Koleji - Çanakkale

Mamaktaki okulumuza Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

7 ay önce

Matematik Öğretmeni

Aba Sentez Özel Öğretim Kursu - Çanakkale

Tuzla Aydınlıda yeni açılan şubemiz için tecrübeli Matematik Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

7 ay önce

Çanakkale İşkur İş İlanları

Çanakkale, istihdam denince akla gelen belli başlı şehirlerimizden biri olarak dikkat çekmekte. İş bulma konusunda en rahat edeceğiniz kentlerden biri olması, Çanakkale’yi sizin nezdinizde de farklı kılacaktır. Çanakkale iş ilanları arasında inşaat, demir-çelik, seramik, finans, sanayi, tarım, hayvancılık ve mobilya alanında ün yapmış şirketlerin çoğunlukta olduğu görülmektedir.
Çanakkale Açık İş İlanları
İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş, Akçansa, İÇDAŞ Elektrik, Doğtaş Kelebek Mobilya ve buna benzer büyük Çanakkale firmaları, istihdam açısından Çanakkale’nin öncüleri arasında bulunuyor. Çanakkale iş ilanlarına göz attığınızda bu firmalar tarafından yayınlanmış ilanların çoğunlukta olduğunu görebilirsiniz.

Çanakkale, tarım ve hayvancılık alanında da oldukça ileri seviyededir. Bu alanlarda çalışmak isteyen bireyler, iyi bir gelirle en sağlam firmalarda çalışabilir, geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa etme şansı bulabilirler.

Çanakkale Geneli Sektörler