Çanakkale İş İlanları, Çanakkale'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Çanakkale İş İlanları


Gıda Teknikeri

Standart Besicilik Hayvancılık ve Gıda Ürünleri San Tic Ltd Şti - Çanakkale

Manisa ,Alşehirde bulunan Köylüm Süt Ürünleri, işletmemize tecrübeli veya tecrübesiz (Süt ürünleri,peynir işletmesi) erkek ,Gıda Teknikeri, arkadaşlar, istihdam edilecektir. Alaşehirde oturmak zorunludur. Lojman mevcuttur. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

2 hafta önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Tekbaş Prefabrik Beton Elemanları Peyzaj İnşaat ve Gıda San Tic A.Ş. - Çanakkale

Kaynaklı imalat ve konstrüksiyonları hakkında bilgi sahibi, Argon,gaz altı kaynağı yapabilen, Gazaltı Kaynakçısı alınacaktır.Askerliğini tamamlamışAsgari ücret.Servis. Sabah-AkşamMaaş.Sigorta.

2 hafta önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Çanakkale

Ruma ve güvenliğini sağladığımız projelerimizde; 4857 ve 5188 Sayılı Kanunların yanı sıra ISO standartları ile ilgili prosedür ve yükümlülüklere uygun olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı güvenlik hizmeti sağlamak. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; Çeşme Merkezde çalışma şartları ve Hak edişleri uygun projelerimizde, görevlendirilmek üzere Bay Özel Güvenlik Görevlisi aranmaktadır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

2 hafta önce

Diş Hekimi

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Çanakkale

Suudi Arabistan da çalışacak Diş Hekimi aramaktayız.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Pergolato Four Season - Çanakkale

Şirketin Esenyurt şubesine ulaşım sorunu olmayan; Yemek Yapabilecek, Müşterilere ikram ve karşılama yapabilecek, Ofisin Genel Temizliği ve Düzenini karşılayabilecek Bayan Ofis Sekreteri aranmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Tash Turizm Yatırım İnşaat Anonim Şirketi - Çanakkale

Antalya Kunduda ki 5 Yıldızlı yaz kış açık otelin spa departmanına ,Almanca ,İngilizce veya Rusça dillerinden en az birini bilen Spa Resepsiyonisti alınacaktır.

2 hafta önce

Mağaza Müdürü

Youth Mağazacılık A.Ş. - Çanakkale

Mağaza Müdürü aranmaktadır.İş Tanımı ;Türkiye pazarında bir ilk olan genç segment odaklı Youth Store mağazalarının aşağıda belirtilen kampüs içi mağazalarında yarı ve tam zamanlı çalışabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, teknolojilere ve pazarlama konularına ilgi duyan Mağaza Müdürü takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Mağaza Müdür Yardımcısı

Youth Mağazacılık A.Ş. - Çanakkale

Mağaza Müdür Yardımcısı aranmaktadır.İş Tanımı ;Türkiye pazarında bir ilk olan genç segment odaklı Youth Store mağazalarının aşağıda belirtilen kampüs içi mağazalarında yarı ve tam zamanlı çalışabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, teknolojilere ve pazarlama konularına ilgi duyan Müdür Yardımcısı takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Oto Mekanik Kalfası

Sis Grup Tic. Ltd. Şti. - Çanakkale

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE OTO TAMİR VE BAKIMINDA DENEYİMLİ KALFA ALINACAKTIR. MAAŞ+SGK+YEMEK

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ayyıldız Group - Çanakkale

Ayyıldız Group bünyesinde çalışmak üzere, Muhasebe konusunda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Gelibolu'da ikamet eden yada tesisde kalabilecek, Askerlik görevini yerine getirmiş, İletişimi kuvvetli, Dikkatli, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Ms office programlarına hakim. Muhasebe Elamanı arıyoruz.

1 ay önce

Çevirmen/Tercüman

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çanakkale

Çevirmen/Tercüman aranmaktadır.Şirketimize sayfa başı ücretli freelance Mütercim/Tercüman aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Alfa Tmgdk Antalya Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık - Çanakkale

Antalya Merkezde ikamet eden Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı aranmaktadır.Çalışma Yeri Antalya Muratpaşadır.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Gmf Yapı İnşaat & Emlak - Çanakkale

Fethiye Merkez ofisimizde Koordinasyonu sağlayacak Ofis Sekreteri aranmaktadır.

1 ay önce

İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Çanakkale

İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri aranmaktadır.Seo-Sem alanında uzman İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Eceabat Veteriner Kliniği - Çanakkale

Kliniğimizde çalışacak Veteriner Sağlık Teknikeri aranmaktadır.İlgilenenlerin 2 adet referans ve maaş beklentileriyle beraber başvuru yapması beklenmektedir.Çalışma Yeri Çanakkale Eceabattır.

1 ay önce

Paket Servis Elemanı

Başol Tesisat Isıtma Ve Soğutma - Çanakkale

pazar günleri hariç 09-18 saatleri arasında çalıştırılacak personel alınacaktır

1 ay önce

Servis Garsonu

Nature Turizm Tic ve San Ltd Şti / İliada Hotel - Çanakkale

Kazdağında bulunan, Özel belgeli tesisimizin restorantında görev alacak, garson/şef garson Bay - Bayan Servis Garsonu aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Binnur Karaman - Çanakkale

Mali Müşavirlik Bürosunda çalışacak Muhasebe Yardımcı Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Nature Turizm Tic ve San Ltd Şti / İliada Hotel - Çanakkale

21 yıldır hizmet veren tesisimizde tüm idari işleri üstlenebilecek Yönetici Asistanı aranmaktadır.Yetenekli,Kendine güvenen,Yönetim kadrosuna yetiştirilmek üzere,Esnek çalışma koşullarına uyabilen Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

İspanyolca Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çanakkale

İspanyolca Öğretmeni aranmaktadır.Özel ders ve toplu ders verebilecek, İspanyolcaya hakim(akıcı okuyup konuşabilen) İspanyolca Öğretmeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Klima&Kombi Ustası

Nihat Kuşcu Ticaret - Çanakkale

Anadolu yakasında bulunan firmamızda çalışacak Deneyimli Klima&Kombi Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Kulübe Veteriner Kliniği - Çanakkale

Kliniğimizde çalışmak üzere Bayan Temizlik Görevlisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.Asgari ücretli ve Sigortalı,Klinik Temizliği, Çay Servis ve Yemekten sorumlu Temizlik Görevlisi aranmaktadır.*Sadece Bayan adaylar değerlendirilecektir.

2 ay önce

Insan Kaynakları Görevlisi

Ayyıldız Group - Çanakkale

Ayyıldız Group bünyesinde çalışmak üzere, Gelibolu ve yakın çevresinde ikamet eden, Personel özlük işlemleri, bordro ve puantaj konusunda tecrübesi olan, Ana işveren ile gerekili olan koordinasyonu sağlayabilecek, Disiplin süreçleri konusunda tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişimi güçlü olan, Askerlik görevini yerine getirmiş, Aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İnsan Kaynakları elamanı arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Fortis Dental - Çanakkale

Logo bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Elektrik Operatörü (Enerji Merkezi)

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Çanakkale

Elektrik Operatörü (Enerji Merkezi) aranmaktadır.Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Elektrik Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Ahşap Ustası

Hayalim Grup Park Peyzaj İnşaat Dekorasyon San Tic Ltd Şti - Çanakkale

Ahşap oyun grubu Pergole yapımı, Bank, Çöp imalat ve montajında çalışacak Ahşap Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çanakkale

Gaz Altı Kaynakçısı aranmaktadır.Kaynakhane bölümünde görevlendirilmek üzere Gaz Altı Kaynakçısı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Editör

Ledlam Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Çanakkale

Web sitemizi düzenleyip satış yapabilecek Editör aranmaktadır.

2 ay önce

Yazılım Stajyeri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Çanakkale

Yazılım Stajyeri aranmaktadır.Yazılım ekibi tarafından yetiştirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan Yazılım Stajyeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Cnc Operatörü

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Çanakkale

Cnc Operatörü aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Çanakkale İşkur İş İlanları

Çanakkale, istihdam denince akla gelen belli başlı şehirlerimizden biri olarak dikkat çekmekte. İş bulma konusunda en rahat edeceğiniz kentlerden biri olması, Çanakkale’yi sizin nezdinizde de farklı kılacaktır. Çanakkale iş ilanları arasında inşaat, demir-çelik, seramik, finans, sanayi, tarım, hayvancılık ve mobilya alanında ün yapmış şirketlerin çoğunlukta olduğu görülmektedir.
Çanakkale Açık İş İlanları
İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş, Akçansa, İÇDAŞ Elektrik, Doğtaş Kelebek Mobilya ve buna benzer büyük Çanakkale firmaları, istihdam açısından Çanakkale’nin öncüleri arasında bulunuyor. Çanakkale iş ilanlarına göz attığınızda bu firmalar tarafından yayınlanmış ilanların çoğunlukta olduğunu görebilirsiniz.

Çanakkale, tarım ve hayvancılık alanında da oldukça ileri seviyededir. Bu alanlarda çalışmak isteyen bireyler, iyi bir gelirle en sağlam firmalarda çalışabilir, geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa etme şansı bulabilirler.

Çanakkale Geneli Sektörler